Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hej punce tiste ki ste si popravile prsi in nos

hej punce tiste ki ste si popravile prsi in nos

V načrtu imam iti pod nož, kirurga imam že izbranega. Zelo me zanima kako je potem, kakšen je občutek, ko plavaš, tečeš in se…aš ? Kako je živeti z vsadki na sploh ? Hvala že v naprej za odgovore.

Jaz bom napisala iskreno. Nisem si dala vsadkov jaz – jaz imam joške do popka :-), kakšna ironija.
Moja hči si jih je povečala. Ni pomagal noben nasvet.
Najbolj nesrečna je bila na plaži…. pa je imela modrčke z volančki. Je pa suhica, bjonda. Ona si kupuje celo kavbojke, ki imajo podložene zadnje žepe – da se vidi rit.

Za videt da se dam popravljat umetno?? Za tipa? :-)) Ja za koga pa? Pa sestra si je dala operirat veke. Zdaj gleda k kača.

Ga ni denarja, da grem pod nož. Me je bolj strah dohtarjev kot ,lepota’.

Pa si operiraš veke – kolena pa taka, k 80-letna starka. Kva ti to pomaga, k slečeš cunje?

Sem imela operacijo prsi letos. Iz A na D/E. Anatomski vsadki, nad mišico. Izgled je neverjeten, naraven. Kirurg je opravil vrhunsko! Če bi se še enkrat odločila definitivno grem spet k njemu. Priporočam anatomske vsadke zaradi naravnega videza. Jaz sem bila v hudih bolečinah, pa čeprav imam nad mišičo. Pod mišico še bolj boli. Ne skrbi večinoma po 1-2 tednih bolečine izginejo. Jaz pa neverjetno zadovoljna in srečna:) Mogoče bi izbrala še malce večje vsadke, ampak pač drugič:) Zato ti priporočam, da izbereš malce večjo številko, ponavadi ženske po operaciji razmišljamo če so dost velike…Believe me:) Še danes ne morem spat na trebuhu in boku… Potrebno je počakati 2-3 mesece, je rekel kirurg. V prvih 2 tednih čutiš vsadke tako trde kot, da imaš kamen notri. Za tek, plavanje priporočam, da počakas največ dva meseca. Da rane opomorejo. Občutek, kot sem rekla zgoraj na začetku tako trdi kot kamen, po enem mesecu so že fajn mehki:D Od pol leta do enega leta pa ratajo prav mehki, nč bat. Najboljša odločitev v mojem življenju!:)

Punca dojke so postrankega pomena za marsikaterega od nas. Prav tako pa nos.. recimo meni so močna lička zelo privlačna in velik nos zgublja pomen pri tej kombinaciji. Plastika pa prej nas odbija. Premalo se zavedate pomena svoje osebnosti, psihe, inteligence.. in dobra stran je, da na temu lahko gradiš. 🙂 Na koncu je pomembno predvsem to kakšno energijo oddajaš dotični osebi. 🙂

Iz A nd D/E?!! OMG!

Zate bi bila najbolje naravna rešitev B. Če že..še najbolje pa je imeti in ceniti to kar imaš.
Ne pa napihnjeni baloni!! Te bomo čez nekaj let vprašali o tej tvoji najboljši odločitvi!?!

Ogomno punc, si jih ven daje-čez nekaj let (ko odraste v glavi!!)

LP

Sem imela operacijo prsi letos. Iz A na D/E. Anatomski vsadki, nad mišico. Izgled je neverjeten, naraven. Kirurg je opravil vrhunsko! Če bi se še enkrat odločila definitivno grem spet k njemu. Priporočam anatomske vsadke zaradi naravnega videza. Jaz sem bila v hudih bolečinah, pa čeprav imam nad mišičo. Pod mišico še bolj boli. Ne skrbi večinoma po 1-2 tednih bolečine izginejo. Jaz pa neverjetno zadovoljna in srečna:) Mogoče bi izbrala še malce večje vsadke, ampak pač drugič:) Zato ti priporočam, da izbereš malce večjo številko, ponavadi ženske po operaciji razmišljamo če so dost velike…Believe me:) Še danes ne morem spat na trebuhu in boku… Potrebno je počakati 2-3 mesece, je rekel kirurg. V prvih 2 tednih čutiš vsadke tako trde kot, da imaš kamen notri. Za tek, plavanje priporočam, da počakas največ dva meseca. Da rane opomorejo. Občutek, kot sem rekla zgoraj na začetku tako trdi kot kamen, po enem mesecu so že fajn mehki:D Od pol leta do enega leta pa ratajo prav mehki, nč bat. Najboljša odločitev v mojem življenju!:)
[/quote]


[/quote]

Daj ne bluzi no.

