Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tista, ki kupuješ nov avto, ne verjemi, da so Renoji dobi avtomobili

Tista, ki kupuješ nov avto, ne verjemi, da so Renoji dobi avtomobili

Pa a to ste ji sami trgovci, ki se ukvarjate s prodajo Renojev odgovarjali? To je samo v Sloveniji možno, da se tako zanič in varnostno pomankljivi avtomobili prodajajo v Angliji na cestah ne vidiš renojev, pedjžojev, citroenov, ker so pametnejši kupci, tam se ne pustijo nategovat šalabajzerskim francozom.

Sicer so danes vsi avti precej fauš, ker kvaliteta enostavno ni ekonomsko vzdržna, vendar ti moram pritrdit, kar se francoske kvalitete tiče. Ampak vseeno pa je reno še vedno najcenejši avto za vzdrževanje in popravljanje, ko začne crkavat. Ali drugače, lahko je najcenejši, če si omisliš nižji cenovni razred vozila. Za drago limuzino pa bogme bogca, francoza res ne. Crkava sicer pa pri vseh, samo bemflači se bodo raje v jezik zgrizli, kot da bi napisali, da je kaj crknilo.

Sam si lastim novega megana. Po enem letu lahko rečem da deluje normalno z določenimi napakami ki se pojavijo, katere bi lahko odpravili inženirji preden so avto dali v proizvodnjo ampak avto ima 3 leta garancije tako da porodne težave se odpravijo spotoma. AMPAK je potrebno vedeti da renaulti v tem cenovnem razredu ponujajo ogromno od opreme od katere lahko pri Nemcih Japonci, itd samo sanja človek. In sedaj z novimi modeli se lahko konkurenca samo skrije, torej mislim glede oblike. Problemi pa so pri vseh, odvisna je samo sreča pri nakupu.

nova
Uredništvo priporoča

Men so Scenici zaceli srackat tam pri 7,8 letih prej vse bp.

Mi imamo scenica, ki jih ima 16 (zdaj ga vozi hči, mlada voznica). Doslej nobene večje težave. Edino klima je crknila. Pa je že porihtana:)
Renoje je vozil moj oče, može oče, jih imamo mi in ga imajo trije sorojenci oz njihove družine. Vsi zelo zadovoljni. Jaz sem zaljubljena v mojega capturja.

Ja in kaj potem, če jih v Angliji ne vidiš. Kaj so oni neko merilo za kvaliteto?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim da je bilo rečeno na renault forumu da so Angleži pokupili največ cliotov RS. Tako da je zmanjkalo populacije za ostale renoje😂

Ja in kaj potem, če jih v Angliji ne vidiš. Kaj so oni neko merilo za kvaliteto?
[/quote]

A to so oni Anglezi, ko jim je sla komplet avto industrija cugrunt?

Avtor…v katerem delu Anglije si bil ti???

Sem že bil v Angliji in na njihovih cestah sem videl kar dosti avtomobilov francoskega porekla,prednjačita samo vauxhall(opel) in fordi…

Kot trdiš,da so francoski avti zanič in se kvarijo,bo že nekako držalo,vendar poguglaj še malo forume ostalih znamk in boš opazil,koliko je govora o okvarah in napakah na elektroniki.

Lp

Imela sem R5, kar 15 let mi je petka odlično služila. Servis sem opravila samo 1x letno in to je bilo vse. Nikoli nobenega popravila, mašinca vžgala vedno iz prve. Mene Renault ni razočaral. Kasneje sem kupila Megana, nobenega problema z njim, moj naslednji avto pa bo Captur.

Nekako je logično, da če se pocesti vozi 1000 Renaultov in 20 mercedezev, da se bodo mehaniki več ukvarjali z Renaulti. Samo to še ne pomeni, da se bolj kvarijo. Za ta podatek bo treba kaka bolj natančna analiza.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

… pa povem, da je naša deset let stara Xara zakon. Nič težav, motorček teče kot namazan. Res največ za ta gnar.

Najbolj pametni glede francoskih avtomobilov so tisti, ki jih nikdar vozili niso.

Že več kot 30 let vozim francoze, 2 renoja in 2 pežoja, vse kupila rabljene cca 3 leta, z nobenim ene same samcate težave razen običajne obrabe, zdaj imam 15 let starega pežoja, dela ko urca, prejšnji mesec brez težav opravil tehnični pregled.
Poznam pa 3 lastnike passatov in enega forda, ki so s par let starimi avti obtičali na cesti in jih je odvlekla šlep služba, ford je crknil na cesti celo še v garanciji.

To sploh ni res. Servisi pri Reanultu so dragi.

To sploh ni res. Servisi pri Reanultu so dragi.
[/quote]
Jaz tudi samo strmim v ta zapis, kajti Renaultovi servisi , še bolj pa rezervni deli so dragi kot pes.
Samo enkrat v življenju sem imela Renaulta (petko) in od takrat nočem več slišat niti R od Renaulta …

New Report

Close