Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dražja blagovna znamka da ali ne

Dražja blagovna znamka da ali ne

Danes sem v Tuševi trgovini videla, da ponujajo pralni stroj ene x znamke za 230eu.
Rabim nov pralni stroj, pa ne vem, ali bi se odločila za tega, ker mi je nekam sumljivo poceni.
Vem, da določene priznane blagovne znamke ne ponujajo ravno najboljše kvalitete. Torej, plačaš tam 700eu in ti bo ta pralni stroj vrhunsko prav še naslednjih 10 let,…….
Vem tudi, da lahko en pralni stroj,ki ni vrhunska znamka pere čisto uredu za precej manj denarja.
Samo teh 200eu mi pa res ne gre iz glave… Bo res za ta denar pral u redu? Ali go bom morala po enem ali dveh letih menjati??
Kakšne so vaše izkušnje?

Imam Beko, 2 leti nazaj je bil v akciji 240 eur, perem večinoma na kratkem programu in belo na kuhanju. Sem prezadovoljna.

Vedno smo imeli pralne stroje neke srednje kakovosti. Od nedavnega sem lastnica stroja za 2K €. Do takrat nisem vedela, kaj sem pogrešala. Že prej pa se stroja za 200 € niti dotaknila ne bi, nočem vedeti, kaj bi ostalo od naših tkanin.

nova
Uredništvo priporoča

Ubogi mi s stroji za 200 evrov, ki hodimo naokoli razcapani in napol nagi.

Ubogi mi s stroji za 200 evrov, ki hodimo naokoli razcapani in napol nagi.

Ja, očitno od naših tkanin ne ostane dosti:))) zdaj vem, da je treba prati s stroji za 2 k in perwolom :)))

3x slabši ne bo. Če ne veš, zakaj rabiš tistga za 700, potem bo tisti za 200 sigurn boljši nakup.

če se ne motim so to razni kitajci (midea, hisense itd). V Ita dobiš precej takh strojev pod brandom kennex (blagovna znamka coopa) in so po popularnosti tam nekje kot pri nas beki za 200 €. Pač stara, preživeta tehnologoja, ki dela dokler dela. IN zna kar delat. ne moreš pa čudežev in ne vem kakih bombončkov pričakovat od take zadeve.

Ne moreš takih strojev primerjati s tistim za 700 + €, ker je sam brand cenovno kotira nižje, oz je namenjen bolj nezahtevnim, oz takim uporabnikom, ki pač rabijo od stroja par reči i nne rabijo met vesoljske tehnologije. Kot drugo, tudi izbor strojev za omenjen brand je omejen. Ne bodo kupovali strojev iz vrha lestvice, ker vedo da bo predrago in bo uporabnik raje vzel kaj drugega.

Hofer svoje aliomate nabavlja pri indesitu (vsaj nabvavljaj jih je), kar je tudi okej brand, cenovno ugoden, pa dost nudi.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Verjetno ima 5 let garancije in po petih letih ga vrži na deponijo.

Verjetno ima 5 let garancije in po petih letih ga vrži na deponijo.
[/quote]

Ne. Garancije ima eno leto. To je problem…

99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki ima drage aparate, bonbonckov teh apatatov ne koristi oz. Bolje receno ne zna koristiti, zelo verjetno pa niti ne vedo kaj so ti bonboncki, pa tudi ti bonboncki so velikokrat cisto neuporabna krama in brezvezno kompliciranje. Od vseh cutov, elektronike itd, ljudje v vecini uporabljajo en ali dva programa

Mehanik1 , imaš prav.
Po drugi strani pa spet ne vem, koliko je pametno kupit najcenejši izdelek. Ker pri pralnem stroju je tako, da ga kupiš in imaš mir za nekaj časa….
Se splača kupit res poceni izdelek, kot je pralni stroj? Da mi bo za male pare po možnosti začel nagajati že po enem letu??
Ali naj kupim dražjega Gorenje, pa upam, da ne bom imela problemov že takoj na začetku z nijm?
Res ne vem… Mika me ta poceni varianta…Se bom opekla?

Sori, ampak tudi Gorenje je no name.

New Report

Close