Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janković bo šel na volitve samo zato, da janez janša ne zmaga

Janković bo šel na volitve samo zato, da janez janša ne zmaga

Zoran Janković, predsednik Pozitivne Slovenije in ljubljanski župan, se namerava vključiti v parlamentarne volitve, za zdaj se še ne ve, na kakšen način bo pri volitvah sodeloval, a poudarja, da bo naredil vse, da na volitvah ne bo zmagal Janez Janša.

http://www.rtvslo.si/slovenija/jankovic-bo-sodeloval-pri-volitvah-saj-bi-rad-preprecil-zmago-jansi/453101

Jankovićeva družina naj najprej vrne izposojene milijone, potem pa naj kandidira. ZUJF je bil pametna zadeva, ker je veljaven še danes, razen tam, kjer so bili prizadeti levi izbranci. Mercator je JJ delno prodal našim tajkunom, AB pa ga je pa prodala celega Hrvatom. Stožice so Zokijev nedokončani spomenik, ki ga plačuje cela država. Tega župana je treba zamenjati, ker ima zaščito v sodstvu. Slovenci si bomo sami izbirali usodo, ne pa da nam jo vsiljujejo priseljeni ekonomski migranti s podporo naslednikov bivšega režima.

Podpiram njegovo prizadevanje, saj tudi jaz ne želim, da Janša zmaga.

Torej je res to kar je izjavil na Hrvaški televiziji, če si proti janezu Janši lahko kradeš, ropaš, izusiljušeš za sex… te režim pusti na miru. Zdaj jim bodo odpisali še okoli 26 miljonov evrov ker so uspešni podjetniki kot družina. BRAVO!!!!

TOREJ JE LE RES, DA SE NAŠI LOPOVI BOJIJO EDINOLE ŠE JANŠE ? JANŠA NAPREJ. SLOVENIJA TE RABI.

Janković in familija so upnike nategnili za 25 milijonov EUR. In sedaj bo on pametoval. V vsaki normalni državi bi bil Janković v arestu.

hahahahahaha vse bo naredil, da ne pride pride v zapor kajti nekako mora odplačati tisti odpisani dolg 16 mio eur pa vse padle tožbe, ki mu jih je podelila levica in levi sodniki. Jankovoć se boji kot vampir česna.


In to skupaj z Janšo v isti celici.

Zmaga naj tisti, ki nas bo zaščitil podobno kot je to storil Orban.

Očitno se je prestrašil, da bo končno odgovarjal za kazniva dejanja.

Bom imela vsaj koga za volit.

Jaz grem s tem namenom na volitve da SD in SDS ne zmagata. Pa ministrica za šolstvo naj gre v penzijo…..:) 🙂 🙂 Zoki je car!

Enako je bilo s Pahorjem, Cerarjem in zdaj Šarcem. Plavi je šef globoke države. Dobre ve, da če bo Janša PV, je gotof. Adijo vsi privilegiji, adijo krivosodje …. Zato pa forsira murglske lutke, duševno nestabilni ljudje mu pa nasedejo

Bodmo iskreni, kolk folka gre na volitve samo za to, da Janša ne zmaga. Jaz ne bi nikogar volila, pa oddam glas janševem najmočnejšem nasprotniku iz prej omenjenega razloga!


Tudi Janković ima dobre zamisli!

Upam,da je pogruntal kako se je treba politiko it.
Da ne bo kakor takrat, ko je zmagal pa je mislil, da je to isto kot bi firmo vodil. Ne ni .politika je ku r ba . Drug drugemu javno jamo kopljejo, ko pa ni več javno pa so the best frends. Tako nekako.
Ajde Zoki,gasa!

Torej koga naj volim, da noben od trenutnih ne zmaga?

Če ni nikogar dam glas Putinu.

Tudi jaz bom šla na volitve samo zato, da Janša ne zmaga.
Sicer sta pa oba, ZJ in JJ zrela za Dob.

Očitno bi Janković naredil vse, samo da bi škodil Sloveniji.

Očitno bi Janković naredil vse, samo da bi škodil Sloveniji.
[/quote]

Takih imamo za izvoz. Nobenega pa ki bi vsaj želel koristiti nam slovencem.

Jaz pa bom nalasc za JJ, saj ne zelim, da bi nas vodili nedotakljivi lopovi, katerih spisi zastarajo ze na tozilskih mizah.

So na tovrsten mnozicen kontraefekt dirigenti iz ozadja ze pomislili?

Končno grem lahko na volitve enega pametnega voliti!

Ja seveda, takšni so njegovi nameni.. če verjameš v politične pravljice.

Opaa… tudi to področje, ki je namenjeno ovcam obvladaš…. 🙂


Tudi Janković ima dobre zamisli!
[/quote]

Kako krasti davkoplačevalcem.
https://siol.net/posel-danes/novice/electa-druzine-jankovic-odpisala-za-16-milijonov-evrov-dolgov-448704

New Report

Close