Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A samski moški res pričakujete vedno nekaj več 30+

A samski moški res pričakujete vedno nekaj več 30+

Ugotavljam naslednje: skoraj vsak samski moški, ki ga na novo spoznam, cilja na nekaj več kot samo druženje ali prijateljstvo. Potem, ko pa ne dobijo tistega na kar ciljajo, pa se ne želijo več družit. Naj dodam, da jih ne srečujem na kakšnik tinderjih ali podobno, spoznam jih v čisto vsakdanjih situacijah. A res v moških očeh druženje brez osvajanja ženske ne gre? A smo res obsojene na druženje samo s kolegicami?

A res obstajate zenske (oz. ljudje), ki vam erotika ni temeljni kamen odnosov z drugim spolom?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ej, ne, oni so cudni, itak!

Mislim, kako se jim ne da, sploh pa pri pri 30+, mesece in mesece drajsati naokoli in biti “bestie” z zensko (brez cesarkoli drugega), ker je pa to oh-in-sploh konduktivno za to, da si najdejo partnerko, ane?

“Joj, lubica, danes pa ne moreva ven, moram it s svojo FuL frendico v kino, saj zastopis, ane?”

Ne se jebat, no. Fikusi imajo vecji IQ kot it.

Je tako, če si nista z žensko v sorodstvu ali kakšni drugi poslovno, prijateljski navezi, je z žensko sedet in debatirat bolj tako tako…. Sej mogoče od začetak še gre, dokler upanje živi na kaj več in seveda, če sta na totalno isti frekvenc, recimo kar se tiče družbeno političnih pogledov na življenje, ko pa to ugasne, ugasne tud želja po kafetkanju.
Ne moreš reči, tej novi prijateljici, ko gre mimo kakšna huda bejba…, ej, kaj je dobra, uhh, jo bi z veseljem…., to pa komot rečeš vsakemu znancu in neznancu moškega spola.

z moškimi že od nekdaj da brez samo druženja ne gre. Vedno bi nekaj več. Že ko sem bila stara 16-19 itd…

[img]https://m.popkey.co/273582/MMDxk.gif[/img]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Joj, kolk ste prstjene…jst mam take izkušnje z nekaterimi kolegicami, but i just don’t give a fuck. Men je čist fajn sam klepetat, frendi pravjo da sem čuden, men je pa okej tako. Bmk

Prekajen meso dl cajt gvera;)

[img]http://78.media.tumblr.com/d3db4d68884485f5c543e04e6d4dbd8a/tumblr_mgkmthsJi61qa7lpbo1_500.gif[/img]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kakšen je namen druženja? Bluzenje v tri krasne? Ko sem se družil z žensko me je zanimala kot potencialna partnerka.


Pričakujejo uresničitev namena, zaradi katerega so te šli osvajat. Ali da te dobijo zgolj za sex ali pa jih zanimaš kot potencialna partnerka. V katero smer jih vleče, se pa da razbrat.

A res obstajate zenske (oz. ljudje), ki vam erotika ni temeljni kamen odnosov z drugim spolom?!?
[/quote]

Mah, iz prve roke ti lahko potrdim, da ni nujno vsako druženje povezano z erotiko. Na poti pridobivanja delovnih izkušenj iz praktično povsem moškega poklica, pri več podjetjih, zasebnikih in nato še pri individualcu so si moški mojo prisotnost razlagali precej po domače. Povsod, ampak povsod sem naletela na izkušnjo, da so primerki zaznali moj poklicni interes kot zanimanje za seks. Po šihtu it s kom samo na kavo? Misija nemogoče. Še celo s tistim zadnjim, pol mlajšim, sem prekinila sodelovanje po tem, ko me je zagrabil za rit. Pa nisem ne lepa in tudi nimam neke fenomenalne postave, prej obratno, da ne omenim, da sem bila od večine vsaj deset let starejša, pa da tudi eden ni bil samski…. Se mi še zmeraj dogaja dosti podobno, verjetno moške pali ženska z “moškimi” znanji ali kaj?! Saj priznam, da godi egu, vendar pa če ti ravno ni v interesu iskati dolčkanja, je poskus zgolj druženja z moškimi pravzaprav precej utrudljivo zaletavanje v zid.

