Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mnogi Slovenci prav očitno podpirajo migrante in begunce na naših tleh

Mnogi Slovenci prav očitno podpirajo migrante in begunce na naših tleh

Po prijavah na mojem FB profilu, očitno živi v Sloveniji še ogromno ljudi, ki se strinjajo z politiko in sprejemanjem migrantov v našo lepo državico.
Že nekajkrat so me zatiralci svobode govora prijavili samo zato, ker sem pač podala malo bolj direkten komentar, da se naprimer ne strinjam z najnovejšim opozorilom MNZ, da se moramo čuvat morebitnih stikov z njimi in to v lastni svobodni državi. Omenila sem samo, da bi jih morali pošiljat nazaj, če ne z milo pa s silo in pok, sem spet blokirana za 30 dni in to že ne vem kolikič ampak samo, če izrazim nestrinjanje v zvezi z ljudmi iz Bližnjega vzhoda ali karkoli v zvezi z njihovo vero.
Se pravi, da Slovenci prijavijo Slovenko, ko ona napiše, da bi vse poslala domov, da se ne bi res morali z njimi srečat in se jih bat na svojih lastnih pragih-če živiš v bližini meje s Hrvaško. Pa kaki prasci in izdajalci to živijo v naši državi?

Se popolnoma strinjam z tabo in te podpiram sva že dva ,ki tako ramišljava.
CIGANI RAUSS

A tako? In sedaj si potuhnjeno prišla na naš forum? Šcccc podlasica

nova
Uredništvo priporoča

Lej, sej je enostavno, prihajajo zato, ker so slišali, da je Evropa socialna,socialno skenslat, pa ne bo več nikogar sem.

A tako? In sedaj si potuhnjeno prišla na naš forum? Šcccc podlasica
[/quote]

Na ta forum nisem prišla zato in zdaj ampak sem na njem že leta.
Očitno pa sem odkrila novo oboževalko kameltrajbarjev.

Ja se strinjam ampak kdo jim bo skenslal to socialo, če je pa očitno, kako je večina Slovencev še vedno presrečna, da se jim pomaga. Samo da se očitno nihče ne zaveda, da gre tudi za njihov denar ali pa so res tako darežljivi in jih ”naši primeri” kot so naprimer neke naravne nesreče pri Slovencih ali razne bolezni in zdravljenja v tujini , ne ganejo. Ker važno je reševat kamele.

Na ta forum nisem prišla zato in zdaj ampak sem na njem že leta.
Očitno pa sem odkrila novo oboževalko kameltrajbarjev.
[/quote]blablablabla šcccc
Saj si že bla tu z enakim bolanoumnim zapisom brisana.
No saj se bo našlo par cvetk pod miljontimi nicki, da ti bodo ploskali.
Šccc podlasica.

A tako? In sedaj si potuhnjeno prišla na naš forum? Šcccc podlasica
[/quote]

Po tvoji logiki bi bilo treba s Šcccc podlasica napodit tudi slovensko vlado, ker po novem poziva ljudi ob meji, naj zaklepajo svoje hiše, naj varujejo svoje premoženje, naj nimajo stika z ilegalnimi migranti in naj jih prijavijo policiji.

blablablabla šcccc
Saj si že bla tu z enakim bolanoumnim zapisom brisana.
No saj se bo našlo par cvetk pod miljontimi nicki, da ti bodo ploskali.
Šccc podlasica.
[/quote]
Očitno je čas izdajalcev in skorumpirancev.
Vi kar uživajte dokler lahko. In kako to misliš, da se pojavljam edina s podobnimi temami? Očitno veš več o meni kot jaz sama.


Očitno je čas izdajalcev in skorumpirancev.
Vi kar uživajte dokler lahko. In kako to misliš, da se pojavljam edina s podobnimi temami? Očitno veš več o meni kot jaz sama.
[/quote] Zanimivo sij tvoje zvezde hitro ugasne. FB ti je dobra lekcija, očitno upaš, da ti bo šlo tu bolje?

Za veleizdajo se je v zgodovini zadnjih nekaj sto let ljudi sodilo, obsodilo, pogosto je bila izrečena in izvršena smrtna kazen, saj je bil v pravnih sistemih to eden najtežjh zločinov.

Danes “uvažanje” migrantov v Slovenijo in njihov strošek s 1800+ evri za posameznika pri kakih 300.000 dobsedno lačnih Slovencih) ) ni za slovensko pravo niti prekršek, kaj šele veleizdaja.

