Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kam izginejo samske med vikendi, prazniki?

Default avatar

en brez ženske

Sem na par spoznavnih portalih. Med tednom se kar da dobiti družbo za čvek, srečanje. Ob vikendih, prazniki - samske ženske izginejo neznano kam?
Človek bi pričakoval, da imajo takrat največ časa, ker nimajo službe, ampak preprosto izginejo. Niso zainteresirane za čvek prek spleta, niso zainteresirane za srečanje, druženje.
Včasih sumimm, da so gor poročene ženske, ki se pretvarjajo, da so samske. Namreč pri poročenih razumem, da so ob vikednih, praznikih polno zasedene. Samske bi pa morale ravno takrat najbolj iskati družbo, ker nimajo nekih obvez tako kot poročene. Pa jih ni in ni?
Kaj počnete samske ženske?
Default avatar

samička

teb se izogibamo
Default avatar

imajo otroke morda

Mogoče imajo otroke ali pa gredo k staršem (primeri, ki jih jaz poznam).

Načeloma imaš pa prav, res je nenavadno, da ravno za vikend pa ne bi nič.
Default avatar

lanilanika

Družimo se , ker nočemo biti doma ob prostih dnevih...
Default avatar

savinjčanka

Prezmučkan si, te tvoje samske na spletu se tekom navadnih dni zmenijo in dejtajo, tk da za praznike se odpelje že tretji, osmi dejt. Nobena te ne bo čakala. Samske imajo tudi otroke, družino, prijateljice in pade kakšen izlet z njimi. Sem bila po hribih, v naravi te dni. Ogromno OGROMNO punc, žensk je na zraku. Kolesarke, pohodnice, pa tudi lokali na terasi so polni, pejt kdaj na kavo.
Default avatar

en brez ženske

Sprašujem za samske ženske, take brez otrok. Tiste z otroki razumem, da imajo obveznosti.
Te samske pa ne štekam. Pa vprašam kako in kaj pa vse kar nekaj ali da gredo na izlet ali na smučanje ali na kolo ali ne vem no. Malce sem v dvomim, če so res samske.
Default avatar

poIarni sij nepr

Ene tarvmirajo na monu in norijo proti vsem, večji del pa še tega ni zmožen in ležijo v posteljah kot klade.
Default avatar

K staršem

en brez ženske je napisal/a:
Sprašujem za samske ženske, take brez otrok. Tiste z otroki razumem, da imajo obveznosti.
Te samske pa ne štekam. Pa vprašam kako in kaj pa vse kar nekaj ali da gredo na izlet ali na smučanje ali na kolo ali ne vem no. Malce sem v dvomim, če so res samske.
Večina jih gre k staršem na obisk, druge so zmenjene in imajo vikende že polno zapolnjene, tretje so na nekih "izobraževanjih", spet ene želijo čisti mir in so same (me time, knjige, filmi, kuhanje...)

Drugače pa: če bi bila zainteresirana zate, bi že našla čas zate. (velja za oba spola!)
Default avatar

takle mamo

Avtor, kaj ti resno misliš, da bomo samske ob prostih dneh visele ne netu in čvekale z neznanci?
Vikendi, dopusti, prosti dnevni, prazniki - to so dnevi za uživanje. Ne pa za visenje na netu ali pa za pijačkanje s portalovci.
Ja, sem tudi na kakem portalu. Za čvek imam čas samo med tednom. Se tudi zmenim za kako srečanje. Samo ob lepih dneh je čas za recimo smučanje kot je bilo te tri dni pa za hribe pa take zadeve. Kolesarska sezona je pa itak v polnem teku. Za prvomajske pa seveda potep po Grčiji.
Hja, prezmučkan si. Samske ob lepih dneh ne visimo na netu in ne čakamo na portalovce.
Default avatar

Nezaposljivi

Moja samska sestra brez otrok je več ali manj cel vikend preživela z mojo družino, druženje in 2x izlet.
Default avatar

poIarni sij nepr

takle mamo je napisal/a:
Avtor, kaj ti resno misliš, da bomo samske ob prostih dneh visele ne netu in čvekale z neznanci?
Vikendi, dopusti, prosti dnevni, prazniki - to so dnevi za uživanje. Ne pa za visenje na netu ali pa za pijačkanje s portalovci.
Ja, sem tudi na kakem portalu. Za čvek imam čas samo med tednom. Se tudi zmenim za kako srečanje. Samo ob lepih dneh je čas za recimo smučanje kot je bilo te tri dni pa za hribe pa take zadeve. Kolesarska sezona je pa itak v polnem teku. Za prvomajske pa seveda potep po Grčiji.
Hja, prezmučkan si. Samske ob lepih dneh ne visimo na netu in ne čakamo na portalovce.
A bejž no, še včeraj si travmirala na monu, zaradi praznikov, danes si pa že v Grčiji z biciklom. 😁😁😁Od vraga ste večno samske zafrustriranke.
Default avatar

