Starševski čvek

Mitja zaman izgubil tožbo.

Default avatar
Poznam Zamana 18 let, in ni res da ga je Helena živela. Mitja je imel svoje firme, hude avte, vilo, flete in full denarja. Helena pa ga je ociganila, to je resnica. Samo pri Lobodi ji Ebrovi ji je kupil za 500.000e daril..8 pelcmontelnov, pa 5 karatne briliante, ure Cartier im še pa još..moški ozogibajte se takih bab.
Default avatar
Se mi smili zelo je napisal/a:
Jah, če se ti smili, si ga domov odpelji, pa ga tolaži, ni druge.

Zagotovo sta pa vsak po svoje svojega imena vredna.
Default avatar
bogi ... zdej mu je pa zate zmanjkal, kaj ...
Default avatar
In zakaj se nisi javilo, da greš pričat zanj?
In kako veš iz katerega računa je šel denar za te zadeve: če je tip plačal s kartico ali gotovino, ti ne veš ali je bila kartica iz njenega računa ali njegovega.

Dej m svojo kartico, greva k Eblu in ti kupim kar češ. Prodajalka bo videla, da sem jaz dala kartico torej pomeni, da sem ti jaz vse plačala. A ne?
Default avatar
Ni čudno da ima blokirane račune pa je v stečaju pol :).
******.
BTW od kje pa mu ves ta denar, ker njegovo podjetje ne kaže glih milijonskih profitov :D. Al je poba mislu da 5 karatni diamant velja za davek?
Default avatar
stečaj je napisal/a:
pa saj to ni od včeraj - verjetno traja že 20 let.
Default avatar
A to je ta, ki je tihotapil orožje in sedaj ni mogel dokazati uradnega zaslužka? Ali o kom je govora?
Default avatar
žgano je drago je napisal/a:
Tudi podatki njegovih podjetij gredo par let nazaj :).
Sicer pa če bi uradno toliko zaslužil bi lahko dokazal a ne?
Default avatar
A misliš, da je dobiti in imeti HELENO BLAGNE, kar tako. Ona ne bi vsakega pogledala in če jo hočeš dobiti, se moraš izkazati.
Če nisi sposoben tega dokazovanja, lahko greš.
Veliko poklicanih, malo izbranih.
Default avatar
A misliš, da je dobiti in imeti HELENO BLAGNE, kar tako. Ona ne bi vsakega pogledala in če jo hočeš dobiti, se moraš izkazati.
Default avatar
Default avatar
Default avatar
Obadva sta vredna svojega denarja, zato sta bila skupaj. :) Se pa ne bi branila takšnega bogatega Zamana.
Default avatar
Helena ni katerakoli je napisal/a:
Med Zidarjem in Zamanom jasno da je Zamana izbrala. Zidar je bil pa njen mecen.
Default avatar
Helenin oboževalec. Na njeno lepoto se lepijo milionarji. Zdajšnji Avstrijec je zelo bogat, leoitec in 15 let mlajši od nje.
Default avatar
Tudi Loboda je bil je napisal/a:
razlika med oboževalec in sponzor, mecen....
Default avatar
kahlo22 je napisal/a:
Default avatar
To je v opozorilo vsem kurbirjem.

Tako se zgodi, če zapustiš družino kot zadnjo smet. Upam, da si bodo vsi gonjači vzeli to nazanje, ker karma te vedno udari.
Default avatar
Default avatar
Helena ni katerakoli je napisal/a:
samo šizofrenično naravnani možgani lahko 4x eno in isto trobezljajko v eni temi.