Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Resnično bi rada vedela kaj imate od življenja samski in brez otrok?

Resnično bi rada vedela kaj imate od življenja samski in brez otrok?

Naj povem najprej, da nimam nič proti takim ljudem, vsak naj živi kakor mu paše to je moje mnenje, ampak mi je res težko razumeti kaj imate od življenja, če nimate ob sebi ne sopotnika ne otrok. Kako preživljate prosti čas? Kaj počnete ob vikendih in praznikih? To mora biti zelo osamljeno in težko življenje. Ne razumite teh mojih vprašanj kot napad, ampak resnično sočustvujem z vami in bi vas rada razumela ter vam pomagala, če lahko.
Kaj boste recimo počeli jutri? Kaj ste počeli danes? Kako boste šli spat, če se nimate h komu stisnit? Kakšno bo nedeljsko jutro, ko vas ne zbudi otroški smeh in prošnja, da bi jedli palačinke z nutelo? A sploh veste, kakšno veselje je peči palačinke za otroke? Se z ničimer ne da primerjati.
Zakaj ste izbrali tako življenje?

Resnično bi jim rada pomagala? Ustanovi društvo za osamljene, linijo za osamljene, povabi jih in pripravi jim palačinke z nutelo itd.

Omojbog, kaksna patetika in omejenost krici iz tvojega zapisa.

nova
Uredništvo priporoča

Čudna si ti, ki se omejuješ samo na življenje z otrokom če ne bi imela otrok nimaš ničesar od življenja. Kaj pocnemo? Delamo, se izobražujemo, potujemo, seksamo s komer hocemo kadar hocemo popolna svoboda in kar je najbolje živimo z zelo malo stresa.

Jaz si jo npr. drkam. Vsak večer pred spanjem in vsako jutro, ko se zbudim.

Ptiček Tiny

Vprašanje:
Resnično bi rada vedela kaj imate od življenja samski in brez otrok?
Odgovor:
Imamo absolutno svobodo.

drug drugega programiramo

Kira patetika!!
Ti sploh ne veš kako si bedna. In zaplankana.
Ne sodiš drugam kot za štedilnik.
Res zabačena ženska, razmišljanje imaš kot ena stara primitivna, pobožna mamca….
Radi bi ti pomagali. Povej kako naj ti pomagamo…Reva!! TI se nam vsem smiliš!!!

Ni mi všeč stanje ampak tako je naneslo.

Tudi sama zdaj mislim to zase, ko imam otroke, le kaj sem prej počela in kaj bi počela ce jih ne bi imela.
Ampak, razumi, da marsikdo ni po svoji volji brez otrok in partnerja. Nikoli ne ves kako je ozadje in s tem postom si marsikoga še bolj pahnila na dno. A si zdaj ti kaj bolj vesela in zadovoljna, ko si dala to iz sebe. Naj tisti, ki so brez kogarkoli, kar obupajo, ali kaj??
So pa tudi taki, ki jim to čisto paše in spet ni niti malo tvoj problem..

Hypersexuality in a 24-year-old woman with rabies.

PubMed

Senthilkumaran, Subramanian; Balamurgan, Namasivayam; Sweni, Shah; Menezes, Ritesh G; Thirumalaikolundusubramanian, Ponniah

Unusual clinical presentations of rabies are well known. A case of rabies is reported in a 28-year-old female who presented with features of increased sexual desire and heightened sexual arousal without provocation. Health care providers should be aware that marked changes in sexual behavior may be related to infection due to rabies.

Ojej. Preberi za sabo pa imaš celovit odgovor, zakaj je bolje biti sam kot pa imeti ob sebi nekaj podobnega.

Resnično te ne napadam, samo čudim se.

A ti povem avtorica če te že tako fejst briga, čeprav bi ti reko da se brigajo za sebe pa pred svojim pragom pometaj: smo svobodni, brez skrbi, veseli, nič osamljeni in uživamo lajf. Me poslušamo tecnih in razvajenih frocof

Vir za tistih 300-500 evrov, ki ti bodo manjkali poleg penzije, ko boš šla na stara leta v dom?

Jih narediš zato, da jih potem grdo zahebeš?

Palačinke jim peče, da ima potem polno življenje, anerazumeš?

Meni pa je zal ljudi, ki ne znajo ziveti sami. Kot neki petletni otroci se bojijo ostati sami. Sele ko si sam lahko resnicno spoznas samega sebe in kaj resnicno potrebujes. In ja je pravi uzitek, da ko si sam lahko pocnes kar ti je volja, brez da ti drugi utruja.

Kaj ti že od nekdaj živiš z otroci in partnerjem? Ne poznaš časa oziroma življenja pred tem?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kaj boš počela, ko bodo odrasli? Jaz imam otroke in fajn mi je z njima. Ampak idej, kaj početi, kadar ju ni, mi manjka.

