Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kuža pri Hoferju na Vrhniki

Kuža pri Hoferju na Vrhniki

Danes dopoldne se je na parkirišču zadrževal večji pes, očitno brez lastnika, ker je taval od človeka do človeka kot da išče pomoč. Žal nisem imela s seboj telefona da bi poklicala zavetišče in sem to naredila šele kasneje od doma. Zavetišče je odgovorilo da bodo počakali če še kdo pokliče, ker pač nisem klicala od tam kjer se pes nahaja.

Prosim, če je še kdo videl tega psa, ste morda klicali v zavetišče?

Obstaja fb stran za izgubljene in najdene živali. Prosim poglej tam.

Katero zavetišče pa je to, ki potrebuje določeno število klicev, preden ukrepa? Kdo pa pravi, da bo še komu mar za psa?? Sram jih naj bo!!!

Da ni zgolj nekomu pobegnil??

Pes je bil resen!

Jutri je v gostilni Simon ciganski golaz.

Vabljeni, pa dober tek!

No da poročam. Čez par ur sem zopet klicala v zavetišče če jih je še kdo klical in menda jih ni razen mene nihče. Če jih pri tisti masi ljudi ki je bila danes dopoldne v Hofru res ni nihče poklical je to zelo žalostno. Pes je bil prijazen, hodil do ljudi, ni pa rinil v njih, a so ga vsi ignorirali.

Sicer so mi pa v zavetišču povedali, da samo na klic ne pridejo, ampak pridejo le če nekdo psa zadrži, ali da ga kam zapre ali da mu nadene zanko. Ker se jim je dogajalo da so šli po psa na drugi konec Slovenije pa psa tam ni bilo ker je kao ušel pred dvema minutama. Ob tem pa morajo skrbeti za veliko bolnih živali.

Potem sem se zapeljala nazaj do Hofra s polno bojno opremo, tj povodcem, vodo in priboljški, a psa tam ni bilo več.

Torej, če kdo ve kaj se je zgodilo bom zelo hvaležna če to napiše.

Sem pogledala, a tega psa tam ni.Malo me je spominjal na bernija, ampak še mešan z nečim, lep pes. Sem gledala tudi fb zavetišč Gmajnice in Horjul, drugega zavetišča pa najbrž blizu Vrhnike ni?

Povozu ga je tovonak zdej je pa mrtu.

…ali pa je šel nekdo v hofer v shopping, pustil psa zunaj, nakupil, pobral psa, in šel domov.

Za to so tam privezi za pse. Ta pes pa je bil spuščen in je izgledal kar zbegan. Pa s čisto vsakim je šel k avtu. Pes ki čaka lastnika se ponavadi ne obnaša tako.

Za to so tam privezi za pse. Ta pes pa je bil spuščen in je izgledal kar zbegan. Pa s čisto vsakim je šel k avtu. Pes ki čaka lastnika se ponavadi ne obnaša tako.
[/quote]

Je imel ovratnico? Jaz zmeraj najprej to pogledam….

Pojdi še 1x jutri, če bo tam, ga zadrži in pokliči zavetišče.

Je imel ovratnico? Jaz zmeraj najprej to pogledam….

Pojdi še 1x jutri, če bo tam, ga zadrži in pokliči zavetišče.
[/quote]

Ovratnice ni bilo videti, je pa imel precej gosto dlako okoli vratu. Ne verjamem da bi bil jutri spet tam ko pa ga danes popoldne ni več bilo. Upam da je nekdo le poskrbel zanj. Da le ni to tista varianta ko gre družina na praznike, ne vedo kam s psom in ga kar nekje vržejo iz avta. Upam da to ni to.

Daj drži se , če ga vidiš, zadrži ga, ali pa vsaj naredi sliko in ga daj na FB in pošlji preko FB to sliko a FB zavetišča in boš videla, da bodo prišli ponj, ga oskrbeli! Skrbi me dolga dlaka okoli vratu, pes očitno ni skrbno negovan, ga bodo uredili, saj potem pa bodo že prišli ponj, nekdo.

New Report

Close