Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama priznala, da se kopa z najstniškima sinovoma

Mama priznala, da se kopa z najstniškima sinovoma

Pisateljica Lauren Libbert je v oddaji This Morning povedala, da se redno kopa skupaj s svojima dvema sinovoma, starima 10 in 11 let.

“Kopamo se približno enkrat na teden. V naši hiši to ni nič takega, to delamo že več let in vsi uživamo pri tem. Imamo majhno kopalnico in velikokrat se vsi trije stiskamo skupaj v kopalni kadi. Včasih beremo revije in časopise, včasih se samo pogovarjamo. To traja vsaj dvajset minut,” je povedala.

Drugi gost oddaje, Ben Edward, meni, da to ni vredu.
“Ne gre za to, da bi bilo nerodno ali nenaravno. Težava je v tem, da ju to lahko zmede in vpliva na njun spolni razvoj,” trdi.

https://hudo.com/si/2018/03/29/mama-priznala-da-se-redno-kopa-s-svojima-sinovoma-starima-10-11-let-vsi-trije-se-stisnemo-skupaj/

Če bi se kopal mož z najstniškimi hčerami bi bil že zdavnaj v arestu. Tako v Ameriki, kot pri nas.
Toliko o enakopravnosti.

mENI JE TO PA ČIST ok

To ni nič nenavadnega za umetnike. Tudi dojenje psov, vleka prašiča po ulicah, itd.

torej, če imaš doma đakuzi za pet oseb, se lahko skupaj kopajo mati in hčere, mati in oče, ali oče in sinovi. pod nobenim pogojem pa ne smejo v đakuzi starš in otrok nasprotnega spola?

oziroma, kdaj je tista letnica, ko se oče s svojo hčerko ne sme več skupaj kopat, da vem, da možu pravi čas povem?

Totalno bolano. Ne glede ali gre za kombinacijo mama sin, oče hči, brat brat, sestra brat, sestra sestra.

Mi smo v jakuziju v kopalkah, zato je tale vzporednica povsem fauš.
Kopanje skupaj z otrokom, ne glede na spol, se mi zdi pa neprimerno že v najrosnejših letih že iz higienskih razlogov, da kasneje (bi rekla, da kar kmalu ko dojenček postane malček), ko nastopi en kup drugih razlogov proti, sploh ne izgubljam besed. In če tebi to ni jasno, je jasno nam, zakaj tebi ni jasno …

Mi smo v jakuziju v kopalkah, zato je tale vzporednica povsem fauš.
Kopanje skupaj z otrokom, ne glede na spol, se mi zdi pa neprimerno že v najrosnejših letih že iz higienskih razlogov, da kasneje (bi rekla, da kar kmalu ko dojenček postane malček), ko nastopi en kup drugih razlogov proti, sploh ne izgubljam besed. In če tebi to ni jasno, je jasno nam, zakaj tebi ni jasno …
[/quote]
za moje pojme je bolj nehigiensko kopanje z dojenčkom, kot pa kopanje z malčkom

lubi boh, se mi smilite, ker boste umrli, če boste slučajno preblizu kakega svojega družinskega člana.

Mi smo v jakuziju v kopalkah, zato je tale vzporednica povsem fauš.
Kopanje skupaj z otrokom, ne glede na spol, se mi zdi pa neprimerno že v najrosnejših letih že iz higienskih razlogov, da kasneje (bi rekla, da kar kmalu ko dojenček postane malček), ko nastopi en kup drugih razlogov proti, sploh ne izgubljam besed. In če tebi to ni jasno, je jasno nam, zakaj tebi ni jasno …
[/quote]

in kopalke so pa res zaščitna bariera za vse mikrobe, ki bi se lahko izmenjali v vodi. samo kopalke si natakni, pa boš varna pred vsemi virusi… lol


za moje pojme je bolj nehigiensko kopanje z dojenčkom, kot pa kopanje z malčkom

lubi boh, se mi smilite, ker boste umrli, če boste slučajno preblizu kakega svojega družinskega člana.
[/quote]

Eni pač nismo zagreti nad ogledovanjem penisov in vagin družinskih članov.
Pa, če tebe ne moti ogledovanje golih teles tvojih otrok, pomisli na otroke. Niso vsi malce večji otroci navdušeni nad tem, da so njihovi spolni organi na ogled staršem. Marsikdo tudi ni ravno navdušen nad tem, da starši pred njimi razkazujejo spolne organe.

