Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Kam konc oktobra,zacetek novembra na dopust?

Default avatar

Noro poletje

Ker me čaka noro delovno polerje,16h/dan 7 dni v tednu,si že sedaj ogledujem,kam na dopust za krompirjeve počitnice. Budget ni visok,1500€ za dve osebi, pomembno mi je,da bo toplo in da je morje.
Egipt in Tunizija odpadeta.
Mal gledam Menorco, ker ima Easyjet poceni lete do tja. Pa ne vem,ali bo dovolj toplo. Se kaksna taka destinacija,kot tenerifi in balearsko otocje.
Default avatar

odvisno

V tem terminu je na evropskih destinacijah vreme po moje odvisno bolj od sreče.
Pred nekaj leti smo bili ta čas na Siciliji in smo se brez težav kopali, je bilo krasno toplo. Za 1 teden na Siciliji je 1.500 evrov čez glavo dovolj. Tudi kak bolj južen grški otok zna bit še topel, mogoče Malta.
Ampak kot rečeno, ni pa v tem času nujno povsod v teh koncih lepo vreme in toplo. Jaz sem se recimo kopala sredi oktobra tudi v Ankaranu (pa sem bolj zmrznjene sorte), prijatelji so pa enkrat na Keti imeli skoraj cel teden dež v oktobru.
Default avatar

uporabnik100

Priporočam Portougalsko - tam je dolgo toplo in res je prekrasna. Lahko greš še do Lizbone ali Porta, ali pa samo kje na plaži izležavaš, kakor ti bolj ustreza. Portugalska je definitivno neodkrit diamant :)