Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se mi še ni zgodilo, da mi bi moški odprl vrata avta?

Zakaj se mi še ni zgodilo, da mi bi moški odprl vrata avta?

Zakaj se mi še ni zgodilo, da mi bi moški odprl vrata avta? Res ni več pravih dedcev
? Je to posledica slabe vzgoje!!!!

Se že giblješ v takih krogih.

no kako pa ti vzgajaš otroke!

nova
Uredništvo priporoča

Ker imas ščegavo pizdico hahah

si že ne zaslužiš ☺
hint: spredaj preklana kikla pomaga

Ko moški odpira avtomobilska vrata ženski gre pri slednjem lahko za dvoje, ali ima nov avto ali novo žensko …

Najbrž si grda.
😀 😀 😀

Malo si zamudila z rojstvom 😛

Meni so odpirali vrata avta v 90ih, ko sem bila mlada.

Ma grda je zih ko smrt. Zih je tok grda ker se ji je krava sprdnila v obraz ko se je rodila fuj!

Drugič ti vrata njim odpri da vidijo kaj so manire 🙂

Kultura je res deficitarna roba …


In kolikokrat si ti moškemu odprla vrata ?

imam jih 50, z mojim sva skupaj 27 let in v tem času sem si po moje kake 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} krat sama odprla vrata. Vse ostalo naredi on. Nisem ne lepa, ne nič posebnega, ima me pa rad. Imam ga pa tudi jaz rada in ga razvajam, kakor koli se spomnim…

problem je, ker so vsepovesod namontirali avtomatska vrata, ki se s pomočjo senzerjev odpiraajo in zapirajo. Tako, da, kje čjo ti pa kavalirji sploh odpirat vrata!

Ker si možača?
Ali pa če vedno hočeš vse sama naredit.

Jaz nimam teh težav.

Meni pa to nič ne pomeni…nič ne predstavlja. Pa imam tega dosti… Ti dam?

Bolj pride prav če odprejo vrata… vhodna…

Srečujem zelo kulturne moške povsod – zunaj ali v trgovini…

Zame celo na blagajni, v sekundi privlečejo nekaj centov in jih ponujajo prodajalki. Čeprav ne iščem drobiža ali rabim.

Moški so zelo pozorni, bolj kot ženske – po mojih izkušnjah.
So pa simpatični, ne glede na gesto… iskren nasmeh jim pomeni vse.

Po mojih izkušnjah ni razlik: tudi ženske mi vrnejo nasmeh.

včash se je dečva vsedla v avto in izstopila iz njega 1-2x na teden….zdaj je to 5x na dan…

Kaj si invalidka ali kako?
Če te prav razumem, bi ti rada, da te tip nekam pelje. POtem ustavi avto. Izstopi, ti pa sediš in čakaš, da on pride tvoja vrata odpreti?

A ko ti voziš, tudi ustaviš avto, sopotniki čakajo, da jim ti odpreš vrata?

Ne vem no, ampak, če se s kom peljem. Sem jaz prej ven iz avta, preden on pride okrog, da bi odprl vrata. Kaj ti se ne moreš sama ven zvaliti?
Če pa jaz vozim pa seveda mi na kraj pameti ne pade, da bi komu zdravemu in normalno pokretnemu odpirala vrata.

Ker nisi kraljica ali predsednica države/vlade.

Ker nisi kraljica ali predsednica države/vlade.
[/quote]

Mogoče je pa tako debela, da se težko sama ven skotali?

Točno to sem hotel napisati tudi jaz.
Kakšne ljudi (moške) imaš okrog sebe, je odvisno predvsem od tega kakšen človek si ti sama.

Jaz jih še sedaj… če jih hlod babji preveč zabija:-)))

Današnji
moški : Današnji moški so ne vsi večina jih je razvajeni mamini sinčki, ki iščejo deklo ne partnerko. Pa izredno škrti so. Škoda, da kaj ženske pričakujemo od njih, ker bomo samo razočarane.

Pričakuješ lahko to, kar ti nudiš.

New Report

Close