Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eto zato imajo ženske skos težave s tipi

Eto zato imajo ženske skos težave s tipi

5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških je tepcov
85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških je normalnih
10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih ženske ne zanimajo (gayi, rač. igrice)

Večina žensk, res večina, je nagnjena k ideji, da njim moških ni treba osvajati, vabiti ven, kaj šele moškemu kaj plačat, ipd.

Bistvena značilnost tepcov je, da jim je ogovarjanje žensk, varanje, itd., skoraj hobi, neka zabava za prosti čas…

Posledica te neumnosti ženskega razmišljanja je, da ima večina žensk, zaradi svoje pasive, ves čas opravka s tem enim in istim 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških, ker so to edini moški, ki izpolnjujejo njihova pričakovanja in delajo prvi korak in vse tako kot od njih pričakujejo. Žal imajo pa to nesrečo, da njih ženska ne zanima kot človek, ampak je to samo neka trofeja ki je za v vitrino in grejo dalje. Iščejo spet novo kjer se bojo svobodno izražal in osvajal. Življenje z eno žensko jih duši.

Temeljna želja žensk je, da bi imele enega izmed 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} normalnih tipov, ampak se jim ne zdijo pravi moški, ker ne podpirajo njeno filozofijo lenobe na partnerskem področju. Ženski domet investicij v partnerski odnos je le vlaganje v svojo zunanjost, zarad česa hodijo okol NEREALNE, vse kar je več kot to pa je že preveč za njihov razpon samozavesti in način razmišljanja.

Tako seže stoletja vrtimo v nekem začaranem krogu, kjer se v glavnem ženijo neresni tipi in “normalne” ženske, ki se jim pa veze ne obnesejo. Pride do nasilja, do varanja itd. Sej so tudi pozitivne izjeme ampak te so bolj razplet naklučij.

Če opazite odgovore žensk v sorodnih tehmah, boste ugotovili, da ženske so in ostajajo frigide, uživajo v tej pasivni vlogi, kjer jim ni treba narediti nič. Vztrajajo pri investicijah v svoj videz, poizkušajo kljubivati letom in vse da bi hile čim dlje zanimive, ampak v načinu razmišljanja pa v glavnem ostajajo v kameni dobi in v smeri tega zaključujem da vam je ženskam za vse to čisto prav, da vas kar naprej obkrožajo tepci ker saj kaj druzga pa dobiš, če sam v življenju nič ne narediš. Sprijazniš se s tistim kar pač pride do tebe pa izbereš najmanjše zlo.

Babe vi veste da mam prov, sam ste besne ko hudič ko vam en to direkt pove. Ve pa že veste da od vas ni nič. Če bi se tipi obnašal kot se babe obnašajo, bi ble babe raje lezbijke ker če drugo ne vsaj lepše zgledajo kot moški, ampak mi moški zmagamo z razumom, ki ga pa pri drugih babah ne najdete.

? Samski in zdolgocasen pises namisljeni druzbeni skupini?

Kaj si zdaj naumil, katera si želi normalnega? Rofl, z normalnimi pristanejo šele, če so za frajerje pregrde ali prestare.

Babe bodo tebe osvajale, to bo ja. Ti bi rad spremenil 1000 let evolucije.

nova
Uredništvo priporoča

Daj eno lepo babo pofuku in daj mir. Moški, kateri redno seksajo, ne zanimajo te oslarije o teoriji žensk, ki jih vi MGTOW-i in podobni ves čas trosite.

To vse sranje mi že postaja dolgočasno. Ta obsedenost s sovraženjem nasprotnega spola je znak debilnosti. Res, kaj je za razpravljat, vsi moški so prašiči (FEMINISTKE), vse ženske so kurbe (MGTOW). Eno in isto stranje, črno-belo slikanje, ki ne dopušča nobene kompleksnosti. Spizdite že!

Saj teorija je kar dobra, ampak kje si dobil 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Po mojem bi lahko komot dal nulo zadaj, bi bil bolj blizu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vse so ženske krave, to je dejstvo. Pusite ga in crknite!

Vaš link

Saj teorija je kar dobra, ampak kje si dobil 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Po mojem bi lahko komot dal nulo zadaj, bi bil bolj blizu.
[/quote]

Potrditev moje teorije!
Vaš link

Ženske imajo velik nesreče z moskimi, ker dovolijo da si moski izbirajo zenske, taki agresivni samci so pa ponavad tipi ki na zenske gledajo samk kot na trofejo, ne kot cloveka.

In tukaj je zenska v “pizdi” ker isce dominantnega samca, ki bo naredil vs enamesto od nje, hkrati pa od njega pricakuje da ko se mu bo vdala, bo on svojo kariero (karakter) obesil na klin. Ampak dejstvo je da vecina teh “jebacev” s kariero nadaljujejo tudi po tem ko se porocijo in zenske to dobri vejo.

Pa kateri normalen bo sploh pristopil eni puhoglavi kravuljini? A bo kuhala, prala? Vazno da kokodaka in fantazira o brdima i dolinama.

Potrditev moje teorije!
Vaš link

Ženske imajo velik nesreče z moskimi, ker dovolijo da si moski izbirajo zenske, taki agresivni samci so pa ponavad tipi ki na zenske gledajo samk kot na trofejo, ne kot cloveka.

In tukaj je zenska v “pizdi” ker isce dominantnega samca, ki bo naredil vs enamesto od nje, hkrati pa od njega pricakuje da ko se mu bo vdala, bo on svojo kariero (karakter) obesil na klin. Ampak dejstvo je da vecina teh “jebacev” s kariero nadaljujejo tudi po tem ko se porocijo in zenske to dobri vejo.
[/quote]

Ni tak hudo, sej lahko počakaš, da te vzame pod okrilje ločena 40-letnica, ki so se je jebachi naveličali.

