Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

GARDALAND

Default avatar

gar da land

hojj
kmalu se bomo odpravili v gardaland, pa me zanima, če je v teh dneh tam kaj gužve.
pa še
tisti ki ste že bili, kaj se splača pogledat, katere atrakcije so vam bile najbolj všeč, a se da kaj pojesti v samem gardalandu...
hvala
Default avatar

blablabi

Sicer me je tisti hojj malo zadrzal stran od odgovora. Povem naj le to, da se noter lahko je.- je kar nekaj restavracij kar pa zajema pretežno pašto, pice, krompir ali pohano meso , solato... So tudi neki štandi s hrenovkami ali nekaj podobnega. Nekateri nosijo panine s sabo, cele košare in potem noter jejo. Pač stvar tega kaj si kdo lahko privosci.
Default avatar

zala01

Bila sem nekajkrat in ni se še zgodilo, da ne bi bilo gužve. Na vsako stvar smo čakali najmanj pol ure. Notri so restavracije, je pa kar drago.
Default avatar

Xrobe

Nisem bil še v gar da land tako, da pojma nimam kako izgleda to zabavišče.
:)
Default avatar

izleti

gar da land je napisal/a:
hojj
kmalu se bomo odpravili v gardaland, pa me zanima, če je v teh dneh tam kaj gužve.
pa še
tisti ki ste že bili, kaj se splača pogledat, katere atrakcije so vam bile najbolj všeč, a se da kaj pojesti v samem gardalandu...
hvala
Imejte s seboj dodatna oblačila za spuste po vodah.
Dovolj pitne vode, ker vročina zna biti kar nadležna.
Hrano imejte nekaj s seboj ali pa si privoščite, imajo kar nekaj lokalčkov, dragih.
Če imate dodatno majhne otroke je najbolje kar z vozičkom, da si vozite stvari, nahrbtnike oblačila. Ja ob tem času se prične gužva, saj so šolski izleti.
Default avatar

Oblivion

Greš med tednom in ni gužve. Mi smo bili en petek pa smo se sprehajali od atrakcije do atrakcije. Čakali 5 min max al pa nič. Najboljši mi je bil oblivion.
Default avatar

lala land

Nekje kmalu po vhodu je piknik prostor s klopmi in mizami, kjer se lahko pusti prinešene zadeve - oblačila, hrano..., da ne tovoriš tega okrog.

Meni je bila ena najboljših zadev Magic house.