Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Se odpravite kdaj na izlet na morje izven sezone kopanja?

Default avatar
Greste kdaj na izlet na morje, ko še ni primerno za kopanje? Kam se ponavadi odpravite?
Default avatar
Večkrat. Izven sezone je najbolje.
Default avatar
pomladni meseci je napisal/a:
Itak, zadnja leta sam Hr obala.
Default avatar
Včasih smo veliko hodili v Istro izven sezone. Sadaj mogoče 3-4x na leto. Osebno imam rada morje , obalo izven sezone.
Default avatar
Morja se izogibam, imam pa veliko drugih, boljših destinacij!
Default avatar
Obvezno vsaj za en dan med prvomajskimi prazniki že 15 let, odkar so otroci. Zdaj, ko so večji vzamemo rolarje, se najprej ustavimo v Žusterni, no, jaz grem s psom do Kopra in se potem tam sprehajam, otroka in mož pa na rolarje, do Izole. Potem pa obvezen sprehod po Portorožu in sladoled v Cacau.
Ko sta bila manjša, smo se običajno najprej ustavili v Izoli in šli na igrala pri svetilniku, potem pa naprej.
No, letos smo rez. app v Istri za par dni. Juhu, komaj čakam!
Default avatar
Velikokrat. Sprehod po Piranskih solinah potem od Portoroza do Pirana pes ali s skiroji pa iz Simon.zaliva do svetilnika v Izoli ali na trznico v Kp in malo po ulicah, iz Strunjana do Fiese itd. Radi se nadihamo morskega zraka. Menda koristi zdravju, ugodna klima pa tudi prija.
Default avatar
Januarja v Portorož. Kar tako. Včasih v Opatijo, včasih v Benetke. Na kavo:)
Default avatar
Še najraje grem izven sezone. Kopanje mi itak ni pomemben faktor na morju.
Tja, kjer je tisti trenutek lepo vreme in veter piha iz nemotečih smeri za tisto kar nameravam početi... It obala, Istra ali Slo obala.
Default avatar
MsOlivija je napisal/a:
Oooo, srečka, ti velja!! Privoščim, iz srca!
Default avatar
Velikokrat.....najlepše je ko ni gužve, pa je vseeno sončno in prijetno toplo....
Default avatar
se pravi tako...do prvega maja je najlepše, potem se že začnejo gužve...pa od septembra naprej. November, december, januar v glavnem ne, ker je pač zima, potem pa spet...
Default avatar
Mi pa je napisal/a:
Hvala...ampak saj to ni nekaj takega...isto kot če greš na Bled na kremšnite al pa kam drugam. No big deal. Pa mi ni problem, ker zeloooo rada vozim. Z dobro družbo in muziko je to perfect day:)
Default avatar
Kam pa hodite na italijansko obalo?
Default avatar
Trst na kavo, sprehod do Miramare ali po centru kar tako. Koper, pa ob obali proti Izoli. Morski zrak mi res dobro naredi.
Default avatar
Tudi jaz Trst na kavo potem do miramara ali med trstom in sesljanom po divjih plazah... izven sezone je najlepse...
Default avatar
dani2244 je napisal/a:
Ali v Devin, Sistiano, ali TS. Tisti konec mi je všeč, večkrat greva kar tako malo na sprehod, na kavo.
Default avatar
Ma kaj vsi primorci hodimo v italijo na kavo?☺
Default avatar
Septembra itak, tudi oktobra, ce pa je lepo vreme, se da kopati se novembra...

In ja, pogosto gremo na morje za vikend tudi izven sezone, tudi silvestrovali smo ze spodaj.
Default avatar
V Portorož grem kar tako, na dve kepici sladoleda, lahko tudi med tednom. V Opatiji ali Reki nisem bil že nekaj časa, bo treba iti... :)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net