Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kakšna se vam je zdela poročna obleka Meghan?

Default avatar

poroka

Meni osebno je bila preveč preprosta ker obožujem bleščice, čipke,nakit...
Default avatar

prečudovita

Super se mi je zdela, ker imam ravno obratno od tebe rada preprostost. Pa Megnan je tudi take vrste ženske, da ji pašejo preprosti kroji, brez odatnega kiča. S tem je njena lepota odlično prišla do izraza.
Default avatar

takole

Grda, prazna, dolgočasna. Tako sešijem v enem popoldnevu. Stala je pa par stotisoč evrov. Le zakaj, saj blago ni bilo nič posebnega, kroj še manj, stane pa seveda zveneče ime kreatorja. Preseravanje na kvadrat.
Default avatar

Tooop

Obleka res precudovita in tiara extra o vrečki pa da ne izgubljam besed.
Na prvi pogled preprosta ampak zelo,zelo elegantna in dragocena.
Default avatar

prečudovita

Tooop je napisal/a:
Si mislila vlečko, ne vrečko, kajne? :-)
Default avatar

ennakoo

takole je napisal/a:

sem enakega mnenja!
Default avatar

takooo

ennakoo je napisal/a:
Meni je bila lepa le tiara!
Default avatar

prečudovita

takole je napisal/a:
Kakšna škoda, tak talent in se takole skriva - kaj đše čakaš, javi se Givenchyju pronto! Denarci bodo kar sami na kup leteli.

Ajaaaaa oprosti, sožalje - nimaš jajčk za to, samo za opletanje na mon :)
Default avatar

Nic posebnegaa

Saj je bila ok, samo pricakovala sem nekam tako vauuuuuu za toliko denarja...220.000 eur pa niti enega diamantka, nic dragega na njej, svila pa tudi ni zlato. Je bila pa boljsa kot Kety.
Nekaj lepega, razkosnega je bila Melanijina obleka, no to je bilo ze prevec vauuu, ze skoraj prelepa za dol padt.
Default avatar

dobil je kar je imela namen

Všeč mi je bila zato, ker se je non stop smehljala. Obleke sploh videla nisem, iskreno.
Default avatar

prečudovita

Ok. Ampak vprašanje je bilo kakšna se vam je zdela obleka, ne kakšna se vam je zdela obleka glede na ceno :)
Default avatar

prečudovita

Tudi meni je bil od vsega najbolj všeč njen nasmeh. In njegov. In od njene mame.
Default avatar

Butl TM

nisem gledal te ceremonije ... me pa zanima, ali je bila kakšna tudi "Pipa" (the best od poroke Katke) ☺
Default avatar

mi je bila všeč

Všečna, ker je bila preprosta t.j. brez raznih bleščic in take navlake.
Default avatar

nisi dojela sporočila

poroka je napisal/a:
si pač kič baba.
in tudi premalo inteligentna, da bi dojela "sporočilo" na videz preproste njene poročne obleke: približat se množici tudi pri obredu poroke, ne pa igrat " kraljevega lika " v "kostumih po principu iz preteklosti" v 21. stoletju - nakičeno torej s težkim nakitom, čipkami. Oblačila so v preteklosti tudi dajala znak prepada in "tiste razlike" med aristokrati in rajo ( množico).

Harry in Meghan bosta drugačna - bolj bližje množici na drugi strani ograje. Ker sta lahko - ker nista dirket v igri za prestol in jima ne bo treba "špilat" likov kraljev, kraljic tudiz oblačili.
Default avatar

kaj ma pa to tebe za skrbet

Nic posebnegaa je napisal/a:
pa kaj se ti sekiraš - obleko bodo prodali na dražbi za vsaj 300k eur, denar pa bo šel v dobrodelne namene, saj sta oba novoporočenca naklonjena dobrodelnosti....
Default avatar

000

Obleka je bila super. Na hiter videz rez preprosta, ampak se je videlo, da je zelo lepo in skrbno krojena, kar ne zmore vsak. Prestižen material je dodal svoj čar. Za kič pa je poskrbela tančica in tiara na glavi. Nevesta je bila popolna.
Default avatar

lepalepa

Butl TM je napisal/a:
Pippa je sestra od Katke. Ja je bila, glamurozna v svoji opravi, res res ena izmed najlepših oblečenih gostij. Tudi katka je je bila lepa, prelep klobuk. Le Kamela je usekala mimo s tisto klafeto v videzu slabo skontruiranega ventilatorja.

Obleka neveste je bila prečudovita in v svoji preprostosti obleke je tiara zablestela v vsej svoji lepoti. Res lepo in elegantno.

Za vse, ki navijate za čipke in bleščice pa - takšno obleko imajo južnakinje in ciganke kjer je bleščič vedno premalo....
Default avatar

pipa je noseča

Butl TM je napisal/a:
pippa je noseča in je izgledala ko arizona čaj

Slika
Default avatar

obleka lepa

Obleka zelo lepa , elegantna , lep izrez okoli vratu, vlečka super. Ta obleka je šivana na roke in ne s šivalnim strojem.