Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženskam nebi bilo treba bit samske, ampak so, evo povem zakaj…

Ženskam nebi bilo treba bit samske, ampak so, evo povem zakaj…

Tale je kratek povzetek ženskih misli, ki se ji motajo po glavi skozi vso življenje, kadar gre za odnose z moškimi:

“Če mu bom všeč, bo že:

– on pristopil k meni,
– on dal pobudo,
– on povabil ven,
– on plačal pijačo,
– on poklical,
– on kaj lepega povedal,
– on naredil nekaj zame,
– on šel na kolena,
– on mene zaprosil,
– ….

če pa ne bo, mu pa zgleda nisem všeč.

Tako da ko potegneš črto, vidiš da so odnosi bolj od tega odvisni, če se moškemu ljubi kaj za žensko. Vtej sferi je ego tako hardcore močno zakoreninjen v ene čase iz kamene dobe, da se danes ženske raje samske postarajo kot spremenijo svoj odnos do moških.

A mam prov al mam prov?

A ti’s un kej rojen 6 let pred sammu sabo?

Kaj si hotel povedat, kaj bi morala bit ženske?

Moški vas je narava določila za “lovce”.
Torej ženska se odzove…in…izbere 🙂
In ne nikakor nimaš prav! Nismo vsi enaki in eni znamo odreagirati, na bat. Znamo poklicati, dati za pijačo itd…

Ja, maš kar prav. Res je.

A ti si pol oni ko joka da ga je zenska okol prnesla pa je brez ficka haha. Ni kaj deci. Lepa gesta da se dokazujete zenskam, ampak pameten moski ma v zavesti da je zenskam lih tko do odnosa in stvari ne rabijo izgledat kot dq gre vse samo kot usluga moskemu za njegov trud.
Zato je veliko zakonov zlaganih ker ni tiste obojestranskosti. Revez se pol celo zivljenje matra da ga zenska se mara gledat

Ženska živi v temi. Tolaž se kot verski fanatik da mora bit vse po “nenapisanih pravilih”. Medtem ko je ze kaka bejba opustila to srednjevesko miselnost in uziva v odnosu, so tle se zmer ene take s pajcevinami spodi ko se prepricujejo “kako more neki bit da je prov”.
To si sam take babe govorijo k majo samozavest na psu. Kot izgovor zakaj se njim ni treba nic potrduit haha.

Zopet polarni na horizontu.

Kdo je to?

In njegovi večni problemi z ženskami.

Kdo je to?
[/quote]
Tist, k se je tako hitr oglasu, ko mu na rep stopiš.hahahaahihihi

Točno tako je. Če se decu že na začetku ne ljubi nič, kaj čes s takim. A naj ga prosim, da bo z mano? Moški so nezanesljivi, neodgovorni osebki brez čustev in empatije, naj se vsaj na začetku potrudi. Kasneje od njega tako nič več ni.

Aha zenski se lahko nic ne ljub na zacetku.
Zenske res sam v mejkap vlagate ostalo pa poden od podna. Nic od vas. Polpa se mejkap odstrante pa se ta udarec.

Uzivam ko zenske nimajo nc pamtnga za povedat haha. Direkt stopu na rep. Nobena nima nc za rect k je res. Ziva resnica. Ne znajdete se. Doma se mazete da bi ustvarle eno sliko sebe kot da gledas babo na instagram s filtri.. .to je pa to. Bos pa kero vprwsu zakva ma zakrnele mozgane bo pa rekla da zato ker njej ni treba nc k morjo vse tipi..

Ej take ste k mamini sincki. Bo vse mamica nardila.

ljudje smo si seveda različni
ampak,če samo moški vlagamo trud in ga z druge strani ni se vsaj meni zdi,da tudi interesa ni in nek velik trud vlagat,ubistvu izgubiš voljo za trud,če ni nekega feedbacka
ne me narobe razumet,trud si zaslužite ampak,če se kljub temu ne odzoveš mi…nevem ženska se mi zdi vzvišena in me mine vse

če je nek feedback od nasprotne strani in dobim občutek,da sem ji všeč se bom velik bolj potrudu,pač trud dobi smisel

seveda,pa na drugi strani dobiš ljudi ki jim je všeč da je ženska nedostopna

vsak mora nekaj prispevat,tvoje mnenje?

Mene pri zenskah to spravlja v smeh, ko majo nekako zdefinirano kaj vse naj bi tip moral naredit, da bo primeren, medtem ko same vse resujejo samo z ignoriranjem.

Primer: Zenska ne bo nic naredila, ce tip ne bo sam pristopil, povabil, placal, itd. Ma neke kriterije ki ji jih more moski izpolnit. Pol ko bi pa tip pricakoval od nje da bo tut sama pokazala (npr ce ji nisi vsec), oziroma to povedala, ona to naredi z nekim ignoriranjem, mutava, … češ “sej bo dojel”.
Hehe.

Mislim da ce je tip tok pogumen da neki naredi prvi, je prov da tut zenska na drugi strani ma tok “jajc” pa normalno pove ce ji kej ne sede.

ljudje smo si seveda različni
ampak,če samo moški vlagamo trud in ga z druge strani ni se vsaj meni zdi,da tudi interesa ni in nek velik trud vlagat,ubistvu izgubiš voljo za trud,če ni nekega feedbacka
ne me narobe razumet,trud si zaslužite ampak,če se kljub temu ne odzoveš mi…nevem ženska se mi zdi vzvišena in me mine vse

če je nek feedback od nasprotne strani in dobim občutek,da sem ji všeč se bom velik bolj potrudu,pač trud dobi smisel

seveda,pa na drugi strani dobiš ljudi ki jim je všeč da je ženska nedostopna

vsak mora nekaj prispevat,tvoje mnenje?
[/quote]

Pa ne no. Bejbe misljo da so sam tipi tisti k bi hotl met odnos, zato naj bi kao oni mogl vse naredit. Zenske nocjo nic. One se sam tam..revce…cakajo k srne da jih kdo upleni. Suznje moskim do konca zivljenja. Ce bi bilo po njihovo ze neb hotle odnosov. Tko da to je vse zarad tipov.