Mah, iz prve roke ti lahko potrdim, da ni nujno vsako druženje povezano z erotiko. Na poti pridobivanja delovnih izkušenj iz praktično povsem moškega poklica, pri več podjetjih, zasebnikih in nato še pri individualcu so si moški mojo prisotnost razlagali precej po domače. Povsod, ampak povsod sem naletela na izkušnjo, da so primerki zaznali moj poklicni interes kot zanimanje za seks. Po šihtu it s kom samo na kavo? Misija nemogoče. Še celo s tistim zadnjim, pol mlajšim, sem prekinila sodelovanje po tem, ko me je zagrabil za rit. Pa nisem ne lepa in tudi nimam neke fenomenalne postave, prej obratno, da ne omenim, da sem bila od večine vsaj deset let starejša, pa da tudi eden ni bil samski…. Se mi še zmeraj dogaja dosti podobno, verjetno moške pali ženska z “moškimi” znanji ali kaj?! Saj priznam, da godi egu, vendar pa če ti ravno ni v interesu iskati dolčkanja, je poskus zgolj druženja z moškimi pravzaprav precej utrudljivo zaletavanje v zid.
[/quote]

Ti govoris o spolnosti, ki je le (manjsi del) erotike. Erotika je vse, kar nam “jemlje dih”, nas “navdihuje” (na-v-dih = dih zivljenja; entuzijazem = en-theos = biti sestavni del bozanskega, bozjega). Platonska ljubezen, pisanje pesmi svojim muzam,… ustvarjalnost.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

je v prvi vrsti zaradi spolnosti
vse ostalo je … ker se pač mor, da se zabije čas ali zasluži denar

Jah, tudi jaz ne razumem.
Sem se hotela druzit z enim, da bi skupaj meditirala in hodila v shopping.
Njega pa zanimalo samo obdelovanje gozdicka 🙂
Kasneje sem zvedela, da je gozdar 😉
Ce bi rekel takoj, bi morda lahko skupaj…objemala drevesa 🙂

Točno tko

Mislim, da si je on želel predvsem objem za eno čisto posebno drevesce, morda bi s teboj čez čas občudoval enega čisto posebnega gobana.

Avtorica, morebitna prijateljstva, sklenjena v teh letih, se itak končajo takoj, ko nekdo dobi partnerja. Nisi več stara max. 26 let.

Bolj kot ne to drži.

Mislim, da si je on želel predvsem objem za eno čisto posebno drevesce, morda bi s teboj čez čas občudoval enega čisto posebnega gobana.

Avtorica, morebitna prijateljstva, sklenjena v teh letih, se itak končajo takoj, ko nekdo dobi partnerja. Nisi več stara max. 26 let.
[/quote]

Maaaa…..tukaj nekateri napisano vzamete smrtno resno?! :))))
Res da so odnosi moski-zenska precej cudni zadnje case, ampak malo heca ne skodi.

Hec je v tem, da je zenska tista, ki se odloca o tem, ali bo posoda zivljenja (sveti gral), ali posoda za zavrzeno spermo (spermoar).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Maaaa…..tukaj nekateri napisano vzamete smrtno resno?! :))))
Res da so odnosi moski-zenska precej cudni zadnje case, ampak malo heca ne skodi.
[/quote]

Vračam vprašanje. Torej ti se lahko pohecaš, heca ostalih pa ne štekaš? Jao ženska.

Tak je normalen dec…
Sam bi ravnal tako kot pričakuješ ti samo v primeru, da sem v resni zvezi z drugo žensko, ali pa v primeru, če bi mi bila fizično popolnoma neprivlačna, a osebnostno zanimiva.

Vračam vprašanje. Torej ti se lahko pohecaš, heca ostalih pa ne štekaš? Jao ženska.
[/quote]

Se opravicujem. Hec sprejet.
Sem vedno za hece 🙂

Spolna identiteta posameznika se oblikuje na podlagi družbeno določenih predstav in pod vplivom stereotipov o spolnih razlikah, ženskam se tako pripisuje lastnosti kot so, čustvenost, nežnost, odvisnost, kooperativnost, empatija itd…, ki so pa popolnoma nasprotne moškim lastnostim, dinamičnosti, moči, agresivnosti, samozavesti… Znan je rek, da dečki ne jočejo in da deklice niso agresivne… 🙂

Lol. Ste me prav nasmejali nekateri.
Zakaj ne more biti tako, da imam spolnega prijatelja nekje drugje, on ima tudi drugo žensko za potešitev. Midva se pa pač druživa brez namigov na spolnost, erotiko,.. (you name it), ker imava preveč prostega časa..


Golosek bi te zagotovo rešil. Tako pa khmmm…gozdiček je pač treba negovati, to gozdar dobro ve.

New Report

Close