Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Foto za dokumente

Default avatar

FTI

Kateri foto studio priporočate v LJ. - potrebujem za dokumente.
Default avatar

Vseeno

Nihče ne uporablja fotošopa.
Default avatar

Senza

Sama sem se slikala na Slovenski (nasproti Konzorcija) in plačala 15€, ko sem prišla do Tobačne, sem videla pa tablo "Fotografije za dokumente 5€"...
Vem, da naslednjič ne bom v dilemi. :)
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

FTI

Senza je napisal/a:
Sama sem se slikala na Slovenski (nasproti Konzorcija) in plačala 15€, ko sem prišla do Tobačne, sem videla pa tablo "Fotografije za dokumente 5€"...
To pri tobačni je verjetno v prostorih UE, v tistih kabinicah? Ker 5€ je kar nizka cena. Nekje 10€ bi plačal.
Default avatar

Senza

FTI je napisal/a:
Senza je napisal/a:
To pri tobačni je verjetno v prostorih UE, v tistih kabinicah? Ker 5€ je kar nizka cena. Nekje 10€ bi plačal.
Ne vem, ker sem tja prišla z že izdelanimi fotografijami. Bom pa, ko bom v bližini, preverila, imam v kratkem predvidene opravke na UE.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

FTI

Dejansko sta mi blizu foto Tivoli na Cankarjevi in pa foto Grad na Miklošičevi, kako poznana sta vam tadva?