Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Reka ljubezni, Prevara, Zapuščina – ena sama depresija

Reka ljubezni, Prevara, Zapuščina – ena sama depresija

Tisti, ki gledate te nadaljevanke – a ni ena sama depresija v zdajšnjih delih? Zapuščina – kar živčno me dela. Unidve pa tudi – depresivno do konca.

To je zaradi netalentiranih deprimiranih komunajzarskih primorskih Srbov katerih čas je minil a držijo kulturo kot stekli psi.

A v reali je pa kaj drugače?
Poglej samo teme na MONu…dober scenarist imam materiala za vsaj 10 sezon serije

Glej holivudske serije. Vsi so hepi.

Glej holivudske serije. Vsi so hepi.
[/quote]
Reko ljubezni sem gledala tri krat. Ostalih ne pznam. A sta tudi tako negledljivi kot Reka?


Reko ljubezni sem gledala tri krat. Ostalih ne pznam. A sta tudi tako negledljivi kot Reka?
[/quote]

Absolutno sta veliko boljši oziroma Reka je v bistvu brez veze, gledam ker sem padla not. Ampak tudi če ne bi gledala. Prevara (The Affair) je odlična britanska serija, Zapuščina pa odlična danska. Oboje je že tretja sezona.

Reka ljubezni je v drugi sezoni postala tečna z vsemi družinskimi prepiri.
Prevare pa ne gledam ,ker me ne zanima gledati seksanja naokoli . Poskusila sem pogledati nekaj delov,ampak me ne privlači. Koliko vem Prevare je ameriška bedarija ,sta pa glavni moški lik in njegova ljubica britanska igralca.
Zapuščina mi je bila dobra 1. sezona,potem so mi pa vsi liki že šli na jetra.

Da so ameriške serije boljše??!! No ja. V vseh njihovih nadaljevankah so spletke in prevare.
Še več kot v naših serijah.

Prevare, 1.in2. sezona sta bili zanimivi, 3. malo manj, kdaj pride na SLO1, 4.sezona?

Zdaj se vrti tretja sezona Prevare.

New Report

Close