Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Indira v oddaji Od težaka do junaka

Indira v oddaji Od težaka do junaka

Pa kaj ta punca sploh ve, oziroma se zaveda, da na svetu obstaja še kdo drug kot ona? Samo JAZ, JAZ, JAZ, JAZ!!!! Vsak komentar hitro obrne sebi v prid, in prav forsira ostale komentatorje, da bi govorili oziroma hvalili njo, ne pa tekmovalce letošnje sezone. Milutinoviču se prav vidi, da mu gre na živce, Jasna pa jo prca v glavo, pa ta reva sploh ne dojame njenih opazk.

tekmovalcev letošnje sezone

Brezveze da gledaš. Ne vem, kdo sploh gleda to . Se strinjam, Jasni in Andreju gre na živce, da težko prikrivata. Ti svetujem da enostavno preklopiš po koncu Looserja.

Haha. Jaz sem se vceraj nasmejala tej indiri, ko ji je milutinovic rekel, a mislila si? No vsaj mislila si. Ze to je napredek. Hahaha. Ce bi bila jaz indira, ze zdavnaj nebi vec sodelovala v tej oddaji, ker je vec kot ocitno, da si vsak dan delajo norca iz nje. In zdaj se ze resno sprasujem ali je butasta tako, da tega ne dojame ali ji je vseeno. Bi rekla da tisto prvo. Pa se to. Vceraj je gostovala v oddaji dan. Bila je isto oblecena kot pa zvecer v oddaji od junaka do tezaka.

Indira bi rabila še kakšen tečaj iz slovenščine, ne vem kdo jo stalno poriva naprej.

Proizvajalec Enemona kot sponzor oddaje od Težaka do junaka….

No ja , muha enodnevnica – veliko takih “Indir” je vedno, bo in še pride… Naj izživi teh svojih 5 minut slave, saj bo kmalu konec…

Očitno jo nekdo iz ozadja želi v oddaji, ker meni ta oddaja odkar je ona v njej, tudi ni všeč in je ne gledam. Razen če slučajno ujamem kakšen odlomek.

Škoda, punca je lepa, samo za komentatorko pa res ni.

V oddaji seveda vztraja zato, ker ji godi, misli, da je slavna, ego ji nabija do strehe in pa seveda zaradi denarja. Zastonj tam ne sedi.

Težko se strinjat, da je lepa. Za njo je ustrezen stih: Čim usta odpre me vse mine in njena lepota izgine.

V primerjavi z njo je Kuljajka mis sveta, oratorka leta in strokovnjakinja za jedrsko fiziko v enem.

Ko je namazana s tem “plastik fasada make upom, je res (samo) “lepa”, za kaj drugega bo pa treba še v življenju kaj nadgratiti.

Morate pa nekaj razumet: deklina je pridobila na samozavesti, odkar je shujšala, kar je sicer čisto OK, če bi bilo v mejah normale – ona dela to tako, kot da mora nadiknatit za vsa leta za nazaj.

Saj ne bo Enemon sponzor v nedogled, no 🙂

Men je pa luštna. Sedaj, ko je shujšala je prav čedna. Pa tudi to mi je všeč, da uporablja štajerski dialekt. Vsi smo drugačni, vsi enakopravni … ali kako že pravijo? Mislim, da paše v to oddajo, saj ima kar nekaj izkušenj iz prejšnje sezone, verjetno zato primerja ostale z JAZ, JAZ…

Mislim, da so tiste, ki veliko šimfajo bolj fauš kot kaj drugega. Čedna je, pa še nekaj bo zaslužila … oj joj … kako smo Slovenceljni to lahko dopustili ???

p.s. Nisem ne teta s pogledom na Ptuj in ne stric iz ozadja, pa imam vseeno pozitivno mnenje! Ne moreš, da verjameš!

Podpis, de strinjam tudi jaz.

Ah bejž bejž, figo paše v oddajo, ker je prav boleče gledat, kako gre vsem ostalim na živce. V oddaji je popolnoma druga energija kot prejšnjo sezono in to ne v pozitivnem smislu. Pa tudi nevoščljivi ji nimamo za kaj biti. Videz ima povprečen, milo rečeno neumna, za piko na i pa še ošabna in vzvišena.

Podpis, de strinjam tudi jaz.
[/quote]

Sigurno, da je komu tudi všeč. Dejstvo pa je, da vzbuja izredno negativna čustva pri večini in to še od takrat, ko ji nismo mogli bit fouš za prav nič, ker je bila ena boga sesuta bunka. Enostavno je nekaj v njej takega. Jasno pa in hvalabogu, da je vsaj komu v redu.

Hebem vam folš, fovš ite zadeve. Zavist, dumbfcks!!!

Ženske pljuvajo žensko. Pa vas mamo. Sam gre res za eno tipicno zensko capljo:

Vaš link

Lani nisem izpustila ene oddaje, letos pa sem poizkusila pogledat ene 2 pa kar ni šlo. Samo o Indiri pa kaj so oni delali prejšnjo sezono, pa kako je bilo njim težko.

Prav tako kot takrat, ko pljuvate Janšo. Moški pljuvate moškega. 🙂 Le zakaj?

Ta nov iz radija je pa na istem nivojo kot ona, totalno negledljivo. Meni se je lani zdelo bv, ker je Rok skakal v besedo, pa mu novadva skupaj nista do kolen, Jasni in Andreju pa niti do gležnjev.

Ne smeš ji zameriti, je pač malo “kratka”. S svojimi nebulozami poskrbi, da gledalcem dviguje pritisk. Vse za gledanost ;-).
Za Planet TV je pač cenejša ta kokoška, ki s svojimi neumnostmi poskrbi za gledanost oddaje, kot neko snemanje nadaljevanke, ki jo nihče ne gleda.
Vse za gledanost….

Ne smeš ji zameriti, je pač malo “kratka”. S svojimi nebulozami poskrbi, da gledalcem dviguje pritisk. Vse za gledanost ;-).
Za Planet TV je pač cenejša ta kokoška, ki s svojimi neumnostmi poskrbi za gledanost oddaje, kot neko snemanje nadaljevanke, ki jo nihče ne gleda.
Vse za gledanost….
[/quote]

Veliko nas je, ki pa nismo več gledali te oddaje in tratili časa za to.

Veliko nas je, ki pa nismo več gledali te oddaje in tratili časa za to.
[/quote]

Mislim, da vas ni tako veliko 🙂

Ljudje gledajo oddajo zaradi komentiranja in tračarjenja. Gled ena to, da v tej sezoni tisti ihtavi gobezdač fitneser Rok ni več želel nastopati, so dali v oddajo nekoga, ki bo s svojimi nebulozami mešal drek (namesto norenja Roka so dali v oddajo pač tepko, ki ne zna držati jezika za zobmi).
Mogoče bo naslednji sezoni na njeno mesto sedla Rebeka, ta ima tudi dolg jezik in je tudi rojena spletkarka.

New Report

Close