Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fantastičen "hamburger" v Planici za 9 evrov

Fantastičen "hamburger" v Planici za 9 evrov

“Hamburger” v Planici stane 9 evrov

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1721667981205626&set=a.158175527554887.27228.100000873237651&type=3&theater

Hahaha.. home made?

Zgleda bolj kot pleskavica v toastu, a če sem iskrena, bi bil meni tak bolj všeč in sigurno si bom naslednjič doma naredila tak hamburger, le da bo imel samo spodnji toast in bo zgoraj brez :))
meni je pri vseh hamburgerjih in sendvičih vedno kruh odveč :))

nova
Uredništvo priporoča

Pa kdo je to svinjarijo, pleskavica med 2 kruhoma wtf? Če hočem hamburger, grem na hamburger, kdo bo jedel slovenski kvazi hamburger za 9?

Vse stvar stanja na trgu, povpraševanje in ponudba. Če ne bo šlo za 9 EUR bo šla cena dol…če pa se bo kupovalo po taki ceni ni nobenega razloga za nižjo ceno.

Še spečt ga bo treba!
Bo to dodatnih 9ojrov?
Za prvih 9 bi že dobil kilo mesa.


Ah kje, je samo medium rare.


V mkdonalds greš pa na skoke?

Hamburger?? ;::))

Haha ext dobraaaa.

Jah, ena napol pečena pleska vložena med dva kosa kruha ala “Hofer Lidl tanajcenejša že narezana bela štruca”, trije ofucani listki solate, pa mal razmazanega ajvarzenf ponosa.

Verjetno so ponudniki prepričani, da so vsi, ki to tam kupijo, najmanj že pod vplivom 5ih pirov, da na krožniku vse izgleda lepše in večje 🙂 In tako lačni, da bodo tudi s tem zadovolj(e)ni….

Ja, nateg, da ni primere. Bojkotirajte in ne kupujte nič – prinesite si iz McDonaldsa, Burger Kinga, Larsa&Svena, Hoodburgerja, ali pa od “Vesota, Čulije, Mikija”, oziroma kateregakolidrugegašipca s seboj na prizorišče….


Ah kje, je samo medium rare.
[/quote]

Aja, al dente…

To ti pač slovenček servira, zato se pa k slovenčku ne gre na burger, ampak k albancu. Albance v planico, pa se bo izboljšala hrana.

Na burger se gre v mcdonalds ali v jack&joe, tistega albanskega sranja jaz ne povoham.

Za 9 € jaz doma spečem goro dunajcev. Plus kruh za 50 centov.
Dve urci dela, umes pa pripraviš topla oblačila in čaj. !!

Zjutraj nabašeš vse v ruzak in veselo na pot. <3

Ko se zvečer vrnemo, prijetno utrujeni, nas čaka goveja župca z domačimi nudeljci, da se pogrejemo. Veselo pod tuš, cunje v pranje……. in pred spanjem še zelenjavna rižota z mocarelo.
Za moža pa okisana govedina s čebulo.

jutri pa spet na sonceeeee! 🙂 Zajtrk ocvrta jajca in jabolko. Pa cela rangla čaja z limono, medom, cimetom. Ko se vrnemo pa pečen krompir, par rebrc – samo prižgeš pečico…. pa mal za šolo….

Same ene ste lene, kar mislite, da vas bo vsak stregel za 4 €, kuker daš za sindikalno malico s prevozom….
In boste jedli vsaj štirje. Je treba delat, bit iznajdljiv!!
Da sem vaš dec – vas zgonim od bajte!

Proti temu na sliki je albanski burger avion.

Ti bi še kar našteval pa našteval…hahaha…. Strinjam se!! Njaminjami!!
Svaka čast! Kir navdušenec na dobro hrano! Super!!! ;))

Pa da še maznejo v menzi pol kile kruha, komplet bištek v enem mesecu pa še servete. Tak da nimajo pojma, kok to stane v trgovini. 🙂

Take cmerijo, k pride v mrazu na prireditev in ji je težko odkartat 9 €! Tok so čevapi (pet takih k mezinec) na Rožniku za prvega maja. Je pa mal rezlike ane?

Ti bi še kar našteval pa našteval…hahaha…. Strinjam se!! Njaminjami!!
Svaka čast! Kir navdušenec na dobro hrano! Super!!! ;))
[/quote]

Hahaha, hvala. Dobra gospodinja mora imet v glavi, kaj ima doma in par jedilnikov za čez teden.
Da ne gre niti drobtina v smeti. Iz ‘ostankov’ v hladilniku lahko narediš top enolončnico.
Pa zdaj mogoče forsirat krompir iz kleti. Čim več pa nest s seboj…. tudi ko greš samo na en pohod. Prišparaš veliko in na ta račun greš lahko ven 2x na teden. Lohk pa v Planici zagoniš 80 € in boš potem čepel doma.
Cene so nabite, jaz tudi tem majstrom privoščim zaslužek. Samo čisto vsak Slovenc si pač tega ne more privoščit. Tak je, sem so nas pripeljali. 🙁


Kiny a nisi v službi in greš tja s frcoplanom?

Se krmijo in napijajo na stojnicah prireditev kjer je država, občina pokrovitelj.
Naj hrana in po primerni ceni pijača je pri zagnancih tipa motoristi, starodobna vozila, gasilci.
Ni pa to scena za JU/JS uslužbence, ker ni političnega goflanja za dodatek.

New Report

Close