Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?

Kdo so moški, ki za to, da nimajo spolnih odnosov, krivijo ženske in druge moške?

V Mladini sem naletela na en poučen članek, ki pomaga razložiti obnašanje nekaterih osebkov, tudi tu na forumu. Povezava do članka: https://www.mladina.si/185952/kdo-so-moski-ki-za-to-da-nimajo-spolnih-odnosov-krivijo-zenske-in-druge-moske/

Par citatov iz članka:

Jezni moški obstajajo že ves čas, v zadnjem desetletju pa jim je splet ponudil dom in potuho. Spoznajte incele.

Namesto, da bi preboleli običajne mladostniške negotovosti, spolne frustracije in jezo, ker so jih dekleta zavrnila, to postane njihov življenjski slog. Za incele se lahko opredeljujejo tudi moški z resnimi težavami, kot je depresija ali nelagodje v družbi. Namesto, da bi si poiskali strokovno terapijo ali zdravnika, za svoje težave krivijo domnevno krutost deklet in žensk.

Jezni moški obstajajo že ves čas, v zadnjem desetletju pa jim je svetovni splet dal dom, zasilno družino oboževalcev, ki so s svojim srdom vzpostavili celoten spletni sistem. Eno od glavnih prepričanj je, da je feminizem dal ženskam na delovnem mestu, v politiki, v spalnici preveč moči, zato ga je treba uničiti. Futrelle ob tem razlaga, da večina takšnih moških ne sovraži le feminizma, sovražijo ženske in jih krivijo za vse, kar jim ni všeč.

Vprašanje je tudi, ali tem skupnostim brisati spletne strani. Če teh strani nihče ne preverja ali se jih obravnava kot nedolžne izpade ali šale, dejansko omogočajo incelom, da drug drugega spodbujajo k prenosu svojih prepričanj v realni svet, ki mu resnično predstavljajo grožnjo.

Sinonim za MGTOW.

ja, cel kup jih je, še tu gor smetijo…

Yes, MGTOW. ok.
Vem , da se nekje skriva neka princesa, le kje se skriva in nahaja sprašujem sebe zdaj.

Taki moški so obstajali od nekdaj, bilo jih je še več, saj se včasih ni mogel kar vsak poročiti, si moral imeti pogoje za to.
Samo da včasih so take moške popokali v vojsko, v mornarico, na odprave, na osvajanja in so bili za kanonfuter, pa še koristni kdaj pa kdaj, res pa je, da se jih je bolj malo vrnilo.
Zdaj pa sedijo doma in nimajo drugega dela, kot da jokajo nad svojo nesposobnostjo in nad krivico, ki se jim dogaja, ker nimajo vsega, kar imajo sposobni.
V bistvu je kar težko biti moški.


He he he…dobro napisano. Se strinjam.

Sinonim za MGTOW.
[/quote]

Incel osebki se ponavadi zavedajo, da so pregrdi, da bi jih katerikoli ženska marala. MGTOW-i pa mislijo, da so samski po izbiri in ne za to, ker jih vse ženske zavračajo. MGTOW-i bežijo pred resničnostjo, medtem ko Incel osebki vejo, kje stojijo na družabni lestvici. Na podnu.

Incel osebki se ponavadi zavedajo, da so pregrdi, da bi jih katerikoli ženska marala. MGTOW-i pa mislijo, da so samski po izbiri in ne za to, ker jih vse ženske zavračajo. MGTOW-i bežijo pred resničnostjo, medtem ko Incel osebki vejo, kje stojijo na družabni lestvici. Na podnu.
[/quote]
Waw, lepo obrazloženo. Zanimivo ..

Feministke so pa ženska verzija takih moških.

Ej jaz sem MGTOW in pazite, da ne postavim tle svojih slik, boste vsi zacel drkat kurce in muce.

Ja itak so prve feministke zacele, ker skusajo priviligirat in zascitit zenske ko da so pande. Zenskam pa to itak pase.

Potem imas pa to:

Vaš link

Feminizem sploh ni tako slab, kot, ga hočejo eni tipi pokazat, bi pa jst rekel prej to, da je ženskam dal več moči svetovni splet, mobiteli, skratka moderna tehnologija kot feminizem…. v vsej tej tehnologiji smo moški v podrejenem položaju in z napedkom te tehnologije si je moški sam v svojo skledo pljunil, saj jo je več ali manj moški pogruntal in razvijal.
Ženske, posebej dekleta v odraščanju pa to krepko v negativo obrnejo in ta negativna nota ostane v bistvu stalno prisotna pr njih, saj so navajene dominacije preko teh variant….
Tisti, tipi, ki se pritožujejo čez ženske na bilo kakšne način je jasno, da ne dobijo tistega kar si želijo od teh žensk in ne štekajo kaj se dogaja v bistvu njim osebno, ne ženskam, saj žensk več al manj sploh ne razumejo……

Moški nikdar niste razumeli žensk – samo do zdaj to ni bilo pomembno za sobivanje.

