Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izpadel je Werner

Izpadel je Werner

No, tako slab pa tudi ni bil, tista pusta Natalija je pa itak ljubljenka žirije.

Natalija je oravi talent, tale zadnja stvar ji je odlicno uspela, werner je pa hlod.
In clovek za sebe ne more rect, da ima karizmo, kot se je hvalil werner..to recejo in opazijo drugi…

Kdo pa je bil poleg wernerja na izločanju?

Rebeka.

Kdo oz. kaj je Werner?

Werner je pevec.
Bonica prevec prozorno vprasanje oziroma zalitev. Goska


Verjamem, da izgleda tako.

Kaj sploh ta tip počne v Domžalah? In kje je dobil naše državljanstvo? Kdo mu ga je podaril?


Pred časom se je pisalo, da je to en tip z dlgim in debelim…….

Rebeka tudi po moje ne bo dolgo. Mi deluje podobno kot lani Iryna Osipenko Nemec. Lepotici, vendar ne za plesni parket…

Noben droben moški NIMA dolgega in debelega. Tako je to v naravi!

Vesel oče, visok in širok


Ti boš že vedel, ker z ženskami nimaš nič!

Zdi se mi, da s to karizmo ni mislil nič hudega, se ni hvali. Mogoče ni prav razumel, kako bi to bilo.- s karizmo ;).

Ste ga zame jali z Danielem Popovićem. Werner pa ima vilo blizu Vrhnike. Malo ga je jebala višina, soplesalka pa je bila prava lepotica.

Daniel Popović j Domžalah? A res…)

končno je izpadel, pač ni ustvarjen za plesalca, mi pa je bilo zelo žal izpadlega prejšnji teden, saj je bil odličen, boljši od Dejana, Rebeke in Ivice.

Daniel Popović j Domžalah? A res…) Res, poročen je z Aleksandro. Živijo v socialnem stanovanju v Krizantu. On ima koncerte, žena je pa njegova menenžerka.
[/quote]

Živi v Domžalah v socialnem stanovanju z ženo.

lepotica? no ja, saj je bila simpatična, ampak nos ima pa ubitačen

New Report

Close