Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek terme Ptuj

terme Ptuj

Prosim, če je bil kdo nedavno v Termah Ptuj, mi lahko malce pove, kako je bil zadovoljen.
Kako je z urejenostjo, ponudba hrane, bazeni, itd… Ne rabim nekega super luxuza, mi je pa zelo pomembno, da je čisto in da je hrana OK.

Imam neke darilne bone, ki jih bo treba izkoristiti, v teh termah pa še nisem bila.

Prosim za kakšno izkušnjo iz prve roke. Hvala.

Moja prijateljica, ki tudi ne išče nekega hudega luksuza, je bila pred kratkim, in rekla, da je bila bolj žalost vse skupaj. Tako glede urejenosti, bazenov in sploh hrane.
V tistem koncu bolj priporočam hotel Primus, res malce dražji ampak vreden vsakega centa. V terme sem šla tudi sama pogledat, ko sem bila v hotelu, in je tudi pred par leti zgledalo vse bolj ubogo.

Če te ne moti sprehajanje pacientov na ZZZS napotnice pohotelu Primus, potem izvoli. Ni skoraj 5 zvezdični hotel za kaj takega -ali pa naj ločijo, da se ne križajo poti. Že v jedilnici, ko z berglami ovirajo. Vse spoštovanje do poškodovanih in tistih na rehabilitaciji, samo nekdo, ki plača polno ceno kot gost in pride na oddih tako oči kot telesa, ne potrebuje tega, ko pride tja. Žal.

nova
Uredništvo priporoča

Če te ne moti sprehajanje pacientov na ZZZS napotnice pohotelu Primus, potem izvoli. Ni skoraj 5 zvezdični hotel za kaj takega -ali pa naj ločijo, da se ne križajo poti. Že v jedilnici, ko z berglami ovirajo. Vse spoštovanje do poškodovanih in tistih na rehabilitaciji, samo nekdo, ki plača polno ceno kot gost in pride na oddih tako oči kot telesa, ne potrebuje tega, ko pride tja. Žal.
[/quote]
Ko sem bila jaz v Primusu, ni bilo tam nobenih pacientov.
Pa sploh ne vem, zakaj bi normalnega človeka motili ljudje z berglami, na rehabilitaciji? Saj niso kužni no!
Aja seveda, spet netoleranca do drugačnih … Kaj pa, če tebe enkrat doletijo bergle, mogoče celo za stalno?


Ko sem bila jaz v Primusu, ni bilo tam nobenih pacientov.
Pa sploh ne vem, zakaj bi normalnega človeka motili ljudje z berglami, na rehabilitaciji? Saj niso kužni no!
Aja seveda, spet netoleranca do drugačnih … Kaj pa, če tebe enkrat doletijo bergle, mogoče celo za stalno?
[/quote]

Primer:
V jedilnici, pri zajtrku ali večerji, tam med tistim samopostrežnim barom je že tako ali tako malo prostora: in ti ubogi berglarji si sami polnega krožnika ne morejo nesti k mizi. Prosijo tudi goste za pomoč – seveda revežu ustrežeš, ker se ti smili. Ne pa vsak dan, po dvakrat… Takrat ni nobenega natakarja v bližini samo njim na voljo, da bi pomagal. In nastane “traffic jam” po nepotrebnem za vse. in je moteče, zelo. Zdaj pa, če se 5 zvezdični hotel že mora it zdravstveno rehabilitacijski turizem: naj jim naj naštimajo hrano v posebni sobi ali vsaj zagotovijo enega in dva natakarja samo za njih, ali pa naj določijo drugačne ure za njih za večerjo.

Jaz pa prisegam na Ptujske toplice.
Ker nismo za eno finočo v hotelu.
Te hiške, ki so – lahko si skuhaš kofi zjutraj…….si mal bolj zase. Potem sprehod do jedilnice, kjer je vse samopostrežno in si vzameš, kar ti paše. (jamra tisti, ki ima doma slabše!)

Bazeni so top. Mene nič ne motijo invalidi, starejši, otroci….. Nikoli ni take gužve, da ne bi mogel na ene ‘rekvizite’ ali zaplavat športno.
Vedno so nekje bademajstri: “Vun idi, sam ti reko, nea boš skaku pa šprico!!” :-)))))))))

Osebje je prijazno. Okolica urejena. Narava pa sploh…..ena sama ravnina. Za nas s hribov je fascinantno, domačini prijazni. Pa še do mesta in gradu je blizu. Mi se imamo vedno odlično!