In kdaj, mislite, bomo na tak način vrnili tistih 30 ali še več miljard dolarjev, ki smo jih dolžni?
Žal se finančno obnašamo, kod da smo Kuwait…

No, tudi pretirano “naslanjanje” na ZDA, in članstvo v NATU smrdi po – veleizdaji.
Pomeni namreč izdajo slovenskih ineteresov!
Kajti interes državljanov Slovenije niti slučajno ne more biti tak, da je država od nekoga odvisna, pa naj bodo to ZDA, ali kdo drugi…

Interes je nevtralna, neodvisna država. Tako bi vsaj moralo biti. Pa ni…

Tvoje številke so pa …od kod? Od Grimsa?

Ja se strinjam ampak kdo jim bo skenslal to socialo, če je pa očitno, kako je večina Slovencev še vedno presrečna, da se jim pomaga. Samo da se očitno nihče ne zaveda, da gre tudi za njihov denar ali pa so res tako darežljivi in jih ”naši primeri” kot so naprimer neke naravne nesreče pri Slovencih ali razne bolezni in zdravljenja v tujini , ne ganejo. Ker važno je reševat kamele.
[/quote]

Po kateri hrepenijo. Tud k nam v stan.naselje jih naseljujejo. Not like. Buljijo kot zvali ko gre zenska mimo. Enkrat se jim bo verjetn odpulil pa bodo eno posilil.

Sploh ne razumem vase nestrpnosti. Cloveku v stiski se pomaga. Kako bi se ti pocutila, ce bi napadli Slovenijo in bi morala bezat? Se premalo dobijo ti revezi v zanikrnih sobah s 8 posteljami. A je to clovesko? Slovenci doma in vlecejo socialo, medtem ko ti revezi umirajo v vojni.

Ja se strinjam ampak kdo jim bo skenslal to socialo, če je pa očitno, kako je večina Slovencev še vedno presrečna, da se jim pomaga. Samo da se očitno nihče ne zaveda, da gre tudi za njihov denar ali pa so res tako darežljivi in jih ”naši primeri” kot so naprimer neke naravne nesreče pri Slovencih ali razne bolezni in zdravljenja v tujini , ne ganejo. Ker važno je reševat kamele.
[/quote]
Zamenjaj z njimi, če jim je tako fajn.

Saj ni govora o beguncih, ampak migrantih.

Ni pa mi čisto jasno, zakaj bi človek bežal v državo (ali tvorbo), s strani katere je napaden.

Vsi migrantoljubci so enaki kolaboracionisti kot tisti, ji so leta 41 stali ob cesti z dvignjeno desnico.

A Slovencu/Slovenki z 250€ pokojnine pa ni treba pomagati?

In komu se prej pomaga, omenjeni Slovenki/cu, ali migrantu?

Od kje ti v tvoji blesavi glavi, da je treba tujcem prej pomagati, kot avtohtonim državljanom?
Avtohtonim državljanom, ki so, mimogrede, nekaj prispevali tudi za halo Tivoli, Cankarjev dom, UKC in tako dalje.

Tile pa, ki prihajajo, niso za Slovenijo prispevali še čisto nič in če prihajajo zato, da bi našo državo le molzli, bolje, da sploh ne pridejo!
In za njih naj poskrbijo ZDA, ki imajo daleč največji vojaški proračun.

Slovencu pa za začetek najmanj 900 evrov plače, ter najmanj 500 evrov pokojnine!
Šele potem mogoče Neslovencu 10 ali 20 evrov (mesečno) , prej pa ne!

Boste videli na volitvah, islamoljubci. Čisto možno, da boste morali spokati iz države…
Zaradi vaše nenaravne ljubezni do vseh drugih, samo do sodržavljanov ne.

Pa tudi referendum za izstop iz Nata SE VAM BO zgodil. Prej ali slej…

Recept je preprost…imej vsaj 5 otrok in jih vzgoji v domoljubnem duhu

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pa desnici pocrka volilno telo? Ne, ne, nekako si morajo volivce kupit.

Saj ni govora o beguncih, ampak migrantih.

Ni pa mi čisto jasno, zakaj bi človek bežal v državo (ali tvorbo), s strani katere je napaden.
[/quote]

Zato ker zahodni človek ne razume, da imajo njegova dejanja posledice, razen če mu problemi pridejo direktno pred nos. Da se vidi hinavščina.

New Report

Close