Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samomor zaradi osamljenosti

samomor zaradi osamljenosti

Razmišljam o samomoru, ker sem v brezizhodni situaciji. Spet sem osamljena in razočarana na praznike, sem starejša nisem več rosno mlada in vedno hujše mi je…. ne zmorem več tega. pred leti sem bila do konca razočarana nad partnerjem od njega dalje ne dobim niti drobtinic ki mi jih je on dajal, še tega ne dobim. Na praznike nimam niti ene osebe moškega spola, s kero bi lahko šla na izlet, ali prebila čas doma. Vedno sem sama zaprta v svojem stanovanju, ker doma pri starših nočem kazat kako trpim zaradi tega, enostavno ni ljudi, iskrenih in takih ki bi se mano družili….. pa sem bila včasih zelo odprta zgovorna, potem sem postala bolj premišljena… čisto nič ne pomaga… v Mb pa itak je samo družba če hočeš pit in častiš full alkohol ali pa jointe al pa če češ analno fukat ker tipi bi sam še v rit porivali in se jim jebe če te ranijo… noben pa ni ob meni in me ne spodbuja, mi ne reče lepe besede med prazniki…. tak sem sama, tako trpim zakaj sploh obstajam? Nevem…..zakaj traja tako dolgo da ne najdem osebe zase? Jočem se danes že od jutra…. jaz si želim imeti življenje v dvoje in osrečevat partnerja in on mene…. in mi ni dano to. Ni mi usojeno. namenjena je da bom sama vse dni in med prazniki nebom nikdar v družbi…..trpim.

Starejša si, pa govoriš o analnem fukanju? Tudi ti si malo čudna.Pa s čudnimi se družiš.

Do sexa sploh ne pride ker me odbijejo prej s takimi idejami kot je analc itd… sama sem .Osamljena, in ja je ogromno narkičev, pijancev in motencev v Mb imaš prav……..

Starejša si, pa govoriš o analnem fukanju? Tudi ti si malo čudna.Pa s čudnimi se družiš.
[/quote]

Haha dober odgovor..
Sicer pa…avtorica nehi se smilt sami sebi, pojdi v cerkev, v kako drustvo, zacni sportat, najdi si folk preko facebooka pa bo vse dobro…drgac tole o anali je res cudno…pa casti kdaj kak joint aje to res tko tezko??srecno ti zelim, vesele praznike in zelim ti da kmalu najdes kakega tipa ali lezbo…lp,marjan

Večje neumnosti pa še ne- ker si sama bi se šla kar ubit?

Postani se ti narkic pa bo bolje

5let sem sama, brez iskrenega objema. Nevem kako sem preživela do zdaj, ampak nimam več energije za naprej… žal ne. Biološka ura mi gre, niti mama nebom ker nem našla zgleda osebe zase. Prazniki pa so itak samo pika na i vsemu temu… da se počutim še bolj zanič.

Športam, ne hodim v cerkev in namenoma več ne spoznavam ljudi preko facebooka, ker mi niso prinsli nič dobrega…


A daj, a se nisi mogla kaj boljšega izmisliti? Prvo govoriš o osamljenosti, od enkrat govoriš o analnem sexu, alkoholu in travi.
Pa še to baje “starejša oseba”, dej koga ti farbaš.

http://www.aglaia.si/

Moja prijateljica je preko ga. Milene našla partnerja. Pa najprej jo je malo poučila, ker ženska ni videla, kje se zatika, zakaj je tipi ne marajo. Probaj. Ni poceni, ampak če bi bila jaz brez, bi šla samo takole. Vse zastonjkarske zadeve se ne obnesejo.

Pridi v Mb če ne poznaš mesta, ti bo jasno zakaj se vsake 2 tedna eden/ena z nožem s pravi nad tipa, starše itd…. ker je taka beda, narkomanija, alkohol in revščina na vsakem vogalu. Služb pa že davno ni več za ljudi…

To pač preprosto ni res. Vidiš pač tisto, kar želiš videti.

V zadnjem mesecu sem bila 2 x v Mb in 2 x na Ptuju. Toliko prijetnih, krasnih, srčnih ljudi že dolgo nisem srečala na kupu.

Koliko pa si stara ce ni skrivnost?

Jutri ob 8:00 start iz Mestnega parka na Urban.
Hoje bo 2:30 . Startam sam.
Nazaj peš v Rošpoh in z busom 7 v mesto.

Drugi teden po transverzalki na Pohorje.

Iščeš srečo preko drugih ljudi? Če sama s seboj nisi zadovoljna srečna, te tudi drugi ljudje ne morejo osrečiti dolgoročno, lahko le kratkoročno dokler ti namenijo svojo pozornost preko katere se napajaš in kompenziraš manjkajočo tisto najpomembnejšo lastno pozornost do samega sebe , vendar slednje kmalu popusti in si v začaranem krogu…

Preveč gledaš filme, Slovenija ni črnski Bronx. Veljamo za eno izmed najbolj varnih držav v svetovnem merilu. 🙂

Malo si razširi socialni krog, mogoče čisto ozek krog, mogoče sprva kakšna zaupna prijateljica, da se z nekom družiš, pogovarjaš, da ne držiš vseh stvari v sebi nekje na samem za štirimi stenami, če si družaben človek po naravi, tudi tu na MON-u imaš ljudi, s katerimi lahko prideš v stik preko ZS.