Upam, da to prebere kdo iz Term in dobim gratis vikend paket. 🙂

Ti pa si en zastonjkarski fehtar – a misliš, da na podlagi neke “šimel” pohvale na forumu boš kar gratis vikend paket dobila 😛 Šala mala…..

Pa saj ne gre za “finočo” s strani gostov, nikakor. Gre za to, da se hotel trži in oglašuje kot “finoča”, ker imajo skoraj 5 zvezdic….Pa so še daleč daleč od teh petih zvezdic v primerjavi s konkurenco s toliko zvezdami.
In nekateri zaposleni so dali vedeti nekaterim gostom, da je to neka “finoča”. Pa sploh ni. Odkar so zamenjali prejšnjega direktorja, ki je fural neko finočo, je morda malenkost bolje.

Kot primer: pred leti sta dva dobra znanca mož in žena, kolesarja, prišla v hotelsko recepcijo tega hotela in hotela najeti sobo za čez vikend – nista vnaprej poklicala,ker ni bilo v planu, sta se trenutno odločila, da bi ostala čez vikend na Ptuju .Sta oba dobro situairana, denar ni problem, sta bila pa zelo preznojena in vidno utrujena. Pa je bila receptorka, ko ju je premerila po zunanjem videzu zelo nesramna, vzišena in ohola, rekla je, a vi veste koliko so sobe na noč,češ v stilu: vidva klošarja, “padalca s ceste” si ne moreta po teh cenah privoščiti…. ( očitno ju je imela za nižjekastni razred, pa se je neverjetno zmotila glede na njun trenuti zunanji videz). Pa je bilo dovolj – jse je gospa kolesarka spustila na njen primitivni nivo: žal mi je, da ste me ocecenili glede na moj trenutni izgled. A če bi takoj zlato kartico na pult vrgla, bi pa šlo? A vam jo pokažem? A je problem, ker govorim slovensko, ne avstrijsko ali rusko?

Baba an recepciji je zafarbala ko kuhan rak in obmolknila, se opravičevala. Oba sta se obrnila in zapustila recepcijo.

Ti pa si en zastonjkarski fehtar – a misliš, da na podlagi neke “šimel” pohvale na forumu boš kar gratis vikend paket dobila 😛 Šala mala…..

Pa saj ne gre za “finočo” s strani gostov, nikakor. Gre za to, da se hotel trži in oglašuje kot “finoča”, ker imajo skoraj 5 zvezdic….Pa so še daleč daleč od teh petih zvezdic v primerjavi s konkurenco s toliko zvezdami.
In nekateri zaposleni so dali vedeti nekaterim gostom, da je to neka “finoča”. Pa sploh ni. Odkar so zamenjali prejšnjega direktorja, ki je fural neko finočo, je morda malenkost bolje.

Kot primer: pred leti sta dva dobra znanca mož in žena, kolesarja, prišla v hotelsko recepcijo tega hotela in hotela najeti sobo za čez vikend – nista vnaprej poklicala,ker ni bilo v planu, sta se trenutno odločila, da bi ostala čez vikend na Ptuju .Sta oba dobro situairana, denar ni problem, sta bila pa zelo preznojena in vidno utrujena. Pa je bila receptorka, ko ju je premerila po zunanjem videzu zelo nesramna, vzišena in ohola, rekla je, a vi veste koliko so sobe na noč,češ v stilu: vidva klošarja, “padalca s ceste” si ne moreta po teh cenah privoščiti…. ( očitno ju je imela za nižjekastni razred, pa se je neverjetno zmotila glede na njun trenuti zunanji videz). Pa je bilo dovolj – jse je gospa kolesarka spustila na njen primitivni nivo: žal mi je, da ste me ocecenili glede na moj trenutni izgled. A če bi takoj zlato kartico na pult vrgla, bi pa šlo? A vam jo pokažem? A je problem, ker govorim slovensko, ne avstrijsko ali rusko?

