Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske pri 40

Ženske pri 40

Zakaj se ženskam po 40 zmeša?
Prevarajo ker ne dobijo pozornosti ki je kao doma ne dobijo. Seveda ne pomislijo da se tudi one ne trudijo. In moja sedaj pricakuje da sem tiho ter se potrudim da ne bo ponovila!
Res pa da pravi da ji je žal, da je bilo samo enkrat in da ne bo več če bova poravila če se bova razumela.
Vprašanje predvsem za prevarane ter ženske.
Ali mislite da je možno da ženska prevara samo enkrat! Pravi da ni več zaljubjena ker da ji je bilo takoj žal.

Po mojem v teh letih pride do neke rutine oz. dolgčasa. Toliko si že navajen eden drugega. Zaželiš si spet čutiti metuljčke. Ampak čez čas se tudi z drugo osebo vse ponovi, tako, da se po moje velja potruditi z osebo, ki si jo imel oz. jo imaš še rad. Kaj mislite vi?

Pol pa svizec zavije čokolado v folijo.

Zaključi zgodbo. Nikoli več ji ne boš verjel. Vsakič, ko bo zamudila, se boš spraševal kje je.
Škoda takega življenja.

tvoj del odgovornosti?
Nista v zvezi dva?
Si pogledal kaj vase?
Da ne bo pomote: ne odobravam varanja ne pri 16-ih, ne pri 40-ih. Leta sploh nimajo veze.
Verjetno je drugje iskala to, česar doma ne najde. Je pa ena opica, ki ti ni znala povedat, kaj ji manjka in je šla to iskat drugam. Mah… ene ženske so res kure.

ko enkrat odtrgaš prepovedan sadež, ga odtrgaš tudi nalednjič . tudi ta del zgodbe ponuja določeno stopnjo vzburjenja . vedno in v vseh stvareh stremimo k bolšemu in več tega, taka pač je človeška narava .

Ne poznam nobene, ki bi se ji po 40. ali še kasneje (moja generacija je že sredi petdesetih) zmešalo. Tistih nekaj parov, kolikor jih poznam ločenih, se je ločilo že pred 40., drugi kar bolj ali manj srečno in zadovoljno gurajo dalje, nekateri zakoni že 30 – 35 let.
Ne vem, katere so tiste in kje jih je toliko, ki se jim po 40. zmeša in varajo kar povprek?

Žal mi je, da imaš tako izkušnjo. Sam razmisli, če boš šel lahko čez to. Če se mirno pogovorita, mogoče najdeta vzrok, se ona opraviči…ali boš lahko tu potegnil črto in z njo začel na novo? Brez, da bi ji kdajkoli naprej vrgel njeno nezvestobo?

Ona je šla čez mejo, ona bi se morala truditi, ne pa da te prevara, potem pa še nate vali krivdo, da te ne bo več prevarala, če …
Problem je v tebi, ker nimaš hrbtenice. Če bi bil moški kot se šika, bi spokal kamorkoli pač bi lahko in rekel, da moraš premisliti kako naprej. Da jo imaš rad, kar bi rekla, da jo imaš, ampak da si zelo prizadet.
Tako pa se kot revež plaziš za njo (kje je tvoja moška odločnost?) in iščeš problem v sebi. Problem je v vajinem odnosu in tudi tvoja žena nosi del krivde. Kaj je pa ona naredila, da bi reševala odnos? Naj ti razloži. Bodi pa tudi iskren do sebe. Koliko si ti prispeval k temu, da se je oddaljila od tebe? Ti je govorila določene stvari, pa nisi nič naredil glede tega? Ali je samo pričakovala, da boš nekaj naredil, pa nisi?
Pogovarjajta se, saj se hitro vidi, če je nekdo pripravljen na reševanje odnosa.
Ne verjamem, da kdor enkrat vara, da vara vedno, ampak če vara večkrat, potem je že v tem in običajno je samo vprašanje priložnosti.

Ni panike, avtor, če je to iskreno pokazala, zna bit ta ženska v bodoče prava ženska, zdej se zaveda kaj ima, ljudje, ki lapajo, da jo treba prec skenslat nimajo pojma o življenju…., jst jo bi odjebal, edin, če bi videl psihične motnje, da bi padla v depresijo zarad tega. Močne ženske so ok…., ko stojijo za svojimi besedami in dejanji….., v smislu, ko bi rekla v pogovoru, lej, to sem naredila, obljubim, da več ne bom, ti pa nared z mano kar čes, sprejmem vsako tvojo odločitev, ne pa panično jokala, sm, da jo ne zapustiš, to so najslabš varianta od ljudi…
V zakonu je kot v športu, vsak ima ene par bonusov, preden pade zadnja klapa v tem filmu.

