Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koncert rdeče zvezde ali kako je desnica nategnila levico

Koncert rdeče zvezde ali kako je desnica nategnila levico

Jasno, da je ta koncert navadna provokacija, katere osnovni namen je delitev Slovencev, tako stanje pa najbolj ustreza levici, saj se le-ta kot hudič križa (pun intended) boji enotnega, močnega slovenskega naroda.

Levica je kajpak upala, podobno kot pri MOL jamborih z rdećo zvezdo, da bo dosegla kak ogorčen odziv ali celo kakšno močnejšo reakcijo s strani desnice, v pričakovnaju morebitnih incidentov so bile deployane močne policijske robocop in celo konjeniške enote.

Seveda bi incident levica takoj obrnila v svojo korist, še zlasti, ker smo tik pred volitvami, pa se desnica ni pustila sprovocirati niti tokrat.

Koncert sam je razvodenel, neke večje medijske pozornosti ni bilo, pa še trg je bil prej kot ‘poln’ v resnici na pol prazen. Skratka, mimosunek.

Dodana vrednost – ugotovitev, da v letu 2018 obstajajo ljudje, ki mislijo, da so v letu 1945 in se derejo – SF SN!!! In tako poskrbijo za brezplačen krohoto naključnih mimoidočih, ki ne živijo v letu 1945 ampak v letu 2018. In ki jih ne zanima, kaj je bilo leta 1941, ampak kaj bo leta 2019.

Bi pa lahko naredili orenk turistični ‘hepening’, lahko bi avtobuse Japoncev vozili na ogled ‘people, who still think they are in 1945’. Lahko bi jim celo nadeli komericalno ime ‘Onoda people’ (po japonskem vojaku Hiru Onodi, ki je misleč, da 2. svetovna vojna še vedno traja, še 29 let po koncu vojne, skrival po Filipinih in napadal ‘sovražnike’.)

https://siol.net/forum/thread/na-koncertu-nosil-bom-rdeao-zvezdo-odmevalo-pesmi-nam-ne-morejo-vzeti-22577

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Radio-televizija Murgle (ex Radio-televizija Slovenija) je pokrivala dogodek. Po uradni dolžnosti. Plavi hoče imeti take provokacije v arhivu.

Tale post je popoln mimosunek.
A Balaševića v Stožicah pa ne boš komentiral? Je tudi imel koncert, pa ga desnica tudi ni preprečila?
Kr neki…

[img]http://shrani.si/f/3R/VP/1PoZ8pLZ/7/butli.png[/img]

O, spet ti, kradljivec nickov. Še vedno nisem in tudi ne bom brala, kaj pišeš po drugih portalih z mojim MON nickom. Si pač rit in kaj delajo in mslijo riti, me ne zanima.

In rdečkarje to neskončno boli… 😛

In rdečkarje to neskončno boli… 😛
[/quote]

Boli? Niti ne, le čudim se, od kod toliko zlobnih ljudi in večinoma ste črnuharji. Statistično zanimivo. 🙂

In rdečkarje to neskončno boli… 😛
[/quote]

Prej zabava. ;)))))))

Rdeči zvezdi so se spet klanjali Milan Kučan, Zoran Janković in Svetlana Makarovič

https://reporter.si/clanek/slovenija/foto-na-manifestaciji-svetlane-makarovic-obicajni-osumljenci-kucan-jankovic-in-rdece-zvezde-640650

20 rdećkarjev je želelo povzročiti incident, da bi bili spet krivi normalni Slovenci. Pa je bila policija pametnejša :))

Najbolj zabavni ste malikovalci rdečih zvezd, propadlih revolucij, socializmov in komunizmov, kako napovprek tulite proti kapitalističnim izkoriščevalcem in ideološkim sovražnikom izvoznikom, hkrati pa zavistno pogledujete k najbolj razvitim državam, kapitalističnim seveda.

En fant (desni ) je razlagal, kako levičarji delijo narod. Sejejo razkol. Ja, res mi je bil smešen;).

