Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Savina Atai ne ve

Savina Atai ne ve

Sedaj nas uči pospravljanja. Kako zavreči odpadne, stare stvari, ki so še uporabne in Bog ne daj, da bi jih komu podarili.
Od starih stvari se moramo posloviti in nikar dajati komu to zastarano energijo, ki je bodisi v knjigah ali cunjah.
Ja kaj pa naj naredi s teki starimi kosi, ki so še uporabni in jih dam v kontejner od Humane.
Tam piše, da pridejo prav azilantom, beguncem in brezdomcem.

Mene nič ne uči. Ker prodaja meglo že od vsega začetka takim ovcam kot si ti.

Preljuba!

Danes je dan!!! Danes je dan, ko boš pogumno odložila vse, kar te omejuje, ko boš igrivo prižgala svojo veličino in odločno manifestirala to, kar te kliče, skozi tvoje želje.

S seboj na Gala Zlato Žensko lahko pripelješ tudi svojega Moškega!

Dve uri pred dogodkom, v Plesni Šoli Urška na Gospodarskem Razstavišču je mogoče dobiti še karto – če je še nima/ta.

Vem, da sem napisala, da se nam Moški lahko pridružijo šele po 17.15 uri, po prvi meditaciji, a sem se odločila, da ker je tako poseben dan, ker pridejo sami posebni in zlati Moški, da so lahko z nami ves čas, da so lahko prisotni tudi že na prvi Zlati Meditaciji, ki jo vodim jaz.

Ker je tudi zanje tako zelo pomembno, da si znajo oživeti svoje notranje organe in začutiti svoje potenciale. Ta del jih bo pripravil na vse, kar bosta potem Helena De Nobrega in Iza Login peljali dalje.

Če v tvojem življenju še ni Zlatega Moškega, pa si ga želiš – boš to danes najprej v alpha, nato v tetha stanju aktivirala in zmanifestirala.Sliši se tako zelo preprosto – ker tudi je.

NAROČILA SEM GA IZ UNIVERZUMA

Na isti način sem si jaz ‘zdownloadala’ Giorgosa.
Vem, da se se sliši smešno. A je resnično.

Kadarkoli kdo Giorgosa vpraša, kako sva se midva spoznala;
on odpre dlani
in z najbolj naravnim tonom pove:
“She ordered me from the Universe.”

To, kar bomo danes na Gala Zlati Ženski počeli – to je, kot da bi se iz šibke internetne povezave priklopili na takšno, ki deluje z mega hitrostjo. Oziroma, kot bi prvič začeli uporabljati internet.
Na takšen način je kreiral Nikola Tesla. Na isti način manifestira Iza Login. Tudi za tvojega Moškega je to enkratna priložnost, da se od največje mojstrice nauči, kako kreirati obilje in vse, kar si želi.
Pa seveda, da zapleše s tabo.

Bolj, kot smo me Ženske prižgane in zlate, bolj je naš Moški prižgan in zlat.
Bolj je naš Moški prižgan in zlat, bolj smo me prižgane in zlate.

Ne samo, da gre v obe smeri.
En drugega pomnožujemo in povečujemo.

Tako se veselim, da te danes vidim in objamem.
Če slučajno ne boš z nami, bomo vseeno mislili nate, ter se ti javljali preko Facebooka. Da ujameš to čarobno energijo in se je naužiješ.

Rada te imam,

Savina

PS

Če nisi uspela plačati karte preko banke, ali pa se do danes še nisi prijavila, nič hudega. V Plesni šoli Urška lahko dve uri pred dogodkom kupiš vstopnico in se nam pridružiš.

Parkirišča so brezplačna na ploščadi Gospodarskega razstavišča. Dostop je možen iz Dunajske ceste v smeri Bežigrada, takoj za stekleno kupolo zaviješ desno in tam najdeš mesto.

nova
Uredništvo priporoča

Vse ste napisali zelo lepo in tudi jaz vas imam zelo rada.
Samo jaz ne potrebujem moškega.
Sama sem pravljično bitje.
Vaša princeska z venere

Jaz sem svojega dobila za novoletno željo. 🙂 Pa nisem bila v nobenem posebnem stanju, še pijanem ne. 🙂
Za pospravljanje je pa najboljša doslej najdena knjiga “Cut the clutter” Upoštevam še pa še, pa zraven dobrih nasvetov je še zabavna.
Omenjena gospica pa meglo prodaja. Jaz pa njene megle ne rabim.

Spet še ena dobra vila nategunka.

Hodi v SLO, ker v Grčiji ne more na suho nikogar nategovati, kot se da to pri naših defektih.

Nč ne razumem. Očitno nisem jaz iz te sfere. Kva je to za ena gospa? Zakaj se sploh gre???

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

In poleg vtakne si pa celo Teslo za verodostojnost polnjenja svoje denarnice. In še tistga svojega Giorgesa si prodaja pri nas za argumentacijo avtorsko lažirane dejavnosti.


No, če se nekdo primerja z Nikolo Teslo, potem bi ti najbrž že moralo biti bolj jasno.


