Med.Over.Net

Parlamentarne volitve 2018

Predstavitev političnih strank in njihovih kandidatov na parlamentarnih volitvah in možnost razprave o njih. Dnevno bomo odpirali različne tematike povezane z volitvami, političnimi strankami in z njimi povezanimi vsebinami ter spremljali komunikacijo širše javnosti. Forum bo odprt do volilnega molka.

Cirkuško soočenje na RTV

Default avatar

Bljak

Sramota ste vsi, ki ste se udeležili soočenja in vstopili v politiko. Puhlice, prazna slama, hihtanje, laganje, etc.

Židan obmolkne ob napakah Katičeve, Janša laže o migrantih, ko so vsi njegovi EU poslanci glasovali za migrante, Cerar zagovarja korupcijo na ministrstvu za Zdravstvo, Šarec nima pojma o pojmu, Erjavec je ojoj, Jelinčič nekaj tuli o 175.000 migrantih, etc.

Kako naj kaznujemo take bleferje?
Default avatar

Vesel oče

Kazen naj bo vzgojna: Vsi glasujte za SDS, ostali se pa pojdite solit (v morje). Saj bol lepo sončno vreme. Zakaj bi izgubljali čas z volitvami?

In pridite šele na naslednje volitve leta 2022. Ko boste pametnejši. Če volitve takrat sploh bodo....

Vesel oče
Default avatar

gost žblj

Bljak je napisal/a:
Sramota ste vsi, ki ste se udeležili soočenja in vstopili v politiko. Puhlice, prazna slama, hihtanje, laganje, etc.

Židan obmolkne ob napakah Katičeve, Janša laže o migrantih, ko so vsi njegovi EU poslanci glasovali za migrante, Cerar zagovarja korupcijo na ministrstvu za Zdravstvo, Šarec nima pojma o pojmu, Erjavec je ojoj, Jelinčič nekaj tuli o 175.000 migrantih, etc.

No pa nam ti povej vso resnico!
Default avatar

JJJJ

Bljak je napisal/a:

Edini ki pove pametno in pošteno ter preudarno je Janez Janša. Edino Janša je politik, kateremu se dejansko gre za državo in državljane. Janša je narodni heroj.
Levičarji pa itak delajo samo na tem, da obdržijo privilegije in borčevske komunistične penzije pod rdečo zvezdo..
Default avatar

Robin Hood

Samo za oblast se jim gre. Ko je pa treba pomagat malemu cloveku pa porinejp glave v pesek kot da imajo sindrom noja. Vsi so isti. TTsti ki so ze vodili to drzavo nimajo vec kaj pocet na oblasti. Ker niso nic naredili.
Default avatar

Robin Hood

Dr. Vinko Gorenak je ze eden taksnih. V casu Janseve vlade sem najbolj garal v tej drzavi. Za nagrado sem pa od delodajalca (drzavne firme) prejel za bozicnico 1 kg klobas za kuhat in liter belega vina.
ZBUDI SE SLOVENIJA.
Default avatar

Pravi slovenc

NLB je lep dokaz, da smo mafijska drzava. In vsi tujci to lepo vedo.
Default avatar

Tara_S

Nekako mi včeraj ni bilo do tega, da bi gledala volilno oddajo na RTV. Sem pa občasno le preklopila tudi nanjo. Glede na število gostov sta jo voditelja celo zelo dobro peljala. Nekaj vprašanj je bilo kar dobrih. Je pa zanimivo, kako nekateri politiki odgovarjajo na vprašanja (cenim) in kako nekateri (vedno isti) takoj začnejo s svojimi parolami (ali celo napadi), ne da bi dali kakršenkoli vsebinski odgovor na vprašanja.
Default avatar

Saj je bilo kar v redu

Meni je tisti Štajerec Šiško najbolj grozen. Kakšne ljudi lahko take vrste človek prepriča? Ven izpade kot skrajni desničar, nacionalist, šovinist - če to ni, zakaj potem govori take stvari???
Jelinčič itak stari maček s starimi forami. Straši pred migranti. Tudi JJ to počne. Seveda se bodo našli ljudje, ki temu nasedejo.

Židan je s svojim SD-jem pri koritu že vrsto let - in nič ne spremeni!!! Podprli so zdravstveno ministrico zaradi tega, ker so spoštovali dogovor o koaliciji???!!! Bolj pomembno jim je bilo podpreti nesposobno ministrico kot skrb za zdravje ljudi in tudi njihovih volivcev!!! ŽIDAN, zato si izgubil moj glas!!! Jaz sem te volila, pa zagotovo nisem edina, ki te ne bom več! Če pravite, da ste leva stranka, potem bodite levičarji in ne sužnji kapitala!