Tudi v stiku z moškimi, je mogoče dobro, da imaš sprva kakšno zaupno žensko prijateljico, da lahko z nekom intimno podebatiraš in vržeš na plano te stvari, ki te težijo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja, osamljenost je huda reč in mi je čisto razumljivo, da zato razmišljaš tudi o samomoru. Ko smo na dnu, ne zmoremo niti tistih osnovnih stvari, za katere sicer vemo, da bi nam dele dobro. In to je, da greš med ljudi. Včasih pomaga, da greš v klub vrtičkarjev, vprašaš bivšo sošolko, če gresta na tortice, sosedi neseš kos potice, ki si jo pripravila (hrana zelo združuje ljudi)… Sezi do ljudi in naenkrat bodo tudi oni segali po tvoji družbi.
Žal moški ne trkajo na vrata. Jih je pa veliko v planinah, pri gasilcih, na nogometnih tekmah, v modelarskih delavnicah…

Od kje jim denar za drogo in alkohol, ce ni sluzb?

Ko si v težavah in želiš neko besedo tolažbe je največja napaka tolažbo iskati na tem forumu, ker je tukaj cel kup zafrustrirancev, ki dobesedno uživajo, da te popljuvajo in ko prebereš njihove nasvete ti pride na misel samo eno, če taki ljudje uživajo v življenju potem meni ni hudega!


Ti pa nimas filtra za okolico a ne? Samospostovanja pa tudi ne. Daj ta cas porabi za delo na sebi. Vrzi se v knjige za osebno rast. Vasa lokalna knjiznica jih ima sigurno za celo leto studija ob katerem ti preprosto ne bo moglo biti dolgcas saj bos odkrivala sebe in ne bos postopala v brezdelju. Srecno!

Glej : pravi, da je starejša (predvidevam, da ima krepko nad petdeset let).Potem pa govori o nekem fukanju, lepo te prosim. Če ženska do sedaj nima družine in moškega, ko je bil že zdavnaj čas zato, ji tudi zdaj ne bo priletel v naročje. Pa ne mi zdaj kvasiti o mariborskih narkomanih in analnih fukačih. Ne poznam Maribora, ker sem iz osrednje Slovenije, tako pa še nisem butasta, da vem, da imajo tam srednje šole, fakse, zdravnike, medicinske sestre in krasne pevce, ki so nam dali ogromno evergreenov.
Ona pa naklada o enih analcih in odvisnikih.
Draga moja stara, s kom se pa ti pravzaprav družiš? Še nikoli v življenju nisem srečala enega odvisnika, pa dedca tudi ne, da bi mi ponujal analca. Samo enkrat bi take spustil ven, me tisto sekundo ni več tam.

Enako počnem tudi sama, zato pa sem osamljena, ker se otepam narkomanov, alkoholikov in nasilnih sexualnih primerkov…

Potem se pa res gibaš na dnu družbe, na žalost.
Kaj si pa delala vsa ta leta, rojena si v socializmu, šolala si se v socializmu, službo si imela v socializmu?
Če nisi dosedaj poskrbela zase, kar je bila tvoja glavna dolžnost v življenju, boš zdaj, na stara leta še težje.
In kako da privlačiš narkomane, alkoholike in nasilne sexualne primerke? Enaki ptiči letijo skupaj, pravijo.


Ti pa nimas filtra za okolico a ne? Samospostovanja pa tudi ne. Daj ta cas porabi za delo na sebi. Vrzi se v knjige za osebno rast. Vasa lokalna knjiznica jih ima sigurno za celo leto studija ob katerem ti preprosto ne bo moglo biti dolgcas saj bos odkrivala sebe in ne bos postopala v brezdelju. Srecno!
[/quote]

Plačam pa naj hrano in položnice tudi s tem? Veš sorry mam boj za preživetje kot vsi ostali, če pa je to zate brezdelje pa tudi ok… Vidim da res nebo enga pametnega nasveta tu gor…. očitno mate vsi pestro družinsko življenje brez težav kot so mamila alkohol varanje laganje itd…. sem edina v Mb s takim problemom da ker se otepam takih ljudi sem sama… tudi ok.

Potem se pa res gibaš na dnu družbe, na žalost.
Kaj si pa delala vsa ta leta, rojena si v socializmu, šolala si se v socializmu, službo si imela v socializmu?
Če nisi dosedaj poskrbela zase, kar je bila tvoja glavna dolžnost v življenju, boš zdaj, na stara leta še težje.
In kako da privlačiš narkomane, alkoholike in nasilne sexualne primerke? Enaki ptiči letijo skupaj, pravijo.
[/quote]
Socializma že ni 27 let, verjetno je rojena in šolana v tistem času, zaposlitev in najbolj pomembna leta življenja pa v divjem kapitalizmu, napisala je, da je malo starejša ne pa penzionistka.

New Report

Close