Pa nekako bi bilo celo prav, da se desnakarski provokatorji danes izživite v tej temi. To je nujno, da ne bo vsekalo kje drugje ven (po kakšnih glavah, kar smo že videli 🙁 )

http://www.publishwall.si/aktualno/post/174430/sokantno-in-zaskrbljujoce-slovenski-levi-fasizem-kaze-zobe-v-obliki-palic

Neumnosti pišete.
Koncert je bil čisto simpatičen – malo obujanja spominov in malo simbolike upora, nasploh upora proti kakršnemukoli zatiranju.
Makarovička je imela v jugoslovanskem režimu probleme z oblastjo, zdaj ima pa probleme z ljubitelji drugačnega ščuvanja… a je vse skupaj smešno brati, kako se razburjate.

Gre za simboliko povezovanja, upiranja, skupnosti, ipd… kar je še kako dobrodošlo v teh časih, ko večina vidi samo svojo rit.

Svetlana Makarović se je dotaknila tudi problematike beguncev in azilantov. Kakšna je država, ki se strahopetno zapira pred vsem in vsakim, ki prihaja od drugod, in se ne zaveda, da ljudje v azilnih domovih niso nobene pošasti, ki želijo uničiti naše običaje in kulturo, ter postavlja sramotne ograje, ki nas ločijo od njih. “Na stežaj odprimo vrata tistemu, kar se preprosto imenuje človečnost,” je pozvala.

Glede na to, da SDS vodi v anketah ti nosil bom rdečo zvezdo 31.5 v Ljubljani pripravljajo protest proti SDS-u pred parlamentom to vam je demokracija.

Pa pozivajo ljudi naj ne volijo SDS, da ne bodo spet 4 leta preživela na raznih protestih. No to vam je skrajna levica protesti in nasilje.

Levi fašisti/komunisti/nacisti pa že ne. Oni so tako tolerantni, da so leta 1945 ljudi kar žive zazidali.

Naš največji levičar in najboljši meneđer pa na očitke o Jurčkovem razsipniškem življenju z denarjem nepojasnjenega porekla odgovarja takole:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/ljubljanski-zupan-moj-sin-je-ostal-brez-hise-zivel-je-prerazkosno-in-to-zdaj-tudi-placuje.html

Ljubljanski župan: moj sin je ostal brez hiše, živel je prerazkošno in to zdaj tudi plačuje

Briljantno! Jurček prerazkošno življenje v preteklosti plačuje s prerazkošnim življenjem v sedanjosti. 😀

Morate vedeti, da je Makarovićka stara že dkoraj 100 let in, da jo boli K kaj se bo dohajalo čez 10 ali 20 let. Ona nima otrok ona nima nobene zapuščine ona nima nič tako kot Merklova brez družine in otrok enako kot Teresa May , Švedski premier Loften ali Junker lahko še naštevam…

A je Bale šević pozdravljal SF SN in vihtel partijsko zastavo? 🙂 Pa itak desnica nima denarja za karte za razliko od kaviar levice. V normalnih državah so desničarski vodje bogataši, levičarski pa reveži, le v Sloveniji levico vodijo bogataši in se norčujejo iz revnih množic, ki umirajo od lakote.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Njej država plačuje ogromno pokojnino, precej višjo kot je v Sloveniji ena normalna plača. Me zanima, kako glasno bi cvilila, če bi jih polivoc odzveli in dali migrantom. Pa bi s 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} penzije in oskrbo v elitnem domu Trnovo, kjer so razni ‘naši zaslužni’ še vedno živela zelo razkošno. Kot so slvoenski ‘levičarji’ tudi vajeni.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

V Slo ga ni politika ki bi združeval, na nobeni strani. Zato ne dam glasu nobenemu.

Mojih pet centov… v bistvu ste lulčki, eni in drugi.
https://www.youtube.com/watch?v=MAvgDhI01_A

Uuuuuu, moja najljubša pesem. Super izvedba, dober prevod, hvala 🙂

To moraš pa res biti duševno pohabljen, da leta 2018 podpiraš zločinski režim in njegove simbole. Si predstavljate, da bi imeli v Berlinu koncert in prepevali nacistične pesmi?

Res se mi smilijo. Pa ne vi, ki hodite na take komunajzl koncerte, ampak vaši bližnji, ki vas morajo prenašati. Vam tak ni več pomoči.

New Report

Close