Zenske se znajo potegnt zase sam ce gre za solo, za sluzbo, za placo, za pravice… ko se zacnes pogovarjat o odnosih, se cist nazaj potegnejo ces da njim ni treba nic. One nosjo krono na glavi in majo pravico sam izbirat med tem kar se ponuja =)


Seveda mora biti obojestranska zainteresiranost, če tega ni se moški umaknemo. Prvi korak je seveda na moškem in če ni odziva se vsak normalni umakne. Prositi neko žensko po domače rečeno na kolenih, da gre z tabo na pijačo je pa tudi čisto mimo. Sebe poniževati, zato da neki ženski filaš ego je tudi zguba časa za tako osebo.

ljudje smo si seveda različni
ampak,če samo moški vlagamo trud in ga z druge strani ni se vsaj meni zdi,da tudi interesa ni in nek velik trud vlagat,ubistvu izgubiš voljo za trud,če ni nekega feedbacka
ne me narobe razumet,trud si zaslužite ampak,če se kljub temu ne odzoveš mi…nevem ženska se mi zdi vzvišena in me mine vse

če je nek feedback od nasprotne strani in dobim občutek,da sem ji všeč se bom velik bolj potrudu,pač trud dobi smisel

seveda,pa na drugi strani dobiš ljudi ki jim je všeč da je ženska nedostopna

vsak mora nekaj prispevat,tvoje mnenje?
[/quote]

Po mojih izkušnjah so se stvari najslabše končale, ko sem se trudla, ko sem bla prijazna, razumevajoča in fer. Takrat pri moških nikoli nisem prišla daleč. Zgleda vrednost ženske ocenjujejo predvsem po tem koliko se morajo zanjo trudit. Bolj ko gledam samo nase in bolj kot jih zajebavam, bolj kot kužki lazijo za mano.

ljudje smo si seveda različni
ampak,če samo moški vlagamo trud in ga z druge strani ni se vsaj meni zdi,da tudi interesa ni in nek velik trud vlagat,ubistvu izgubiš voljo za trud,če ni nekega feedbacka
ne me narobe razumet,trud si zaslužite ampak,če se kljub temu ne odzoveš mi...nevem ženska se mi zdi vzvišena in me mine vse

če je nek feedback od nasprotne strani in dobim občutek,da sem ji všeč se bom velik bolj potrudu,pač trud dobi smisel

seveda,pa na drugi strani dobiš ljudi ki jim je všeč da je ženska nedostopna

vsak mora nekaj prispevat,tvoje mnenje?
[/quote]
Če se ti ženska ne odzove, potem ji pač nisi všeč.
To je vsa skrivnost, nič drugega ni v ozadju.

In ne gre se sploh za trud, ampak samo za sodelovanje. Ker če ji boš všeč, bo ona še s kakšnim veseljem razveseljevala tebe, ker bo uživala v tem. In ti verjetno ravno tako. Iskala bosta družbo drug drugega, ne pa bila hladna in vzvišena drug do drugega.

Tiste, ki te pa jebejo v glavo, pa odjebi.

Ne velja za vse.

Gre za medsebojno všečnost. _Enkrat ti, drugič jaz,…odvisno od situacije in simpatičnosti.

ljudje smo si seveda različni
ampak,če samo moški vlagamo trud in ga z druge strani ni se vsaj meni zdi,da tudi interesa ni in nek velik trud vlagat,ubistvu izgubiš voljo za trud,če ni nekega feedbacka
ne me narobe razumet,trud si zaslužite ampak,če se kljub temu ne odzoveš mi…nevem ženska se mi zdi vzvišena in me mine vse

če je nek feedback od nasprotne strani in dobim občutek,da sem ji všeč se bom velik bolj potrudu,pač trud dobi smisel

seveda,pa na drugi strani dobiš ljudi ki jim je všeč da je ženska nedostopna

vsak mora nekaj prispevat,tvoje mnenje?
[/quote]

Ženska se ti ne odzove, ker je preveč vljudna, da bi ti povedala, da pojdi s svojimi primitivnimi forami težit kam drugam. Nisi ji všeč, a ti je treba narisat? A mislite, da samo zato, ker ste jo pogledali in povedali en bebav vic, mora ona na hrbet pasti? Kakšno razmišljanje?? Kar dolžne smo vam—kaj??

Ženska se ti ne odzove, ker je preveč vljudna, da bi ti povedala, da pojdi s svojimi primitivnimi forami težit kam drugam. Nisi ji všeč, a ti je treba narisat? A mislite, da samo zato, ker ste jo pogledali in povedali en bebav vic, mora ona na hrbet pasti? Kakšno razmišljanje?? Kar dolžne smo vam—kaj??
[/quote]Lahko tudi na vse štiri:-)))

Imaš prav. Na točki, ko je dedcu vseeno za babe, ni nikjer nobenih odnosov več.

To sploh ni res. Večina moških ni lovcev, bolj ribičev, vzamejo, kar pač dobijo. Lovec išče vedno nove trofeje in ni zvest, nikoli.

New Report

Close