Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna se vam je zdela poročna obleka Meghan?

Kakšna se vam je zdela poročna obleka Meghan?

Meni osebno je bila preveč preprosta ker obožujem bleščice, čipke,nakit…

Super se mi je zdela, ker imam ravno obratno od tebe rada preprostost. Pa Megnan je tudi take vrste ženske, da ji pašejo preprosti kroji, brez odatnega kiča. S tem je njena lepota odlično prišla do izraza.

Grda, prazna, dolgočasna. Tako sešijem v enem popoldnevu. Stala je pa par stotisoč evrov. Le zakaj, saj blago ni bilo nič posebnega, kroj še manj, stane pa seveda zveneče ime kreatorja. Preseravanje na kvadrat.

nova
Uredništvo priporoča

Obleka res precudovita in tiara extra o vrečki pa da ne izgubljam besed.
Na prvi pogled preprosta ampak zelo,zelo elegantna in dragocena.


Si mislila vlečko, ne vrečko, kajne? 🙂


sem enakega mnenja!


sem enakega mnenja!
[/quote]

Meni je bila lepa le tiara!

Kakšna škoda, tak talent in se takole skriva – kaj đše čakaš, javi se Givenchyju pronto! Denarci bodo kar sami na kup leteli.

Ajaaaaa oprosti, sožalje – nimaš jajčk za to, samo za opletanje na mon 🙂

Saj je bila ok, samo pricakovala sem nekam tako vauuuuuu za toliko denarja…220.000 eur pa niti enega diamantka, nic dragega na njej, svila pa tudi ni zlato. Je bila pa boljsa kot Kety.
Nekaj lepega, razkosnega je bila Melanijina obleka, no to je bilo ze prevec vauuu, ze skoraj prelepa za dol padt.

Všeč mi je bila zato, ker se je non stop smehljala. Obleke sploh videla nisem, iskreno.

Ok. Ampak vprašanje je bilo kakšna se vam je zdela obleka, ne kakšna se vam je zdela obleka glede na ceno 🙂

Tudi meni je bil od vsega najbolj všeč njen nasmeh. In njegov. In od njene mame.

nisem gledal te ceremonije … me pa zanima, ali je bila kakšna tudi “Pipa” (the best od poroke Katke) ☺

Všečna, ker je bila preprosta t.j. brez raznih bleščic in take navlake.

si pač kič baba.
in tudi premalo inteligentna, da bi dojela “sporočilo” na videz preproste njene poročne obleke: približat se množici tudi pri obredu poroke, ne pa igrat ” kraljevega lika ” v “kostumih po principu iz preteklosti” v 21. stoletju – nakičeno torej s težkim nakitom, čipkami. Oblačila so v preteklosti tudi dajala znak prepada in “tiste razlike” med aristokrati in rajo ( množico).

Harry in Meghan bosta drugačna – bolj bližje množici na drugi strani ograje. Ker sta lahko – ker nista dirket v igri za prestol in jima ne bo treba “špilat” likov kraljev, kraljic tudiz oblačili.

pa kaj se ti sekiraš – obleko bodo prodali na dražbi za vsaj 300k eur, denar pa bo šel v dobrodelne namene, saj sta oba novoporočenca naklonjena dobrodelnosti….

Obleka je bila super. Na hiter videz rez preprosta, ampak se je videlo, da je zelo lepo in skrbno krojena, kar ne zmore vsak. Prestižen material je dodal svoj čar. Za kič pa je poskrbela tančica in tiara na glavi. Nevesta je bila popolna.

Pippa je sestra od Katke. Ja je bila, glamurozna v svoji opravi, res res ena izmed najlepših oblečenih gostij. Tudi katka je je bila lepa, prelep klobuk. Le Kamela je usekala mimo s tisto klafeto v videzu slabo skontruiranega ventilatorja.

Obleka neveste je bila prečudovita in v svoji preprostosti obleke je tiara zablestela v vsej svoji lepoti. Res lepo in elegantno.

Za vse, ki navijate za čipke in bleščice pa – takšno obleko imajo južnakinje in ciganke kjer je bleščič vedno premalo….


pippa je noseča in je izgledala ko arizona čaj

[img]https://pbs.twimg.com/media/DdkfkNwXcAwvpuq.jpg[/img]

Obleka zelo lepa , elegantna , lep izrez okoli vratu, vlečka super. Ta obleka je šivana na roke in ne s šivalnim strojem.

Brezvezna obleka. Če ne bi imela vlečke, sploh ne bi bila poročna ampak navadna večerna obleka iz 60. let.

Se pridruzujem tistim, ki jim je bila obleka dolgocasna in brez veze. Meni je bila sicer najbolj mimo ooogrooomnaaa in strasno okorna vlecka, s katero je imela pri premikanju kar nekaj tezav.

O “priblizevanju” mnozicam pa ni vredno izgubljati besed. Najbolj bi se priblizali mnozicam, ce bi odpravili sistem kraljevine. Btw, v UK medijih so kar nekaj napisali tudi o tem, kako je policija pred poroko “cistila” windsorske ulice brezdomcev. Aja, oni pac ne spadajo v mnozico, katerim bi se tile zeleli priblizati. Please…

Zelo lepa obleka. Všeč mi je, ker je elegantna in ne kičasta.

Ja, ker tisoč let staro inštitucijo, ki ni le politična, ampak tudi ekonomska, morda celo prec ekonomska, lahko odpraviš pa kar v momentu. To o odstranjevanju brezdomcev je pa taka hipokrizija, da je kaj. To je ena plat resnice, pisana na kožo salonskim levičarjem. Druga je pa, da je s to poroko običajni narod zaslužil ogromno. Monahija je eno od gonil britanskega gospodarstva, navznoter in navzven, pa če je komu to všeč ali ne. Podobno kot z brezdomci opletajo tudi s stroški za to poroko in varnost na njej. Ja, je koštala. Prinesla je pa n bo noter vsaj desetkrat več.

Ja, ker tisoč let staro inštitucijo, ki ni le politična, ampak tudi ekonomska, morda celo prec ekonomska, lahko odpraviš pa kar v momentu. To o odstranjevanju brezdomcev je pa taka hipokrizija, da je kaj. To je ena plat resnice, pisana na kožo salonskim levičarjem. Druga je pa, da je s to poroko običajni narod zaslužil ogromno. Monahija je eno od gonil britanskega gospodarstva, navznoter in navzven, pa če je komu to všeč ali ne. Podobno kot z brezdomci opletajo tudi s stroški za to poroko in varnost na njej. Ja, je koštala. Prinesla je pa n bo noter vsaj desetkrat več.
[/quote]

Ja, povprecen Anglez in povprecen brezdomec bista res imela ogromno od tega cirkusa.

Ja, to je ena plat resnice. Ki je tebi manj pomembna, a ne. Uzivaj v potici.

New Report

Close