Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj moz je postal impotenten

Moj moz je postal impotenten

Jaz 45 on 52. Prej je bil vedno zelo poskocen, sedaj pa mu sploh ni vec do tega ze kaksne 2 leti. Sexava mogoce 1x mesecno pa se takrat ima tezave z erekcijo. Opazam da ga to zeloo frustrira. Opazila sem tudi da poskusa to kompenzirat z vsem drugim mogocim, npr postal je vulgaren v druzbi, pije vec alkohola, kupil si je drazji avto, vec dela v delavnici… Pomeni da je njegova bioloska ura pri koncu? Je v meni? Kaj naj naredim?

hja, spremembe rabi. Sm, kaj pa vem, če se duva z novim avtom, pije preko mere razume, pol je z njegovo psiho jeba.
Normalen moški v teh letih komot fura z ženo in ljubico, če jo ima, seveda, kvečjemu mu je ljubica še večja inspiracija za kresanje doma.

Kako je kaj s težo, pritiskom, holesterol, cuker? Kako se hrani, kaj športa, stres?

Malo se bo moral vzeti v roke, pri 52 imeti težave z impotenco je kar malo zgodaj.

Malo zgodaj je tole. Jemlje kakšna zdravila? Zakaj si ne pomaga z viagro?

Bo mogu ženo zamenjat.

recimo hindujci dajo po 50 tem seks na stran.
Človek se pač stara in ker ni v teh letih nič pridobil na modrosti, mu gre vse v neumnost oz. vulgarnost.
Spet dokaz, da starost sama po sebi ne prinese nobene modrosti.

Edini pravi naslov za tvojega moža je urolog, ne forumski modrijani. Še bolj zaskrbljujoče kot impotenca pa je pomanjkanje komunikacije med vama. O teh stvareh je treba govoriti.

Verjemi ti meni, da tvoj mož nikakor ne bi imel težav z erekcijo, če bi imel zraven sebe eno mlado in frišno.
Tako ima pa tebe, bogve, koliko let že… razumeti moraš, da se te je že preobjedel.

Kakšna sreča, da se še ženske ne obnašajo tako kot številni moški pra.sci. Za moške se ti tako obnašanje zdi čisto normalno, nič posebnega, morda celo pohvalno.

Bi imel za žensko, ki bi “rabila spremembo” tudi toliko razumevanja?

potrudi se, da boš vredna poželenja.
45 let ni tako visoka starost, da se ne bi dalo zadeve uredit.

No, midva sva še kako leto več narazen, on 57 star pa nima čisto nobenih težav. Zmore vsak dan mene in še kaj več bi lahko brez težav. Tako da pri 52 to zagotovo nekaj ne štima, naj gre k urologu, naj ga ne bo sam, ni to nič takega.

Pogosta težava pri parih, kjer je več kot 10 let razlike in kjer moški ne seksa redno tedensko.

Alkohol je ubijalec potence in pravilnega delovanja prostate… Samo toliko. Zakaj pije – imam kakšnodrugo težavo, ga kaj mori ali zgolj iz užitka?

Če že 2 leti redno ne seksa, potem je povečana prostata, zagotovo. Naj stopi do zdravnika.

Malce za šalo: edina trenutna rešitev brez letanja okoi dohterjev in test- kakšno mlado češpljico za povohat – če se mu bo še dvignil, potem ni prostata 🙂

To je povsem normalno, da dedcu pri teh letih vse dol pade. je v življenju mnogo pametnejših stvari za počet, kot pa na pizdi viset. Še posebej, če že desetletja pogrevaš stalno eno in isto župo.

Verjemi ti meni, da tvoj mož nikakor ne bi imel težav z erekcijo, če bi imel zraven sebe eno mlado in frišno.
Tako ima pa tebe, bogve, koliko let že… razumeti moraš, da se te je že preobjedel.
[/quote]

Hehehe, torej če ženski ni do spolnosti je v njej problem. Če je tip impotenten je v ženi problem. V možu nikoli ni problem :).
matr kk si včasih želim da bi bila tip, to more bit tako fejst ko nikoli ni nič tvoja odgovornost, si mister popolnosti že samo zato ker obstajaš in ker imaš lulčka

Slovenski “ego Janez” pa ja ni Hindujc, no 🙂

Lej saj tudi tebi pocasi nebo bos teta mena poskrbela…..