Ni da sem se tako odločila, pač še nisem spoznala nekoga s katerim bi si želela družino ustvarit. Otrok kar tako z nekom pač ne bom imela. Jaz sem si želela družino, v kar prvo partner spada, potem pa otroci. Tako da….mogoče enkrat.
Trenutno doma delam :). Če te že zanima.
Čez dan sem se potepala po hribih z prijateljico in njenim sinčkom. Jutri grem na kosilo k bratu in njegovi družini. Tak počasen vikend je. Večinoma me ni ker kar veliko potujem, tako da take vikende za svoje ljudi izkoristim.
Drugače pa hodim v službo, obožujem potovanja in spoznavanje drugačnih ljudi, kultur….se veselim kot otrok ko se kaj novega naučim. Sem tudi prostovoljka. Delam z živalmi, otroci in enkrat tedensko s starejšimi (jim berem, druženje pa to, kakšne zgodbe imajo nekateri…). V resnici imam zelo zapolnjeno življenje. Preveč včasih. Moj najljubši del dneva je ko se zvečer vržev v fotelj s knjigo.
Ampak trenutno sem zadovoljna in kolikor se ljudje radi norčujejo….jaz sem srečna s svojim življenjem. Lahko bi bilo še boljše, ampak trenutno mi gre vse tako kot sem si zamislila, imam svoje ljudi ki me imajo radi tako kot sem in jaz njih, imam svojo svobodo, počnem stvari ki mi veliko pomenijo in me osrečujejo. Če srečam nekoga, s katerim bom delila življenje ok, če pa ne je pa svet velik, ljubezni veliko če jo znaš videti, ne pride vedno v obliki partnerstva.
Osamljena nisem. Po pravici ne poznam tega občutka. Mi je pa žal za vse ki so. Mogoče bi posvetili svoj čas komu ki bi mu to veliko pomenilo…..se ti vrne miljonkrat. Predvsem pa ne se ukvarjat z ljudmi ki vam ne želijo dobro, noben nima pravice nikomur govorit kako in kaj naj dela s svojim življenjem. Nikomur niste nič dolžni.

Sem mama in rada sem mama. Svojega otroka imam neskončno rada, ampak vem, da bo nekoč odšel. In prav je tako!
Takrat bom spet kuhala samo zase, veliko bom brala, se družila in potovala s prijatelji, več ali manj vse isto kot sedaj.
Imam pa prijatelje, ki so otrok ne želijo in živijo čisto srečno in polno življenje. Verjamem, da vsak nima želje po otrocih v sebi.

Verjamem ja, da ti je težko razumeti, a obstajamo tudi takšni, ki nas ne določajo druge osebe (moški) in otroci.

“Ne razumite teh mojih vprašanj kot napad, ampak resnično sočustvujem z vami in bi vas rada razumela ter vam pomagala, če lahko.
Kaj boste recimo počeli jutri? Kaj ste počeli danes? Kako boste šli spat, če se nimate h komu stisnit? “

Hahaha, pa se ti zavedaš, koliko moških recimo je samskih, ker jim ni najbolj enostavno najti žensko danes. Če ravno niso najbolj lepi in pametni in nimajo niti Audija ali BMWja.

Pomagala bi jim rada? Nudiš gratis spolne usluge ali je treba plačat? Ženska, morda nisi samska in brez otrok, ampak (svojega) lajfa pa tudi nimaš! Get a life! In pusti druge pri miru.

Ja, nič nimam od življenja. Brez kavsa se ne da živeti. Tok bi eno babo z velikimi joškami in debelo ritjo pofuku, ampak vse letijo stran, ko pristopim do njih. Kdor ne fuka, ni Slovenec. Hej, hej.

Če ne dobim seksa, bom umrl. Tok mi je hudo, ker ne moram svojega tiča vtakniti v neko smrdeče pizdovje. O joj, samomor bom storil. Svoje gene moram na prisilo razširit, čeprav je svet prenaseljen in bi moji otroci trpeli zaradi mojega pohlepa. Nekateri pač ne dobijo kavsa pa nimajo otrok, kok žalostno. Raziskave kažejo, da večina moških v preteklosti ni imelo potomcev, medtem ko večina žensk pa ja. Deal with it.

Zelo dobro napisano in se strinjam. Jaz imam moža in otroke, so mi trenutno prioriteta, če pa jih ne bi imela, bi počela tisto, kar sem počela dokler sem bila samska in brez otrok, podobno, kot je zgoraj napisano. Pa velikokrat bi se bolje naspala. 🙂

Mamile jemo, alko pijemo, na orgijah se žgemo z različnim folkom, potujemo, pa spotoma še kaj delamo, da zaslužimo za vse to, če to ne, pa nam mamica da keš poleg palačink z nutelo, ker ji je to cilj v življenju.

Da ne bo pomote, jaz se z avtorico nikakor ne strinjam, se pa tudi s tabo ne. Resnica je bolj kot ne taka:

Samski bolj malo seksamo, bolj kot ne, le ob priložnostih. Tisti, ki pa že, pa vedo, da si z vsakim tudi ni fajn prenašati vseh tekočin, no nekaterim se j… Živimo precej stresno, ker nimamo partnerja, na katerega bi se lahko oprli v težkih trenutkih – ne sodim samo po sebi, ker poznam samske punce, ki imajo obdobja ko so v depresiji, a v zvezo nočejo zaradi slabih izkušenj. Ja potujemo, ker če ne bi bilo naše življenje v stilu: eat, sleep, work, repeat… Seveda pa vsako potovanje objavimo na FB, da izpademo carji in tisti ki full noro uživamo… Popolna svoboda ja, bullshit, kot da moraš imeti z moškim hardcore zabetonirane odnose in si kot lutka na vrvici v spremstvu policije in nadzornih kamer.

Ena in druga skrajnost prinaša slabosti in prednosti, resnica pa je nekje na sredi med enim in drugim ;).

New Report

Close