Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Nasilništvo zaslišanje na preiskovalnem sodišču

Default avatar

Saopaolina

Pozdravljeni! Zaradi nasilništva, nadlegovanja in grdega ravnanja nekdanjega partnerja sem bila zaslišana na preiskovalnem sodišču, zaradi tega, ker je nekdanji partner v preiskovalnem priporu.
Želela bi vprašati zaradi česa nisem po končanem zaslišanju kot oškodovanka prejela nobenega spisa, niti iz svojega zaslišanja niti iz zaslišanja obdolženca ter ostalih prič?
Zanima me kako gredo potem tu zadeve dalje in kako je z varovanjem osebnih podatkov (naslov bivanja, služba itd...) ali je lahko to kar vsem v pogled, kljub temu da bi iz varnostnih razlogov lahko te stvari prikrili?
Po tem ko sem poklicala na kazenski oddelek, da bi želela pregledati spise so mi rekli, da je zadeva že na vrhovnem sodišču. Zanima me kaj to sedaj pomeni?
Bom morala biti še 1x zaslišana ali je bilo zaslišanje na preiskovalnem sodišču dovolj?
V primeru, da bi morala na zaslišanje ponovno ali se lahko izognem ponovnemu soočenju z obdolžencem zaradi strahu pred njim?

Hvala že vnaprej za odgovore!