Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo lahko voli Bratušek..glede na sramoto v Bruslju

Kdo lahko voli Bratušek..glede na sramoto v Bruslju

Hmm?

… se to sprašujem.

In kdo Cerarja, ki je odstopil, kdo radikalnega Jelinčiča…

Kdo dafak pa JANŠA? A folk nima spomina?

OH, JA… ZA HLAPCE ROJENI, ZA HLAPCE VZGOJENI…

Recimo tisti, ki se spomni, da ceprav so drugi vztrajno klicali trojko, je ona ni zelela…

Glavno da je jansa zmagal. Zdaj bo vse dobro.

Tisti, ki razume sistem “hobotnice”, kdo bo s kom potegnil….

Pa nisem Bratuškove, o ne – nikogar iz prvih bojnih mest….

Zdaj se šele žur prične 🙂
Boš razočaran-a: ne bo zmogel sestavit, ka si tako goreče želi 🙂 – če se bodo vsi držali svojih obljub in strankarskih programov, s katerimi so nabirali glasove.

…voli žensko zato ker je ženska.

Alenka res bi bila pripravljena za Bruselj, je pa za domaco politiko se kajo primerna. Ima izkusnje, in med vsemi temi, ki imajo ogromno masla na glavi, ga ima ona se najmanj.
Pa nisem nje volila, tako btw…

Poslušaj kdaj Janševo, EWrjavčevo ali pa Jankovičevo angleščino. Pa zdaj Šarca. Se polulaš od smeha.

….

Če bi bila angleščina največji problem…
Malo poglej, kje v Sloveniji imamo probleme…

Malim delničarjem ki jih je okradli njena vlada jo gotovo niso volili. . In sedaj se ta baba hvalili kako je odresila Slovenijo. Mars iz parlamenta kurba

In kdo lahko tistega, ki toži državo a jih je kar nekaj 🙂 Only in Slovenia.

Jaz sem Alenko.
Ne odločam se na podlagi zgodovine, odločam se na podlagi stališč in vrednot. Madeže imajo vsi, idealnega kandidata ni. Vest imam mirno, ko dam glas kandidatu, s katerim se v tem trenutku najbolj strinjam.

Jaz sem hotela Alenko. Dokler nisem prebrala, da hoče ograjo podirat. Jaz bi pa raje še kakšno postavila.
Sicer so pa tile dedci vsi skupaj za kastrirat. Namesto, da bi naredili eno sredinsko koalicijo, zdaj primerjajo kdo ima daljšega. Ko da so v vrtcu.

Zato veselo okradla nas drzavljane za nas denar… tudi mene osebno… spomni se nkbm in izpisa delnicarjev in obveznicarjev..
In zato nimamo trojke, ker smo mi osebno tudi to placali… jah super ane tako ji je zelo mar za drzavljanje in njihov denar… da ne recemo, da je cenitev luknje v bsnkah za casa takratnega njenega resevanja v rokah kriminalistov… res ji je mar za drzavljane

Izključno rdeče gosi Janković si lahko oddahne

Za malomarno vodenje države si pa res ne zasluži se enega poslanskega mandata.

Tudi jaz sem jo, ker je naredila še najmanj škode od vseh teh Kekcev. In ker je ženska in najboljše vodje so vedno ženske. Je sposobna in pravična.


Ograje ne sodijo v 21. stoletje. NIhče ni ilegalen.

Zato veselo okradla nas drzavljane za nas denar… tudi mene osebno… spomni se nkbm in izpisa delnicarjev in obveznicarjev..
In zato nimamo trojke, ker smo mi osebno tudi to placali… jah super ane tako ji je zelo mar za drzavljanje in njihov denar… da ne recemo, da je cenitev luknje v bsnkah za casa takratnega njenega resevanja v rokah kriminalistov… res ji je mar za drzavljane
[/quote]

Mar ni Hauc, pred kratkim se direktor NKBM, kandidiral na SDS listi?

Bratušca pa je. Mrha kradljiva.

Mar ni Hauc, pred kratkim se direktor NKBM, kandidiral na SDS listi?
[/quote]

A to je tvoja replika na to, da je ona nas okradla za delnice? Jaz nisem volila sds, pa tudi nje ne.
Glede na to tvojo repliko te lahko potlej vprasam potlej glede na to, da podpiras bratovskovo ocitno tudi pri tem kar je naredila drzavljanom, potem bigre bilo logicno razumeti da podpiras tudi hauca?

So volile rdečo gos

Moj glas je šel njej…..ona ima otroke za razliko od marsikatere pi-ke u parlametu ki bi kao Imele družine:(((

Ce govoris o malomarnem vodenju, si oglej se ostale peteline v vseh teh letih kako so zafurali drzavo bolj kot ona!!

New Report

Close