takle mamo

Ti resno misliš, da bom ob sončnem dnevu kot je bil včerajšnji čepela na netu? Med štirimi stenami na računalniku? Zunaj pa čudovit sončen dan?
To pa moraš biti resno prismojen. Ampak ok, od človeka, ki je včeraj visel na monu, res ne morem pričakovati, da bi kaj normalnega spravil iz svojih možganov.
Default avatar

poIarni sij nepr

takle mamo je napisal/a:
Ti resno misliš, da bom ob sončnem dnevu kot je bil včerajšnji čepela na netu? Med štirimi stenami na računalniku? Zunaj pa čudovit sončen dan?
To pa moraš biti resno prismojen. Ampak ok, od človeka, ki je včeraj visel na monu, res ne morem pričakovati, da bi kaj normalnega spravil iz svojih možganov.
Ne ad bi, ampk ste čepele, če človek pogleda za nazaj po forumu😁😁 in ste edine cel dan visele tu. Multinične se sicer ne da določit katera od vas je bial huj, so pa tudi registriarne pokazale in do konca zdivjale od belučijeve dalje, kar je značilno za vse praznike, da se samskim popolnoam utrga od osamljenosti.
Default avatar

takle mamo

poIarni sij nepr je napisal/a:
takle mamo je napisal/a:
Ne ad bi, ampk ste čepele, če človek pogleda za nazaj po forumu😁😁 in ste edine cel dan visele tu. Multinične se sicer ne da določit katera od vas je bial huj, so pa tudi registriarne pokazale in do konca zdivjale od belučijeve dalje, kar je značilno za vse praznike, da se samskim popolnoam utrga od osamljenosti.
Glej, ne bi vedela kaj ste počeli monovci čez praznike. Tako, da ti ne morem oporekati. Nisem tako globoko seznanjena s temami preko praznikov. Verajmem pa, da ste imeli tako pestro kot pišeš, da ste imeli.
Default avatar

jaz sem bila

Sem na par spoznavnih portalih. Med tednom se kar da dobiti družbo za čvek, srečanje. Ob vikendih, prazniki - samske ženske izginejo neznano kam?
Človek bi pričakoval, da imajo takrat največ časa, ker nimajo službe, ampak preprosto izginejo. Niso zainteresirane za čvek prek spleta, niso zainteresirane za srečanje, druženje.
Včasih sumimm, da so gor poročene ženske, ki se pretvarjajo, da so samske. Namreč pri poročenih razumem, da so ob vikednih, praznikih polno zasedene. Samske bi pa morale ravno takrat najbolj iskati družbo, ker nimajo nekih obvez tako kot poročene. Pa jih ni in ni?
Jaz sem bila 3 dni na smučanju. Logično, da net odpade.
Default avatar

samo ob

Ma za te portale imam čas samo, če je grdo vreme ali pa, če v službi nimam gužve. Tako v prostem času, ko je lepo vreme pa ni šans, da se ukvarjam s takimi portali.
Default avatar

poIarni sij nepr

takle mamo je napisal/a:
Glej, ne bi vedela kaj ste počeli monovci čez praznike. Tako, da ti ne morem oporekati. Nisem tako globoko seznanjena s temami preko praznikov. Verajmem pa, da ste imeli tako pestro kot pišeš, da ste imeli.
Dobro, je saj ni važno, če lažeš sama sebi. Preleti forum , pa boš točno videla kje si bila z biciklom 😁😁😁 in da ste le samske bile tu, nikogar drugega. Ala je vasko leto enako za veliko noč in druge praznike, popolnoma znorite na monu, pol pa niste to ve bile.😁😁😁
Default avatar

Moj bog

takle mamo je napisal/a:
Ja lepo te prosim, ker dec bi pa šel s tabo v Grčijo???? Kr bod samska.
Default avatar

takle mamo

takle mamo je napisal/a:

Dobro, je saj ni važno, če lažeš sama sebi. Preleti forum , pa boš točno videla kje si bila z biciklom 😁😁😁 in da ste le samske bile tu, nikogar drugega. Ala je vasko leto enako za veliko noč in druge praznike, popolnoma znorite na monu, pol pa niste to ve bile.😁😁😁
Brez zamere, ampak vse to visenje na monu ob prostih dneh z veseljem prepuščam še naprej tebi.
Vidim, da si v detajle seznanjen, da se ne ločiš od mona. Tako, da kdo bi oporekal ekspertu?
Verjetno si tudi avtor te teme.
Default avatar

takle mamo

Moj bog je napisal/a:
takle mamo je napisal/a:
Ja lepo te prosim, ker dec bi pa šel s tabo v Grčijo???? Kr bod samska.
Od kje ti pa ideja, da želim kakega deca s sabo :)?