No, če se nekdo primerja z Nikolo Teslo, potem bi ti najbrž že moralo biti bolj jasno.
[/quote]

Nikolo Teslo?? Aja znanstvenica je? Ne, ne poznam. Uspešna? Slovenka? V katerem področju pa je? Na avstrijskem googlu mi ni nč vn vrglo…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Nikolo Teslo?? Aja znanstvenica je? Ne, ne poznam. Uspešna? Slovenka? V katerem področju pa je? Na avstrijskem googlu mi ni nč vn vrglo…
[/quote]

Ja, znanstvenica, dr. meglemešanja. Zelo uspešna. Področje? Najprej je pomladila pol Slovenk z jogo obraza, nato drugo polovico shujšala do manekenskih postav s TV prodajo miskerja za smutije in superhrane iz Amazonije. Mislim, shujšala denarnice.
In zdaj smo očitno priča nadaljevanju, S.Atai2.0, manifestiranje pravega muškarca, iz samega vesolja, kot je to počel Nikola Tesla s kozmično energijo.

Ja, znanstvenica, dr. meglemešanja. Zelo uspešna. Področje? Najprej je pomladila pol Slovenk z jogo obraza, nato drugo polovico shujšala do manekenskih postav s TV prodajo miskerja za smutije in superhrane iz Amazonije. Mislim, shujšala denarnice.
In zdaj smo očitno priča nadaljevanju, S.Atai2.0, manifestiranje pravega muškarca, iz samega vesolja, kot je to počel Nikola Tesla s kozmično energijo.
[/quote]

Hahahahahha. Aha, pol pa že vem ja. Spet ena tistih, ki so doktorirali iz zdravstva. Na samozvanih kozmičnih fakultetah in ki znajo in vedo vse. Šarlatanka oz. ena ki ji za prodajo norosti, norci dobr plačajo. Fajn. Jest bi tut.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Kako je lahko folk tako prfuknjen. Ženske butare to verjamejo, drago plačajo. Meditacija , kreacija zlatega moškega v možganih. Luft. Kriminal. Odvlekla bo deset jurjev od desetih prfuknjenk. EINS, ZWEI DREI, JURJA DAJ.
kje pa je policaj?

No, sem si nahitr prebral. Ona ma kokr sm vidu enga tipa k je Grk, pa ona ga je baje potegnila iz univerzuma. Ni mi sicer jasn kako… Ampak bo že res, če še tip roke da samo narazen, pa reče da ga je zdaunloudala iz univerzuma.
No ja, kokr sem že reku – ni mi jasn kako ga je loh to dol potegnila… Nimam pa načeloma nič proti. Vsaka loh svojga tipa najde alpa potegne iz kjerkoli… Ne vem sicer kva pomen to, da je moja mene potegnla iz gostilne… Dobr no… Moja ni glih tolk “brihtna” da bi me po luft iskala, pa še dobr da je tko. Sem bil tist dan bl pr tleh, ker sem bil pjan ko čep.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Prav sramotno in vec kot minuto nisem mogla gledat. Se cudim Urankarju, da je pristal na te bedarije.

Uauuu, nasmejte se še vi, od nekje 2. minute dalje

https://4d.rtvslo.si/arhiv/dobro-jutro/174545597

https://www.had.si/blog/2017/03/18/savina-atai-si-ze-tlacite-zadasti-jajcek-v-vaso-vagino/

zares smešno. Metoda Marie Kondo, seveda je poudarek na prvem “o”, v oddaji pa oba izgovarjata Kondó. Čudno da ne rečeta kondom … Katastrofa, no. Pa saj se ja voditelj pozanima prej, o čem bo v oddaji govora?? Če že Savina ne ve.

Samo zna pa Savina čoftat. David je bil bolj v vlogi ‘Smrkca’.
In vedno se najde folk, ki temu verjame, plačuje in se počuti boljše. Vse je v glavi. 🙂

Jaz sem zdele kuhinjski servet stisnila k sebi, se zahvalila, ker dobro briše bištek in mu obljubila, da še ne bo šel v pranje. 🙂 🙂 🙂
Pa eni jopici ‘hvala, za vso toplino, ne greš še od bajte, da ne boš moje energije nosila drugam!’ 🙂
Pa na knjigah moram prah pobrisat….. ohhh, res zanimivo. Nič škodljivo!

Je pa lepo nabutana s filerji in nabotoksirana. Sploh ne rabi svoje obrazne joge.

A misliš da je?

Postavo ima 1 A – prva liga. Lase ima scufane!

V faco pa…….. če res poje vse te oreščke, pa razne tinkture, pripravke iz vseh celin, predelane pod budnim očesom šamanov, razne zeli in mešanice……. pa to se ja more nekje poznat?!
Plus še razne kopeli, joga, relaksacija, urejena spolnost…..ljubezen = kot taužent vatna žarnica. 😛

Hahahahahha. Aha, pol pa že vem ja. Spet ena tistih, ki so doktorirali iz zdravstva. Na samozvanih kozmičnih fakultetah in ki znajo in vedo vse. Šarlatanka oz. ena ki ji za prodajo norosti, norci dobr plačajo. Fajn. Jest bi tut.
[/quote]

Samozvanih kozmičnih fakultet!


Dase PRIDE [hashtag=slovenština]#slovenština[/hashtag] [hashtag=đesenice]#đesenice[/hashtag] [hashtag=mojdoma]#mojdoma[/hashtag] [hashtag=pejTdomoL]#pejTdomoL[/hashtag]

vagabund, nasmejal si me do solz :))) A moram zdaj reč hvala še tej Savinci, da mi je zmanifestirala tale smeh al kako?

Res je ta fajn zmešana. Se pa dober počut zato ko zmeša se druge. Pa ker debili ste to.

New Report

Close