Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Osvaja me mož od najboljše prijateljice

Osvaja me mož od najboljše prijateljice

V bistvu sem se jaz od začetka malo hecala, on je zagrabil, zdaj pa se je zeloooo zagrel.
Pa tudi jaz sem se, a sem zelo poštena in iskrena oseba in se ne grem zahrbtnih igric in sem zdaj v precepu.
Po drugi strani je pa življenje samo eno in zelo kratko in si mislim zakaj pa ne?
Kaj bi vi na mojem mestu?

Ze na zacetku se ne bi “malo hecala”…

Pa ne samo s prijateljicinim mozem, enako velja za vse ze oddane.

Ne bi si želela biti na tvojem mestu. Podla si. Moških je na tone, ti izbereš ravno tega. Pfuj!

če si v precepu, nisi poštena in iskrena oseba 🙂

In kaj potem, če je oddan, a to pomeni, da je mrtev in ga nobena več ne sme pogledati?
Meni so pa prav oddani največji izziv.

Ja res je moških na tone, ampak kvalitetnih pa zelo malo. Škart robe pa nočem 🙂

Ja res je moških na tone, ampak kvalitetnih pa zelo malo. Škart robe pa nočem 🙂
[/quote]

V bistvu je ta moški škart roba. Zakaj meniš, da bo s tabo ravnal drugače?

Delaj na zdravi samozavesti , izboljšaj lastno samopodobo, ne pomiluj se – potem pa ne boš rabila igrati le na seksualno noto pri moških, ki so dovzetni le na lepe noge in veliko oprsje, in si dokazovati, da pa nekaj vendarle šteješ, da tvoja vrednost ni nična in ne boš iskala potrditve v tem, če lahko vzbudiš seksualno željo prijateljičinih moških po kavsu, ker te “super moči” ima vsaka ženska, ampak pametne jih ne izrabljajo na vsakem, ki se mu pocedijo sline. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Odigraj do konca:
– bodi resna, tipu povej, da resno misliš in naj pusti svojo drago, se preseli skupaj s tabo in živita srečno do konca (boš pa brez prijateljice, zna biti, da ne samo ene)
– če ne misliš resno, se umakni na celi črti in naj ti na kraj pameti ne pade, še kdaj riniti v zasedeno osebo (tudi v tem primeru, boš vsaj za nekaj časa ostala brez prijateljice)

Delaj na zdravi samozavesti , izboljšaj lastno samopodobo, ne pomiluj se – potem pa ne boš rabila igrati le na seksualno noto pri moških, ki so dovzetni le na lepe noge in veliko oprsje, in si dokazovati, da pa nekaj vendarle šteješ, da tvoja vrednost ni nična in ne boš iskala potrditve v tem, če lahko vzbudiš seksualno željo prijateljičinih moških po kavsu, ker te “super moči” ima vsaka ženska, ampak pametne jih ne izrabljajo na vsakem, ki se mu pocedijo sline. 😉
[/quote]

I could but I choose not to.

Če so ti všeč oddani, ti jaz z veseljem odstopim svojega luzerja. Je uradno poročen in si išče sebi primerno drhal.

Dobri moski se ne porocajo. Dobri v pravem pomenu. Porocajo se copate, moski,za katere zenske presodijo, da se jih da zmanipulirat njim v korist. Cvrt, samozavesten tip ne rabi zenske, da ji bo dovolil krojit svojo usodo zaradi ene usrane smrdljive pic.ke. Povedano drugace, ce je tip hud, ima lahk ogromno zensk, se mu ni treba porocati z eno. Porocijo se samo tepci, ki so dobri za manipulirat.

Imaš prav, moj ni poročen z mano..

Seveda ima lahko ogromno žensk….sam kaj ko na koncu ostaneš sam s svojo žalostjo.

Sm že raje poročen in z njo v dobrem in slabem…..

ps. pa še tole ti namignem….sex po 40 letu, ko so otroci že pomalem na svojem in nimaš več kredita za bajto…postane nekaj kar si nisem mislil da bo niti v najbolj mokrih sanjah!!!

Sviraš qurcu.

Se pravi, da si ti začela osvajati moža svoje najboljše prijateljice in si še vedno zagreta zanj?

V bistvu je ta moški škart roba. Zakaj meniš, da bo s tabo ravnal drugače?
[/quote]

V bistvu sta škart roba OBA. Prijateljice pa že zdaj nimaš nobene. Ker je nisi sposobna imet.
Sej bo, kmal. Usekala šiba po tvoji riti.

Ti sebi praviš prijateljica.? Med prijatelji obstaja nekaj čemur se mu reče spostovanje brez tega ni nobenega prijatelstva
Ta mož od te tvoje prjatlce je pa tudi nespoštljiv pezde
Vklopi razum če že nimaš vsaj spostovanja

In kaj potem, če je oddan, a to pomeni, da je mrtev in ga nobena več ne sme pogledati?
Meni so pa prav oddani največji izziv.
[/quote]

Meni niso … pogleda ga seveda lahko, ne pa se zapleta z njim ali pa ga osvaja. Ne bi me motilo, če bi bil spet samski, dokler pa je v vezi, pa je zame lahko samo znanec ali pa prijatelj.

Še posebej, ker se zavedam, da če bi ga jaz speljala neki drugi, je tak človek, da bi ga tudi tretja lahko speljala meni…

NIkakor nisi ne resna, ne poštena oseba. Do svojega moža nikakor. Napiši si to na čelo ali pa v ogladalo, v katerega se vsako jutro najprej pogledaš.

Flirtanje, kar si počela, ni nedolžno. A ti misliš da je varanje samo, ko se dol dasta ali pa zaližeta? Že misel na osebo, dajanje signalov, da ti to paše, da se igraš z ognjem, je del varanja, pošetja za partnerjevim hrbtom, brez skrbi.

A si ena od tistih, ki se pritožujejo, da je pari ne vabijo v svojo družbo, ker si samska?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Zame si velika prasica! Zaradi take je moje življenje pekel!

Ti pa si ena zmešana baba. Mož najboljše prijateljice? Bože mili, pri takih “prijateljicah” ženska sploh ne rabi sovražnic!
A si ne moreš kakšnega drugega kur.birja najti kot ravno moža svoje najboljše prijateljice? Mater si pra.sica, resno.
Kaj bi jaz naredila v tvoji situaciji? Ne vem, ker se sploh ne bi znašla v tvoji situaciji!

Res si cvetka, avtorica. Mož najboljše prijateljice!!!!!! A do drugiha pa ne znaš pridet, ti ga mora prijateljica pripeljat? Totalna luzerka.

Meni niso … pogleda ga seveda lahko, ne pa se zapleta z njim ali pa ga osvaja. Ne bi me motilo, če bi bil spet samski, dokler pa je v vezi, pa je zame lahko samo znanec ali pa prijatelj.

Še posebej, ker se zavedam, da če bi ga jaz speljala neki drugi, je tak človek, da bi ga tudi tretja lahko speljala meni…
[/quote]

Barca, torej te ne bi motilo, kot si zapisala, če bi bil spet samski? Kaj to pomeni, da če bi bil ločen od tvoje NAJBOLJŠE PRIJATELJICE, da potem bi ga pa vzela oz. mu dala šanso? Misliš, da ne bi s tem prizadela svoje najboljše prijateljice?

New Report

Close