Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški, čustva

Moški, čustva

Veza v kateri sem zdaj nekaj časa, ni neka resna. Se pa res razumeva in sprejemava drug pri drugem vse. Traja že nekaj časa in niti se ni vse razvilo z danes na jutri, ampak temelji na poznanstvu nekaj mesecev. Moj je bil nazadnje med intimnostjo čisto drugačen in res čustven in s solzami v očeh, med orgazmom pa sploh. Ne vem kaj to pomeni. Je pa hotel malo skrit reakcijo, se mi zdi. Nikoli se mi to še ni s kom zgodilo, v najdaljši resni vezi je bil pa moj bivši do mene kot da ne obstajam. Hladen in ni mi pustil blizu. S tem se pogovarjam o čustvih in kaj kdo čuti. In ni resna veza, je pa nekaj ko ne znam niti opisat. In ne vem niti kaj naredit. Vztrajat ali prekinit odnos.

Kaj bi ti v bistvu rada od njega?
Zakaj bi prekinila zvezo, ki je očitno čisto okej?
Če se pogovarjata o čustvih, a to se pogovarjata na splošno ali o lastnih čustvih? Če se o lastnih, ga pa vprašaj a ne.

Isces neobstojece probleme?!

Kako naj mi vemo, kaj ti želiš.
Želiš samo seks vezo ali želiš resno vezo, ali ne želiš nobene veze… to najprej pri sebi razčisti.
Potem se pogovori s partnerjem.
In potem se odloči.
Nekateri moži znajo pokazati čustva, nekateri pač ne. Ti pa se odloči kaj bi sploh rada.

Mogoče pa so se mu orosile oči po orgazmu oz.med orgazmom prav zaradi slabe vesti, ker mu je prav misel na drugo med občevanjem z teboj omogočila slednjega. 🙂

Doživljam kontinuirne globoke orgazme, drug za drugim…


Če te spusti blizu, boš hotela še bliže in še bliže in še……..
Tega se boji, ker te je prečital!

ko je ugotovil za kakšno žalost v postelji je zapravil vseh teh nekaj mesecev.

Stroka poudarja, da je seks ena najboljših anti-stresnih terapij… sicer pa me malo bega slednje, ker ne vem, če je za učinek potrebna tudi “čustvena” udeležba.. 🙂


Iščem nekaj bolj trdnega. Ampak vsi, ko bi z menoj neko vezo, me niti ne poznajo kaj sem v resnici. Srečam fante, privlačne in tud res v redu, ampak smo si tako različni. Medtem ko ta ve o meni zelo veliko. Ampak mislim da mu se ni čisto jasno kako bi me vključil v svoje življenje. In oba inava slabe izkušnje in se nihče noče navezat, mislim pa da proti temu ne moreš nič.

Stroka poudarja, da je seks ena najboljših anti-stresnih terapij… sicer pa me malo bega slednje, ker ne vem, če je za učinek potrebna tudi “čustvena” udeležba.. 🙂
[/quote]
Ne ni potrebna. Ampak eni to vključijo. In verjemi, še kako vem kako zgleda eno in drugo.


Iščem nekaj bolj trdnega. Ampak vsi, ko bi z menoj neko vezo, me niti ne poznajo kaj sem v resnici. Srečam fante, privlačne in tud res v redu, ampak smo si tako različni. Medtem ko ta ve o meni zelo veliko. Ampak mislim da mu se ni čisto jasno kako bi me vključil v svoje življenje. In oba inava slabe izkušnje in se nihče noče navezat, mislim pa da proti temu ne moreš nič.
[/quote]

Ne razumem te dobro. Praviš, da iščeš nekaj bolj trdnega, potem pa, da se nočeš navezati in da proti temu ne moreš nič.
To, “da se nočeš navezati”, ne obstaja. Tudi “strah pred bližino” ne obstaja, to je eno samo nakladanje. Ljudje smo družabna bitja in želimo biti z drugimi ljudmi ali pa se jim izogibamo v taki meri, da ne more biti nesporazumov okoli tega.
Kako bi te vključil v svoje življenje???? A ti iščeš izgovore namesto njega?
Če je prijavil kaj takega, te kljub solzam v očeh ne jemlje resno. Če je pa to samo tvoja domneva, potem pa domnevaj, ugibaj in se sprašuj sama pri sebi še naprej.
Ljubezen je v resnici zelo preprosta stvar. Ko želiš biti z nekom, narediš vse in še več, potrpiš marsikaj, da si z ljubljeno osebo. Ker bi ti bilo s katerim koli drugim človekom itak brez veze.