Baba an recepciji je zafarbala ko kuhan rak in obmolknila, se opravičevala. Oba sta se obrnila in zapustila recepcijo.
[/quote]

Mi smo tudi zašli v hotel, ker je tam centralna recepcija. In so bili fuuul prijazni, ker smo želeli podaljšat za dva dni. In smo se preselili, z eno torbo! Ker eni res vlačijo svašta s seboj!
Vse je dišalo, vse urejeno, ena taka idila med domačimi izdelki in eleganco.
Pa še za fantička nam niso nč računali…pa ni bil v tem kompletu! Mislim, da je kar veliko odvisno, kako se obnašaš.

Če prideš s kljunom do tal, ves zakompleksan zaradi ‘tujcev’ in težiš – pa veš da ti tudi Jaz ne ponudim nič! Samo pokaj!

Ti pa si en zastonjkarski fehtar – a misliš, da na podlagi neke “šimel” pohvale na forumu boš kar gratis vikend paket dobila 😛 Šala mala…..
…………………………..
…………….
[/quote]

Kva si ti en zamorjen, zatežen človek! Buuuuuu!

Primer:
V jedilnici, pri zajtrku ali večerji, tam med tistim samopostrežnim barom je že tako ali tako malo prostora: in ti ubogi berglarji si sami polnega krožnika ne morejo nesti k mizi. Prosijo tudi goste za pomoč – seveda revežu ustrežeš, ker se ti smili. Ne pa vsak dan, po dvakrat… Takrat ni nobenega natakarja v bližini samo njim na voljo, da bi pomagal. In nastane “traffic jam” po nepotrebnem za vse. in je moteče, zelo. Zdaj pa, če se 5 zvezdični hotel že mora it zdravstveno rehabilitacijski turizem: naj jim naj naštimajo hrano v posebni sobi ali vsaj zagotovijo enega in dva natakarja samo za njih, ali pa naj določijo drugačne ure za njih za večerjo.
[/quote] Da ne boš kot berglarka kdaj sama sebi dovolila, da ti kdo pomaga???
Se boš spomnila svojega zapisa in to je lahko že jutri, ko ti bo bergla zletela po tleh in je ne boš mogla pobrati. In boš en velik revež, kot se sama izražaš, do takrat pa le žali ljudi.

Ah in ona spodaj je imela zlato kartico…šala mala, veš tudi tisti z berglami jo posedujejo. Delam z njimi.

Da ne boš kot berglarka kdaj sama sebi dovolila, da ti kdo pomaga???
Se boš spomnila svojega zapisa in to je lahko že jutri, ko ti bo bergla zletela po tleh in je ne boš mogla pobrati. In boš en velik revež, kot se sama izražaš, do takrat pa le žali ljudi.

Ah in ona spodaj je imela zlato kartico…šala mala, veš tudi tisti z berglami jo posedujejo. Delam z njimi.
[/quote]

Sem bila operirana stopalo: 4 mesece na berglah + v posebnem “čevlju” še cca. 2 meseca – in nisem šla v skoraj 5 zvezdični hotel gužve delat, čeprav bi šla lahko na napotnico ZZZS na rehabilitacijo. Dejstvo je, da rehabilitacija na napotnice ZZZS po operacijah ne sodi v 5 zvezdični hotel. bo sedaj?

Seveda – tvoje pridige pa lahko zadanejo tako mene, kot tebe – kdor drugemu jamo koplje, se lahko sam vanjo skotrlja….. Saj poznaš, ne?

Da pa si ne boš kaj naredila – “zlata kartica” je bila parodija – ker nekatere receptorke padajo na “zlate plačilne kartice” ruskih in avstrijskih gostov :P. Zlato plačilno kartico ima pa lahko seveda tudi čisto navaden slovenski plebejc….

Kva si ti en zamorjen, zatežen človek! Buuuuuu!
[/quote]

ti kar fakaj , saj drugega ne zmoreš, ker ne razumeš poante.

Mi smo tudi zašli v hotel, ker je tam centralna recepcija. In so bili fuuul prijazni, ker smo želeli podaljšat za dva dni. In smo se preselili, z eno torbo! Ker eni res vlačijo svašta s seboj!
Vse je dišalo, vse urejeno, ena taka idila med domačimi izdelki in eleganco.
Pa še za fantička nam niso nč računali…pa ni bil v tem kompletu! Mislim, da je kar veliko odvisno, kako se obnašaš.

