Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koiko časa traja prenova kopalnice

Koiko časa traja prenova kopalnice

Ko srašujem koliko časa traja sama prenova kopalnice dobivam različne odgovore. Eni rečejo, da začnejo v ponedeljek in naslednji ponedeljek je že vse gotovo (torej 5 del. dni), drugi rečejo da traja 8 delovnih dni, spet treji da 10 delovnih dni. Zanime me, zakaj je takšna razlika? Razlika je tudi do 5 delovnih dni, lahko tudi več, saj nekateri pravijo, da traja tudi do 14 dni. Pa me zanima kako lahko nekdo isto delo naredi v 5 dneh, nekdo drugi pa potrebuje 10 delovnih dni. Jaz mislim, da je 5 dni zelo malo, je potem tudi vprašljivo če se zadeve posušijo, če se lahko v takem kratkem času vse lahko kvalitetno naredi. Potem že rajši kak dan več potrpim, pa da je potem vse uredu. kakšne izkušnje imate vi?
Je mogoče kdo prenavljal kopalnico pri podjetju Maksi, ki ima vse od selitev naprej? Kakšne imate izkušnje z njimi?

Odvisno od velikosti kopalnice, se samo menja oprema in ploscice, se menjajo tudi vse napeljave in pritoki ter odtoki, se prestavljajo se radiatorji/polaga talno gretje ….

Razlika je po mojem v tem kaj se dela. Menjaš ploščice=5 dni
Menjaš cevi, elektriko.. Rušiš stene= 14 dni.
Imaš samo to delo je prej
Delaš na več objektiš… vmes sušiš je več.
Delata dva…manj
Eden…več.
Delaš 8 ur…
Delaš 12 ur….
Itd….
Več faktorjev je zraven…

nova
Uredništvo priporoča

Mišljena je celotna prenova kopalnice od A-Ž. Torej prenova vodovodnih in električnih inštalacij, demontaža, odvoz na deponijo, menjava ploščic, keramika… Zato se mi zdi malce čudno, da je pač takšna razlika.

Pri nas je kompletna obnova trajala več kot 14 dni.

Imam strica, ki se s tem ukvarja. Sicer bom zdej na pamet rekla, ampak mislm, da traja kr cca 10 ali pa še več dni.

Koliko časa traja?
Odvisno od mojstra.Vzemite tistega, ki ima slogan : Polagamo vse, razen žensk…

Pri nas (lani) je trajalo okoli 14 dni. Razbijanje, odvoz, nove instalacije (malo drugacna postavitev), elektricno talno gretje, tlaki, ploscice, walk in tus (hidro izolacija navyem delu)… kopalnica 3 krat 2,7 metra.

New Report

Close