Kakšna sreča, da se še ženske ne obnašajo tako kot številni moški pra.sci. Za moške se ti tako obnašanje zdi čisto normalno, nič posebnega, morda celo pohvalno.

Bi imel za žensko, ki bi “rabila spremembo” tudi toliko razumevanja?
[/quote]

No ja, ne zdi se mi pohvalno, ženske se morate v svoji vezi znat borit za sebe, če vam kaj ne štima, pač vsaka v svoji skupnosti s partnerjem. Imam pa toliko kilometrine v življenju, da ne bi travmiral zarad tega, ko mi bi ženska rekla, po dololčenem obdobju…., lej, jst pa bi malo spremembe, sm tolk, da me kakšen drug tip malo pošlata namest tebe, človeka si pač ne lastim in v bistvu ne razumem tipov, ki padejo besno v komo, zarad tega, če jim bi to ženska rekla.
Človeška doba življenja se je krepko podaljšala….., no, kaj pa jst vem, koliko dolgo bom živel, mogoče me že jutr ne bo več ampak ajde, živi se nekje 80 let v tem našem prostoru in ja., recimo zadnjih deset let, res rabiš tistega stalnega partnerja ob seb, dokler pa lahko kej in s kom migaš je pa sprememba kvečjemu zdravilna.
Sm prebral kitajski pregovor, ki pravi tako…., blagor tistemu, ki bo letos umrl, da mu ne bo treba drugo leto, hehe, to velja za zadnjih deset let življenja v dobi človeka.
Aja, vidm, da si nežna duša po črkah, pa nč bat, midva se bi že dogovorila tako, da bi bilo prav, ker sem tud jst v bistvu nežna duša, hehe…, ajde pa še ern komad, ko je tako lepo sonce….

https://www.youtube.com/watch?v=1Mx_bAdEB6A

Avtorica… Predlagam, da se za ekspertno razlago obrneš na

DXY

tvoja, ne njegova ☺
dve 1/2 mlajši od tebe bi komot rihtal ☺

Če ne bi bilo tako prozorno, bi ti rekla, da se zmenta doma, ne na monu

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11116712


Verjetno ima še kako kurvico poleg tebe, če je tako potenten. Mlado redno servisira, zato pa lahko tudi tebe brez problema kreše, ker medtem misli na mlado, napeto in ozko pi*čkico.

Je že nekdo prej svetoval in ja, edini napotek je urolog.
Najina izkušnja se je končala dobro, res pa moj ni izgubil “poželenja” po meni, le totalna impotenca se mu je zgodila čez noč. Pretok krvi ipd. je bilo vse ok, mu je pa (iz neznanega razloga) testosteron padel skoraj na nulo. In takrat moškemu ne pomaga niti deset golih playboyevih zajčic … Šel je skozi terapijo testosterona in testosteron se je normaliziral, potenca pa tudi.

Najbolj modri so seveda mladi. Pri 15-ih, 20-ih.

Modro ugotovijo, da se za 600 evrov ne splača delat, ležijo na postelji v hotelu mama in čakajo, da bo šla socialna pomoč na 400 evrov.

Modrost pa taka….

So butlji in BODO OSTALI butlji.
In zaradi pomanjkanja izkušenj, znanj – bodo tudi pri 40-ih brez dela. Uboga mama s pokojnino 450 evrov…

Če do 20-ega posrkaš vso modrost tega sveta in misliš, da (že) vse veš, pa je še dodaten problem…


Oprosti ,ampak.. je impotenten samo s teboj?

To je definicija impotence. 🙂 Karma, fantje, karma. Bo prišel tudi za vas trenutek, ko ne boste mogli lastne nezmožnosti prevaliti na ženske. Slejkoprej. Čeprav je najlažje. Zdaj se še lahko tolažite.

New Report

Close