Vaš link

Moški nikdar niste razumeli žensk – samo do zdaj to ni bilo pomembno za sobivanje.
[/quote]
Ženske lahko ljubiš, ali razumeš, oboje ne gre. Izbiraj.


Ženske lahko ljubiš, ali razumeš, oboje ne gre. Izbiraj.
[/quote]

Ne izbiram jaz. Jaz sem ženska, če si pozabil.

Moški nikdar niste razumeli žensk – samo do zdaj to ni bilo pomembno za sobivanje.
[/quote]

jst sem jih/vas začel razumet v prvi resni zvezi, ki sem jo imel. Punca me je dobesedno prizemljila…., pri njej sem iz divjaka, ki je na žensko gledal samo kot na objekt, za zadovljit moški nagon, postal čustven poba, saj sem sočustvoval z njo, tudi ob bolečih menstruacijah in jo močno stiskal, ker ji je tako pasalo in je tako ona želela…., prej bi rekel recimo…., kaj mene briga tvoja menstruacija…., sm, vprašal jo bi, če bo hitro mimo, da se čim prej obdelava…., edin, ajde, priznam, da me je strast po dolgih letih zveze, malo na stranpot zanesla…., amapk to se ne šteje, ker ni bilo čustev na tej stranpoti, sm gola jebaška strast obojestranska…., pač neke vrste bonus, ki sem ga izkoristil, se zgodi, tud najboljšim, hehe..

jst sem jih/vas začel razumet v prvi resni zvezi, ki sem jo imel. Punca me je dobesedno prizemljila…., pri njej sem iz divjaka, ki je na žensko gledal samo kot na objekt, za zadovljit moški nagon, postal čustven poba, saj sem sočustvoval z njo, tudi ob bolečih menstruacijah in jo močno stiskal, ker ji je tako pasalo in je tako ona želela…., prej bi rekel recimo…., kaj mene briga tvoja menstruacija…., sm, vprašal jo bi, če bo hitro mimo, da se čim prej obdelava…., edin, ajde, priznam, da me je strast po dolgih letih zveze, malo na stranpot zanesla…., amapk to se ne šteje, ker ni bilo čustev na tej stranpoti, sm gola jebaška strast obojestranska…., pač neke vrste bonus, ki sem ga izkoristil, se zgodi, tud najboljšim, hehe..
[/quote]

Napisala sem za sobivanje.

Napisala sem za sobivanje.
[/quote]

Za mene isto, sobivanje al skupno bivanje pod isto streho, jst ženske razumem…., (pa kaj ti mislš, če nebi hotla nobena ženska bit recimo z mano, da bi jst jokal tukej, hehe, enostavno živel bi pač brez ženske, si pa bi želel žensko ob seb, to pa, ker , ko enkrat ta želja umre v člvoeku je itak že na pol mrtev, torej impotenten…. ampak, če ne bi bilo, pač ne bi bilo, živel bi do svoje smrti, pač brez ženske, to pa ne pomeni, da bi posiljevalec postal zarad tega) in to čisto vse, stare, mlade, pametne, manj pameten, lepe manj lepe, debele, suhe, visoke nizke, preprosto zato, ker sem bil z vsemi v razmerju…., na balkanu rečejo temu, ni zime za eskime, čeprav bi mi zdej v tej vročini, zima kar pasala, hehe…..

Moški nikdar niste razumeli žensk – samo do zdaj to ni bilo pomembno za sobivanje.
[/quote]

Never try to understand women. Women understand women and they hate each other 😂😂

V reali ne poznam nobenega, v virtuali pa kar nekaj. V bistvu se niti ne morem spomnit nobenega samskega kolega, poznam pa enega ki ima (vsaj) dve ženski… 🙂

Veliko jih je, tudi v reali, samo ne vidiš. Dedci so od nekdaj mislili, da so jim ženske dolžne seks, malo se izboljšuje. Nekoč jih je bilo 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, danes samo še 70 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

To imate en primerek. In niti ni izmišljeno:

https://www.youtube.com/watch?v=gp1VqfcbroU

kombinacija komedije in grozljivke. V resničnem svetu.

Ne izbiram jaz. Jaz sem ženska, če si pozabil.
[/quote]
Izbiraj med tem da te razumejo ali ljubijo:-)

New Report

Close