Ko se začenja puberteta, večina otrok niti pod razno ne mara, da so njihova gola telesa na ogled njihovim staršem.

Eni pač nismo zagreti nad ogledovanjem penisov in vagin družinskih članov.
Pa, če tebe ne moti ogledovanje golih teles tvojih otrok, pomisli na otroke. Niso vsi malce večji otroci navdušeni nad tem, da so njihovi spolni organi na ogled staršem. Marsikdo tudi ni ravno navdušen nad tem, da starši pred njimi razkazujejo spolne organe.

Ko se začenja puberteta, večina otrok niti pod razno ne mara, da so njihova gola telesa na ogled njihovim staršem.
[/quote]

to da je treba spoštovati želje otrok, je menda logično. če pa otroci nimajo ničesar proti, pa ne vem, zakaj bi v luft skakali. vsekakor je bolj zdravo, da vcepiš otroku odnos do svojega telesa, da je to nekaj normalnega in lepega in ne nekaj, česar bi se morali sramovati.

to da je treba spoštovati želje otrok, je menda logično. če pa otroci nimajo ničesar proti, pa ne vem, zakaj bi v luft skakali. vsekakor je bolj zdravo, da vcepiš otroku odnos do svojega telesa, da je to nekaj normalnega in lepega in ne nekaj, česar bi se morali sramovati.
[/quote]

Si mogoče pomislila, da otrok ne upa povedat, da noče gledat tvojih spolnih organov? Si mogoče pomislila, da mu je neprijetno povedat, da ga moti to, da ga gledaš nagega?
Meni je bilo skrajno neprijetno, ko sem hotela zasebnost v kopalnici pa je nisem imela pa zraven še take opazke, da je normalno, da mama vidi nago hči. Je trajalo, da je dojela, da ne sme stopat v kopalnico, ko sem jaz notri. Ni ji pa kanilo nikoli, da mi je mogoče neprijetno, če moram njo nago gledat.
Verjamem, da ti uživaš ob pogledu na svoje nage otroke. Ni pa rečeno, da je njim tudi fajn.

A ključavnic nimate na vratih? Če hočeš imeti mir, enostavno obrneš ključ.

Pri nas doma nismo imeli ključavnic. Pa tudi, če bi bile, ne moreš recimo mami prepovedat, da naj ne skače naga okrog.

Pri nas doma nismo imeli ključavnic. Pa tudi, če bi bile, ne moreš recimo mami prepovedat, da naj ne skače naga okrog.
[/quote]

Ti imaš še zdaj travmo ko si videla mamo nago….

Brigajte se zase, ne za druge.

Svet bi bil lepši, če bi se brigali zase, druge pa pustili pri miru.

Vsak ima pravico do svoje zasebnosti.

Res je.
Ja, tudi najstniki imajo pravico do zasebnosti. Torej, da njihovo telo ni na ogled sorodnikom.
Sploh pa ne razumem fetiša enih, da jim je tako pomembno, da gledajo svoje najstnike gole in da jim razkazujejo svoje joškovje in tičovje.

Res je.
Ja, tudi najstniki imajo pravico do zasebnosti. Torej, da njihovo telo ni na ogled sorodnikom.
Sploh pa ne razumem fetiša enih, da jim je tako pomembno, da gledajo svoje najstnike gole in da jim razkazujejo svoje joškovje in tičovje.
[/quote]

Niso vsi najstniki zavrti glede golote

Ziher imajo na sebi neka oblačila. Fantje takih stvari ne sprejmejo kar za samoumevne,še posebej ne,če hidijo v šolo in sicer živijo normalno življenje.

Z razlogom. Moški je potencialni pedofil ali posiljevalec. ženske morajo biti do moških previdne.

New Report

Close