Drugače pa, bolj je ženska ženstvena, bolj si želi dominantnega dedca. če si bolj pussy tip moškega, boš mogoče privlačen kakšni bolj možati ženski.

Navadi se. Zdaj bom vsak teden eno temo spisal na to tematiko. Ogromno zensk ma hude probleme same s sabo. To se kaze v tem da se cisto izmalicijo (plasticne operacije) ali pa postarajo samske (nimajo samozavesti) in bi bil cas da se zenske na tem podrocju mal …razvijejo korak naprej..ne da zagovarjajo neke “starodavne obicaje”. Kerce bom se jaz zacel zagovarjat starodavne obicaje, bojo babe zacele sam se kuhat pa pospravljat ce jih to tok rajca….. al jih to rajca sam ko more kdo drug za njih kaj naredit? Ce more ona neki skuhat je pa seksizem ker krsi njene privilegije?

Potrditev moje teorije!
Vaš link

Ženske imajo velik nesreče z moskimi, ker dovolijo da si moski izbirajo zenske, taki agresivni samci so pa ponavad tipi ki na zenske gledajo samk kot na trofejo, ne kot cloveka.

In tukaj je zenska v “pizdi” ker isce dominantnega samca, ki bo naredil vs enamesto od nje, hkrati pa od njega pricakuje da ko se mu bo vdala, bo on svojo kariero (karakter) obesil na klin. Ampak dejstvo je da vecina teh “jebacev” s kariero nadaljujejo tudi po tem ko se porocijo in zenske to dobri vejo.
[/quote]

To kar drži, predvsem v mlajših letih do 25-30 let, pa tudi pri starejših, ki nimajo interesa izboljšati svojega načina izbiranja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Navadi se. Zdaj bom vsak teden eno temo spisal na to tematiko. Ogromno zensk ma hude probleme same s sabo. To se kaze v tem da se cisto izmalicijo (plasticne operacije) ali pa postarajo samske (nimajo samozavesti) in bi bil cas da se zenske na tem podrocju mal …razvijejo korak naprej..ne da zagovarjajo neke “starodavne obicaje”. Kerce bom se jaz zacel zagovarjat starodavne obicaje, bojo babe zacele sam se kuhat pa pospravljat ce jih to tok rajca….. al jih to rajca sam ko more kdo drug za njih kaj naredit? Ce more ona neki skuhat je pa seksizem ker krsi njene privilegije?
[/quote]

Čakaj malo, zakaj bi one kaj spreminjale, ker si ti brez kavsa?

Čakaj malo, zakaj bi one kaj spreminjale, ker si ti brez kavsa?
[/quote]

One iscejo normalnega moskega. Zarad tega bi mogle kaj spremenit. Sej ce iscejo samo seks lahko ostanejo pri tem kar je.

Ti si še ziznik. Nič one ne iščejo normalnega. Manj poslušaj, kaj babe govorijo. Mlad si še, naiven ko zajc in zdaj misliš, da s ebodo babe spreminjale, d aboš ti kavsal.


Bravo!


Sem se prav nasmejala. 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tepcev, pa 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne za ženske. Vprašaj antropologinjo Godino, pa ti bo povedala, da je oseb moškega spola od 3 – 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Kok kozlarij v enem samem postu.
Po mojem zna biti tole rekord MONa.

Saj nebi komentirala, ampak samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moške populacije je homoseksualnih in nabijalcev igric? hahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha

Ti si živ primer, kako hudo pomanjkanje voljne pi*ke vpliva na potrebnega dedca. Ih, kaj češ, nekateri ste pač dolgočasni, potem pa še celo denarja nimate, da bi se ženske za vas zainteresirale, zato ste pač obsojeni na dr.kanje do smrti.

Kakšna gnevna reakcija neatraktivnih, ko jim en tip pove malo resnice o njihovi spolni bedi.

Navadi se. Zdaj bom vsak teden eno temo spisal na to tematiko.
[/quote]

Podpiram. Potrebno je ozavestiti moške kakšne so babe.

Lubi, dihaj, dihaj, in nehaj iskati razloge za svoj neuspeh zunaj sebe.

Drugače ti pa povem nekaj:

Sem v mladih letih nekajkrat prevzela pobudo pri moških, ki so mi bili všeč. Rezultat: Tipi se takšnih žensk bojijo!!!

En, sicer krasen fant, s katerim sva imela noro kemijo, mi je to direktno priznal, da ne bi zmogel hoditi vštric z menoj, jaz vidim cilj pred seboj in grem, zapičim zastavico na vrhu in grem dalje osvojit naslednjega (pa ne moškega, da ne bo zdaj kdo zapenjal, ampak nek cilj v življenju). In se je potem popolnoma distanciral, za vsak slučaj, da se ne bi nalezel česa od mene;-) In mi strl srčka takrat. Pa še nekaj podobnih je bilo.

Torej ne flancaj, moški imajo v povprečju raje podredljive ali vsaj ne preveč močne ženske. Slednje jih sicer rajcajo, ampak jajc pa večina nima, da bi z njimi šla skozi življenje.



Daj daj, zdaj misliš, da si zaradi izkušnje z eno mevžo, že kar poznavalka moških?



Daj daj, zdaj misliš, da si zaradi izkušnje z eno mevžo, že kar poznavalka moških?
[/quote]

Pismeni so uspeli opaziti, da sem rekla, da je bilo nekaj takih situacij, opisala sem pa eno.

Še danes opažam podobno. Moški se slinijo okoli gajstnih žensk, ko bi bila prilika za akcijo, jih veliko stisne rep med noge, doma bi jo pa redkokdo imel.

In potem so južnjaki primitivni. :))

New Report

Close