Če prideš s kljunom do tal, ves zakompleksan zaradi ‘tujcev’ in težiš – pa veš da ti tudi Jaz ne ponudim nič! Samo pokaj!
[/quote]

daj preberi malo bolje – nobena finoča ni prišla v hotel, dva prešvicana, na videz res preprosta s kolesa, pa ni bilo po godu receptorki, pa si ju je privoščila kot dva fehtarja z vogala Čopove v Lj. Boš lahko sedaj razumela?

Terme so fajn, ne preveč sterilne a simpatične. Še savne lahko koristite čisto poleg bazenov. Receptorke čist mim, sploh ena stara, ki teži študentkam.

Sem bila operirana stopalo: 4 mesece na berglah + v posebnem “čevlju” še cca. 2 meseca – in nisem šla v skoraj 5 zvezdični hotel gužve delat, čeprav bi šla lahko na napotnico ZZZS na rehabilitacijo. Dejstvo je, da rehabilitacija na napotnice ZZZS po operacijah ne sodi v 5 zvezdični hotel. bo sedaj?

Seveda – tvoje pridige pa lahko zadanejo tako mene, kot tebe – kdor drugemu jamo koplje, se lahko sam vanjo skotrlja….. Saj poznaš, ne?

Da pa si ne boš kaj naredila – “zlata kartica” je bila parodija – ker nekatere receptorke padajo na “zlate plačilne kartice” ruskih in avstrijskih gostov :P. Zlato plačilno kartico ima pa lahko seveda tudi čisto navaden slovenski plebejc….
[/quote]Svojo nerazgledanost in primitivnost si pokazala že zgoraj.
Ni potrebe po opravičevanju, ko te kot tatu, z rokami najdemo v marmeladi…ah…parodija???
Ali tvoja izmišljena zgodbica, ki ji nekateri pač ne nasedemo?

Svojo nerazgledanost in primitivnost si pokazala že zgoraj.
Ni potrebe po opravičevanju, ko te kot tatu, z rokami najdemo v marmeladi…ah…parodija???
Ali tvoja izmišljena zgodbica, ki ji nekateri pač ne nasedemo?
[/quote]

Spuščeno na tvoj primitivni nivo….

Vsaka tvoja moralna pridiga je čisto odveč…..

Nobena zgodbica ni, je resničen dogodek.

Spuščeno na tvoj primitivni nivo….

Vsaka tvoja moralna pridiga je čisto odveč…..

Nobena zgodbica ni, je resničen dogodek.
[/quote]Čisto brez pomena komentar.


Hvala za tvoje podeljeno mnenje – popolnoma enaka izkušnja! Pa ne more ena zaposlena se pred gosti sproščat nad “študentkami”, ker se počuti ogroženo, no.

Če starejša oseba ni sposobna svojega ega brzdati, ko jo prime, da se znaša zaradi nevemčesa že nad sodeavcem, naj jo dajo nadrejeni delat v zaledje, stran izpred oči gosta – ker ni hujšega, ko kot gost prideš v hotel, pa je prvi stik z receptorjem to, da vidiš zoprnega in tečnega starejšega receptorja/receptorko, ki na glas daje vedet, kako je naveličan delat, sploh ko slovebnsko spregovoriš in nisi tuj gost – pa saj si zamenljiv, a se ne zavedaš tega? Kaj to mene kot gosta briga? jaz prinesem denar za oddih, tudi za tovjo plačo, ne pa tvoje jamranje poslušat ! 🙂
Mladi čakajo! Z veseljem bodo delali z nasmeškom na obrazu. Samo jim tastari ne dajo, jih odrivajo in ponizujejo pred gosti.

Velja za recepcijo hotela, kot recepcijo na vstop na notranji bazen.

Ljudje, zavedajte se – vsi smo zamenljivi kjerkoli – tudi na delovnem mestu, sploh v storitveni dejavnosti, kjer je stik s strankami – saba reklama za firmo je neprijazno osebje na sprejemnem pultu, pa mnu čisto nič nočeš, samo prideš tja, kot gost, na prijazen način…..

Čisto brez pomena komentar.
[/quote]

A bejžnobejž….

New Report

Close