Iščem nekaj bolj trdnega. Ampak vsi, ko bi z menoj neko vezo, me niti ne poznajo kaj sem v resnici. Srečam fante, privlačne in tud res v redu, ampak smo si tako različni. Medtem ko ta ve o meni zelo veliko. Ampak mislim da mu se ni čisto jasno kako bi me vključil v svoje življenje. In oba inava slabe izkušnje in se nihče noče navezat, mislim pa da proti temu ne moreš nič.
[/quote]

Najprej si odgovori, kaj želiš od partnerja (5 najbolj pomebnih stvari, vprašanja najdeš na netu). Če se le v enem razlikujeta, idi stran.

Poklopili sta se na nezavedni ravni, kar pomeni, da predelujeta svojo preteklost. Iz tega se ne izcimi kaj dobrega. Lahko sta tako “kr neki” tudi več let. Čas gre in tvoje potrebe in želje z njim. Ustavi in se razmisli, kaj želiš od življenja, od lajfa… upoštevaj pri odločitvah.

Če je vse v redu, ne skrbi, minilo bo.

Kje si nekateri delate probleme. S 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tega kar opisuješ, grejo nekateri v vezo, če je to vse kar te muči, potem problemov ni. Čeprav te nekaj grize in te ne pritegne dovolj, čene nebi tu visela…

zasolzile so se mu oči zato, ker ga je penis izdal, imel je trdega toliko časa, da mu je prišlo na nikakav karakter ženske s katero je sexal, čeprav tega ni hotel, torej zaljubil se je v tvoje telo, jst vedno pravim, da moški reagira s čustvi šele takrat, ko sexa, avtorica, reagiral je čustveno, verejtno zarad dobrega geštela, istočasno pa ve, da se ne, da s tabo živet, ker nimaš ženske miline..

Ne razumem te dobro. Praviš, da iščeš nekaj bolj trdnega, potem pa, da se nočeš navezati in da proti temu ne moreš nič.
To, “da se nočeš navezati”, ne obstaja. Tudi “strah pred bližino” ne obstaja, to je eno samo nakladanje. Ljudje smo družabna bitja in želimo biti z drugimi ljudmi ali pa se jim izogibamo v taki meri, da ne more biti nesporazumov okoli tega.
Kako bi te vključil v svoje življenje???? A ti iščeš izgovore namesto njega?
Če je prijavil kaj takega, te kljub solzam v očeh ne jemlje resno. Če je pa to samo tvoja domneva, potem pa domnevaj, ugibaj in se sprašuj sama pri sebi še naprej.
Ljubezen je v resnici zelo preprosta stvar. Ko želiš biti z nekom, narediš vse in še več, potrpiš marsikaj, da si z ljubljeno osebo. Ker bi ti bilo s katerim koli drugim človekom itak brez veze.
[/quote]
podpis, se strinjam v celoti.

Ne razumem te dobro. Praviš, da iščeš nekaj bolj trdnega, potem pa, da se nočeš navezati in da proti temu ne moreš nič.
To, “da se nočeš navezati”, ne obstaja. Tudi “strah pred bližino” ne obstaja, to je eno samo nakladanje. Ljudje smo družabna bitja in želimo biti z drugimi ljudmi ali pa se jim izogibamo v taki meri, da ne more biti nesporazumov okoli tega.
Kako bi te vključil v svoje življenje???? A ti iščeš izgovore namesto njega?
Če je prijavil kaj takega, te kljub solzam v očeh ne jemlje resno. Če je pa to samo tvoja domneva, potem pa domnevaj, ugibaj in se sprašuj sama pri sebi še naprej.
Ljubezen je v resnici zelo preprosta stvar. Ko želiš biti z nekom, narediš vse in še več, potrpiš marsikaj, da si z ljubljeno osebo. Ker bi ti bilo s katerim koli drugim človekom itak brez veze.
[/quote]

Seveda obstaja strah pred bližino in ob tem hkrati odpor do navezanosti.
Strah je posledica slabih izkušenj, zavrnitev, razočaranj….Ob tem potreba po bližini še vedno obstaja, le slabe izkušnje povzročajo odpor in strah pred ponovnim razočaranjem.

Ma daj Robi ne nabijaj. Seveda obstaja tudi to, da ti pač ni do veze in bližine. Ne rabis projecirat lastnih problemov na druge. Smo na svetu tudi taki, ki pac ne zelimo veze in nimamo potrebe po blizini, pa se pase nam tako. Pa lahko ti se 30 seminarskih naredis na to temo pa bos 30× brcnil v temo. Ljudje smo razlicni in ce eden ni ovca kot miljone ostalih se ne pomeni, da ima probleme. Bi prej rekel, da je edini problem tu to, da ti ne ves kaj bi sam s seboj in potem tu lapas bedarije

New Report

Close