Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Baron , če si pravi kavalir sem tu zate

Baron , če si pravi kavalir sem tu zate

Prosim brez neumestnih komentarjev, revežev in foušlivih debelajsk!

Tebi, Baron, če si še tu se mi javi in pustila ti bom kontakt.


Joj, prejoj, ena z debelo ritjo tukaj ves čas razgraja. Najprej so ji počile hlače, potem je zvila palec, zdaj pa išče okrog barone. Eni so v Lohatcu, a te iščeš!

Saj vemo, da te je prepricalo darilce ha, ha…

Saj vemo, da te je prepricalo darilce ha, ha…
[/quote]

Je morda grdo vzeti kar je ponujeno? Glede na Baronove poste, ima gospod kar nekaj pod palcem. Vidi se tudi, da prihaja iz uglajenega višjega razreda in ja hočem spoznat tega gopoda.

Pozdravljena,

[email protected]

Lp,
Baron

Je morda grdo vzeti kar je ponujeno? Glede na Baronove poste, ima gospod kar nekaj pod palcem. Vidi se tudi, da prihaja iz uglajenega višjega razreda in ja hočem spoznat tega gopoda.
[/quote]

Ooo to pa, on je iz uglajenega visjega cenovnega razreda, pa se po drugem pivu baje je zelo pohoten, tako, da ne falis nic. 🙂
Samo dve pivi prinesi, potem pa sledi ugledno darilce 😀
Ves, da smo ti skoraj mal fovs.

Taki z denarjem ne pecajo po monu tako da ne nasedaj
Taki jih imajo okoli sebe da se ven ne vidijo trust me

Od Barona še nisem ničesar prebrala.

Hahahha, kva pa ti veš!!! Hhahaha, Resnica, mogoč je pa baron multimilijonar, k so mu povedal, da so najpametnejše ravno na monu. Vidš, ti ga boš zamudila, ker mu ne pišeš. Moja ga bo tut zamudila, ker ne zna slovensk. Hahahah. Vidve bosta kr z nama, kerlcema ostale.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Hahahha, kva pa ti veš!!! Hhahaha, Resnica, mogoč je pa baron multimilijonar, k so mu povedal, da so najpametnejše ravno na monu. Vidš, ti ga boš zamudila, ker mu ne pišeš. Moja ga bo tut zamudila, ker ne zna slovensk. Hahahah. Vidve bosta kr z nama, kerlcema ostale.
[/quote]
Multimiljonar my ass :))
Ja kaj pa hocva midve s tvojo drugega kot da se vsaka svojega drživa druge izbire tak nimava :)) suti I sjedi


Multimiljonar my ass :))
Ja kaj pa hocva midve s tvojo drugega kot da se vsaka svojega drživa druge izbire tak nimava :)) suti I sjedi
[/quote]

Ne rabta vidve druge izbire, zato k sta že v taprvo dobr zbrale. Ni treba nč popravlat! Kr lepo se obnašat, pa pridne bit, da ne bova midva kej izbirala…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ne rabta vidve druge izbire, zato k sta že v taprvo dobr zbrale. Ni treba nč popravlat! Kr lepo se obnašat, pa pridne bit, da ne bova midva kej izbirala…
[/quote]

Haha kaj pa bi vidva brez naju to jaz moža vprašam kaj bi ti dragi brez mene.? Marsikaj draga marsikaj :))
Pol pa ne govorim z njim ene 10 minut.. Itak si misli končno malo tišine

Haha kaj pa bi vidva brez naju to jaz moža vprašam kaj bi ti dragi brez mene.? Marsikaj draga marsikaj :))
Pol pa ne govorim z njim ene 10 minut.. Itak si misli končno malo tišine
[/quote]

Pameten dec, ni kej 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Multimiljonar my ass :))
Ja kaj pa hocva midve s tvojo drugega kot da se vsaka svojega drživa druge izbire tak nimava :)) suti I sjedi
[/quote]

Mogoče pa ima “Baron” toliko denarja, da mu denar nič več ne pomeni.

drug drugega programiramo

New Report

Close