Prevara boli in težko jo je odpustiti. Zakaj je prišlo do nje vesta oba. Ker njo poznaš ker poznaš tudi sebe moraš sam presoditi ali je vredno iti naprej. Vsekakor pa je bil to klic da nekaj med vama ne štima. Morda si jo jemal za samoumevno ter da se zanjo ni treba več truditi. Morda si se zapustil in ji nisi več privlačen…….
Prevar je vse več tako med ženskami kot moškimi. Jaz vem, da je ne bi morala preboleti ravno tako moj mož zato niti pomislum ne na to in se trudim za najin zakon ki je vsako leto bolj trden in povezan. Si ne predstavljam, da bi po 22 letih začela znova.

Prevara boli in težko jo je odpustiti. Zakaj je prišlo do nje vesta oba. Ker njo poznaš ker poznaš tudi sebe moraš sam presoditi ali je vredno iti naprej. Vsekakor pa je bil to klic da nekaj med vama ne štima. Morda si jo jemal za samoumevno ter da se zanjo ni treba več truditi. Morda si se zapustil in ji nisi več privlačen…….
Prevar je vse več tako med ženskami kot moškimi. Jaz vem, da je ne bi morala preboleti ravno tako moj mož zato niti pomislum ne na to in se trudim za najin zakon ki je vsako leto bolj trden in povezan. Si ne predstavljam, da bi po 22 letih začela znova.

To počnejo ker jim je ali dolgčas ali pa jim bije zadnja ura in se obnašajo kot najstnice.
Sramota da potem razpadejo družine.
No saj jih po kakšnem mesecu mine in bi prišle nazaj samo moški če ste pametni jih ne uzamite!

Avtor, podoci se o zenski naravi in hormonskih spremembah predmenopavznih zensk. Porka madona, folk, zato lepim vse tiste video in pisem o zenski naravi, da boste vedeli zakaj prihaja do tega kar avtor sedaj zivi.

jaz bi ji spokal kufre in jih postavil pred vrata…..sorry….pri 40+ od ljudi pričakujem, da znajo predvidet posledice svojih ravnanj. Ne moreš v efektu človeka ustrelit in potem ti je žal in bi popravljal….se ne da….je treba take reči prej predelat.

ne predstavljam si niti več sexa s tako osebo, hočeš nočeš bi vedno imel v mislih njeno dejanje….zato ni povratka in ni druge šanse.


Se pravi da je krivda njegova?

Boljše reči adijo takoj, kot čez par let, popraviti se tako ne da. Odloči se, te bo bolelo samo eno leto ali do konca življenja.

MATER SI DOSADEN!

Jaaa, vsem ženskam se pri 40 zrola! Jaaa, vse varajo! Jaaa, vsi stran od žensk!
Si HAPPY NOW??! Na to čakaš???!!!
Daj, ne trosi bedarij in se odstreli na planet samo za moške.

ODJ. že 1x s to svojo extremno teorijo!

ADIJO!

Popraviti se tako ne da. Boljše takoj, kot čez par let. Škoda življenja.

Če ženska prevara zaradi zaljubljenosti, mi lahko verjameš, da ni bilo samo enkrat. Razen če je bilo tako slabo, da ni bilo za ponovit. 🙂 In jo je to streznilo.

Leta nimajo ničesar pri varanju!
Varajo tako 20letnice, 30, 32, …60letnice itd.

Vsaka starost je PROBLEMATIČNA- kadar ODNOS ne štima!
Fokusiraj se na bistvo- na odnos med vama, ne pa na leta!

Razočaran -v varanju vedno leži problem obeh!
Realno poglej na situacijo in ne pobiraj vsako kost, ki ti jo nekdo vrže…

Ti živiš z njo, ona živi s teboj…sama bosta moralaa razrešiti, zakaj je do tega prišlo…
Sama imam obraten primer…kolegica se toži, da jo mož pri 45 vara!!!

Tako da, varenje ni odvisno od spola in ne od let…ZAPOMNI SI- no, to bi že moral vedeti

lp


[/quote]


[/quote]

Večina žensk, ki ravna tako, ne, da ne zna povedati, kaj pogrešajo in česa jim manjka, to zelo dobro vedo, se tega zavedajo, a tega ne povedo in se raje podajo v lov za metuljčki.
Skratka, ni ne kura ne opica, ampak ženska. 😉

Prava ljubezen razume vse.

He he, tak pač je, naveličane so doma copatare gledat. Sej copatarji ste uporabni, samo seksualni izziv pa babi dolgoročno niste. Itak da okoli išče novo pozornost. Copatarji ste pač druga liga.

New Report

Close