Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gleda sploh kdo novi pevski šov ob sobotah Nova zvezda ?

Gleda sploh kdo novi pevski šov ob sobotah Nova zvezda ?

Gleda sploh kdo novi pevski šov ob sobotah Nova zvezda Slovenije, na Planet tv -ju?

Nekaj sem gledala prvo oddajo,me je kar hitro minilo. Žirantje mlačni,kandidati pa tudi pojejo same žalostinke.

Nisem zdržala dolgo. Nuška je še kar. Vse skupaj pa kar neki.

Gledam. Ampak samo zato, ker je sosedova punca bila na prvi avdiciji (1 avdicija ni bila po tv) in se ni uvrstila naprej. Zdaj ko gledam, mi je vse jasno, da bo to le se ena umazana kuhna. Zakaj. Sosedova punca zelo lepo poje. Dobila je ze nagrado v italiji in se marsikje. Svinjarija na planet tv. V ziriji pa je verbotnova, ki roko na srce sploh ni neka “pevka” ampak nek povprecek. Baje so hoteli v tej oddaji imeti heleno blagne na zirantskem stolcku a jih je zavrnila. Je ze vedela zakaj. Od vseh zirantov je nuska drascek se najvecji priblizek glasbenice, ki je sposobna ocenit talent. Ampak se ta je razocarala na celi crti. Obnasa se kot da je edina ki sploh zna peti in si misli da je nevem kaj

Nuška je odlična pevka. Verboten sem enkrat slišala peti v živo :(.
Sicer pa, kuhna. Je povsod, na plesih, petju (Znan obraz)….zakaj še tukaj ne bi bila? Takih oddaj ne maram gledat.

Meni je bil včeraj dober Tomaž (alias Marlena) ko je včeraj za dve pevki povedal da pojeta bolje od 3/4 slovenskih kvazi zvezd. Najbrž je imel v mislih tudi Verbotnovo ha ha ha
Koja referenca je pa ona za iskanje pevskih talentov?


Da so Verbotnovo dali v komisijo. Sicer pa je vseeno.

Zdajle je ponovitev na Planetu…. Nisem vedela, da Verbotnova škili!?


. A da škili, to nisem porajtala.


Tudi jaz sem takoj pomislila, da ima v mislih natalijo verboten. In ja, cisto opraviceno je tomaz to rekel

Kako se vam da s tem ukvarjati, mislim imate pa res preveč časa.

jas poznam pa nekaj pevcev, ki so prišli na te druge avdicije po vrsti, snemane avdicije, DOBILI 3X DA od komisije, a jih produkcija ni uvrstila naprej (in so jih tudi IZREZALI iz oddaje),zato da so lahko v glavni oddaji neki ateki in pojoče stare gospe,pa kak najstnik, ki tem še do kolen ne seže. Pač morajo med 24 nabrat vse starostne skupine. Če nimaš pravega priimka , odštekane frizure in neke solzave zgodbe za sabo za produkcijo pač nisi zanimiv, pa če še tako dobro poješ. Komisija običajno pravim dodeli 3x da, samo prevelikemu številu in potem producenti izločajo. Natalija pa itak poje slabše kot marsikateri udeleženec.

New Report

Close