Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mar vse kupujete plastične modrce! V maloro

Mar vse kupujete plastične modrce! V maloro

Pa nikjer vec ni zslediti normalnih modrcev, gatke še, ampak modrci! Sama plastika, hvala lepa. Pa lepi so ti modeli, ni kaj reči, ampak plasrike pa ne bom nosila po par ur na dan, vsak dan?! Ampak ocitno vecina zensk to pocne, da ne prodajajo bombaznih. Sem sicer dobila od lisce, tudi lep, ampak komaj, pa se kosti imajo, kar me tisci. Potem pa neke ala top modele, ti pa držijo nič skupaj dojk. Skratka katasrtofa. Pa saj plastika ni zdrava, pa ce se tako lapajo, da je zracna pa bla bla, plastika je plastika, vsaj spodnje perilo mora biti naravno.

Jaz ne maram kosti pri modrcih pa en čas so bili skoraj sami s kostjo, zdaj se mi zdi, da se da kaj več dobiti brez kosti.
In ja, velika večina je plastika. Zdaj pri modrcu pri meni to še nekak gre (če ni kosti, ker kosti pa res nočem).
Spodnjice pa hočem samo bombažne. Katastrofa koliko je plastičnih.

Kupujem samo bombažno spodnje perilo, ker imam št. 90 itak modrc dobim samo Lisca ali Triumph.

Ravno prejsnji teden sem kupila v intersparu bombazen liscin modrc. Cena 23€, koristila sem kupon in placala 17€ za modrc. Nisem mogla verjet. V liscini tegovini ni nodrca ispod 30€. Od zdaj naprej bom samo se v intersparu kupivala modrce

Katero Triumph perilo pa je v celoti bombažno? Ker ga ne najdem.
Skinny je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bombaža ampak to je znamka za ženske brez oblin.

Bambaž naraven? hahaha

Kupujem takšne modrce, ki so mi udobni, recimo ta:
https://www.curvykate.com/curvy-kate-smoothie-wild-black-moulded-bra
Sestava:
58{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Nylon 27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Polyester 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Elastane
In ja, je udoben. Večina modrcev, ki so neudobni, so zato, ker niso prave velikosti in modela.
Samo bombažen modrc pa je bolj za gledat. Nemogoče, da bi kaj lahko držal oziroma obdržal obliko. Ne vem, odkod vam ta ideja. Mogoče bi bilo bolje, če bi za začetek poiskale svojo pravo številko modrca?

Moja tašča si jih je šivala sama. Nič zmrdovanja, krasni so bili. Iz tankega damasta. Stali, kot je treba. Obrobe tanka čipka. Kaj bi dala za tako spretnost! Res je pofl tole, kar moramo nosit. Zadnjič sem kupila 3 modrce v c&a. Po 12 urah nošenja sem dobila žive srbeče razjedice po dojkah. Vsi trije so že v kanti za smeti.

Ma, poišči kaj boljšega. Pa pravo številko tudi.
En dober kalkulator je tale (izberi srednjo varianto “tesnosti” podprsnega obsega):
http://www.sophisticatedpair.com/bra-size-calculator/
Angleška številka 34 je naša 75, 36 je naša 80,…
Potem pa dalje – odvisno od tvoje velikosti – če imaš bolj standardno velikost, potem dobiš marsikaj pri nas, če pa imaš kaj več, pa predlagam splet.

Avtorica, tudi jaz sem dolgo časa iskala samo bombažne modrce in se zgražala, da je sama plastika. Potem pa me je ena prodajalka prepričala, da sem kupila od Triumpfa modrc iz poliamida. Odličen, ti povem, da ga nosim in sploh ne vem, da ga imam. Od takrat naprej ne iščem več bombaža. Za spodnje perilo še vedno, modrc pa je iz poliamida odličen.

Ne vem, če sem pri svojih petinpetdesetih že imela kdaj kak v redu bombažen modrc. Pa nimam kakega obilnega oprsja, B košarico. In sploh ne razumem, zakaj taka paranoja pred “plastiko”, ker dandanašnji so umetni materiali čisto fajn in prijetni za nosit.

ko dobim valungo, mi voda not stoji 🙁


Ne sanjaj o bombažnih modrcih, ker je potem čisto isto kot če ga nimaš. Ker ne bo držal nobene oblike. Največji problem pa je najbrž dejstvo, da imaš napačno velikost (in model). Ne bodo tako zategnjena in poskusi tudi kakšno drugo številko in model ter ne glej samo na sestavo.

Bombažne modrce ima recimo Bonprix samo moraš naročiti preko neta. Jih imajo kar nekaj različnih, barvnih,…ampak….mi taki bolj za mame zgledajo. Bombaž mi je pač nekako material za stare mame, me na stare gate spominja. Ali pa kakšne mule to nosijo. Ja je naraven material….ampak lepo mi nikakor ne izgleda. Poglej še na modna dama (spletna stran) če imajo kaj zate. Vsaj fajn modrci zgledajo, če ne drugega.

A veš zakaj ne sintetike? Zato, ker usrtvarja stalno električno polje in se povečujejo možnosti za raka na dojkah. Pater Ašič je že leta nazaj svaril pred tem. Zadeve niso samo na nivoju, kako se nam trenutno zdi. Ampak dojke so tvoje. Delaj z njimi kar hočeš. Ko zboliš za rakom, smo pa vsi dolžni skrbet zate.

A veš zakaj ne sintetike? Zato, ker usrtvarja stalno električno polje in se povečujejo možnosti za raka na dojkah. Pater Ašič je že leta nazaj svaril pred tem. Zadeve niso samo na nivoju, kako se nam trenutno zdi. Ampak dojke so tvoje. Delaj z njimi kar hočeš. Ko zboliš za rakom, smo pa vsi dolžni skrbet zate.
[/quote]

In za tole imaš seveda dokaze,a ne? :-)))

zgoraj ste nekatere triumph pohvalile, kateri model točno vam sede, če imate večjo številko?

Kaj je zate večja številka? Večji obseg ali večja košarica? Od tega je namreč odvisen tudi model.

In za tole imaš seveda dokaze,a ne? :-)))
[/quote]
Ja pater Ašič je rekel, no!

aja, sem slabo napisala, pri meni je večje oboje 🙂
nazadnje sem kupila nekaj v smislu 90-95 C-D, se niti ne spomnim.

No ja, ni majhno, ampak večji problem je z majhnim obsegom in veliko košarico. C oz. D ni nekaj hudo velikega 🙂
Torej poskusi s Triumph znamko – v LJ jo imajo trgovine Triumph, Nama, pa še kje, v Kranju pa ima trgovina Neža veliko izbire. Ali pa ti celo naročijo.
Sicer pa poskusi kaj naročiti prek spleta. Zgoraj je dober kalkulator, pa boš videla, če je to res tvoja številka. Potem pa npr.
http://www.figleaves.com

A prodajajo kje modrce, ki ne tlačijo prsnih bradavic?

Kako pa to izgleda? 🙂 Nosiš premajhen modrc (košarico) mogoče?

Se strinjam, bombažni so samo za gledati, na tvojem linku sem pa že kar nekaj reči kupila, lepo in udobno.

v NKD imajo ene bele, bombažne, menda športne, čeprav jim ni videt, čist simple so….jih perem na 95 in zdržijo dolgo. brez kosti…. najboljše, poleg enih liscinih, ki pa se jih ne dobi več, kar sem do sedaj imela.

New Report

Close