Kakšen žalosten pogled včeraj na tem soočenju: 20 moških in ena sama samcata ženska! To vse pove o razmerjih žensk in moških na visokih položajih. In kdor sanja, da kvote za ženske niso potrebne, zakaj ni bilo včeraj več ženskih predsednic strank? Ker so dobre samo za rojevat, stati za štedilnikom, pedenati svoje dedce in otroke? Saj tako tudi bo, če bo po Primčevo.

Nisem se še odločila, koga bom volila, ampak kdor se politično nagiba v levo, nima prav velike izbire. Levica z Luko Mescom je sanjaška in bi delala samo in zgolj za največje reveže v državi. Kaj pa srednji sloj? Bodo potem delali tudi za nas, ko bomo še mi iz srednjega sloja prešli v reveže? Pa tudi z njihovo migrantsko politiko se ne strinjam. V bistvu ostaneta samo SMC ali Alenka Bratušek, če računamo pragmatično in nočemo dajati glasov nekomu, ki nima niti najmanjših možnosti priti v parlament.

Tisti "novinar" Požar pa... ni vredno izgubljati besed.
Default avatar

Gost TM

poznam kar nekaj sposobnih, razumnih, inteligentnih, z vodstvenimi sposobnostmi ...
pa se nihče od njih še od daleč ne gre politike - žal.
In potem imamo tak pofl kot, se nam predstavlja pred volitvami
Default avatar

pametne ženske

Saj je bilo kar v redu je napisal/a:
Meni je tisti Štajerec Šiško najbolj grozen. Kakšne ljudi lahko take vrste človek prepriča? Ven izpade kot skrajni desničar, nacionalist, šovinist - če to ni, zakaj potem govori take stvari???
Jelinčič itak stari maček s starimi forami. Straši pred migranti. Tudi JJ to počne. Seveda se bodo našli ljudje, ki temu nasedejo.

Židan je s svojim SD-jem pri koritu že vrsto let - in nič ne spremeni!!! Podprli so zdravstveno ministrico zaradi tega, ker so spoštovali dogovor o koaliciji???!!! Bolj pomembno jim je bilo podpreti nesposobno ministrico kot skrb za zdravje ljudi in tudi njihovih volivcev!!! ŽIDAN, zato si izgubil moj glas!!! Jaz sem te volila, pa zagotovo nisem edina, ki te ne bom več! Če pravite, da ste leva stranka, potem bodite levičarji in ne sužnji kapitala!

Kakšen žalosten pogled včeraj na tem soočenju: 20 moških in ena sama samcata ženska! To vse pove o razmerjih žensk in moških na visokih položajih. In kdor sanja, da kvote za ženske niso potrebne, zakaj ni bilo včeraj več ženskih predsednic strank? Ker so dobre samo za rojevat, stati za štedilnikom, pedenati svoje dedce in otroke? Saj tako tudi bo, če bo po Primčevo.

Nisem se še odločila, koga bom volila, ampak kdor se politično nagiba v levo, nima prav velike izbire. Levica z Luko Mescom je sanjaška in bi delala samo in zgolj za največje reveže v državi. Kaj pa srednji sloj? Bodo potem delali tudi za nas, ko bomo še mi iz srednjega sloja prešli v reveže? Pa tudi z njihovo migrantsko politiko se ne strinjam. V bistvu ostaneta samo SMC ali Alenka Bratušek, če računamo pragmatično in nočemo dajati glasov nekomu, ki nima niti najmanjših možnosti priti v parlament.

Bi se ti podala v politično greznico in imela dan za dnem opravka z vsemi temi ljudmi, ki jih tu kritiziraš?
Default avatar

Saj je bilo kar v redu

pametne ženske je napisal/a:
Saj je bilo kar v redu je napisal/a:

Bi se ti podala v politično greznico in imela dan za dnem opravka z vsemi temi ljudmi, ki jih tu kritiziraš?

Jaz ne.
To pa ne pomeni, da ni žensk, ki bi se rade ukvarjale s politiko. Nekatere gotovo ne pridejo niti blizu, samo zato, ker so ženske. Tako da... dokler ne bo drugače in se ne bo spremenila mentaliteta (podobno kot se je v Skandinaviji), so ženske kvote še vedno potrebne.