Imam dve tesni prijateljici, ki jih imata – ena 10 let, druga že 18…. Nobenega problema – joške pa take, da dol padeš ena ima C , druga D -sta pa obe bolj visoki, tako da super pristojijo na njuno višino. Je problem, če si ena mla tam 1.65 naredi D joške – izgleda, kot da se bo prekucnila :))))

Imata pa obe pod mišico, anatonske oblike, visok profil- takrat najdražje in najboljše, kar se je dalo dobit ( znamka vsadkov Nagor, kohezivni gel, kot žele bombončki) – cca 300 nemkih mark je bilo takrat. Zakon, sploh ne veš, da imata, prsi pa ravno prav samostoječe, nikjer s enobenega roba ne vidi, niti ne občuti, ker imata dovolj svojega tkiva.

Ven si jih dajejo pa tiste, ki so delale pri Glumičiću – okrogle, tekoči gel – fuzbal žogce oblika, kar je najgrša oblika vsadka potem pod kožo….


[/quote]

OMG? Meni se ne zdijo kaj dost velike… Zanimivo:) Sem pa imela pred operacijo res nerazvite prsi in sem zaradi tega bila zelo nesrečna. Operacija je bila potrebna za samozavest.
Napihnjeni baloni? Lepo te prosim. Na otip je mehko zdaj in na videz popolnoma naravni, da sorodnice ne morejo verjeti, še sama jaz ne:) To ni bila lepotna temveč estetska operacija. Lahko me vprašate še čez nekaj let, ampak vem, da nikoli ne bom obžalovala svoje odločitve:)

OMG? Meni se ne zdijo kaj dost velike… Zanimivo:) Sem pa imela pred operacijo res nerazvite prsi in sem zaradi tega bila zelo nesrečna. Operacija je bila potrebna za samozavest.
Napihnjeni baloni? Lepo te prosim. Na otip je mehko zdaj in na videz popolnoma naravni, da sorodnice ne morejo verjeti, še sama jaz ne:) To ni bila lepotna temveč estetska operacija. Lahko me vprašate še čez nekaj let, ampak vem, da nikoli ne bom obžalovala svoje odločitve:)
[/quote]

Sorrym sao D velikost, če si visoka nekje 1, 70 cm in imaš manjši podprni obseg, izgleda zelo nenaravno – D velikost lepo izgleda na 1, 80 m visoki proporcij cca 90 cm podpasne, pa na dolge noge, peščena ura postavca, ne pa na mali štoplc….

Sorrym sao D velikost, če si visoka nekje 1, 70 cm in imaš manjši podprni obseg, izgleda zelo nenaravno – D velikost lepo izgleda na 1, 80 m visoki proporcij cca 90 cm podpasne, pa na dolge noge, peščena ura postavca, ne pa na mali štoplc….
[/quote]

Visoka sem 177. Imam pa kolegico ki je 160 in ima D pa lepo izgleda. Le pač, da so ji povešene, ko da modrc ven. Meni pa neverjetno lepo stojijo. Imam pa najboljše in najdražje vsadke. Mentor, silikonski gel.
Saj pravim, da bi morala vzeti malce večje vsadke:)

Visoka sem 177. Imam pa kolegico ki je 160 in ima D pa lepo izgleda. Le pač, da so ji povešene, ko da modrc ven. Meni pa neverjetno lepo stojijo. Imam pa najboljše in najdražje vsadke. Mentor, silikonski gel.
Saj pravim, da bi morala vzeti malce večje vsadke:)
[/quote]

Koliko je to ml na vsadek -350? Koliko imaš podprsnega obsega?

na 160 cm D nikoli lepo ne izgleda, žal. Neproporcionalno je to. Povešeno pa sploh.

Koliko je to ml na vsadek -350? Koliko imaš podprsnega obsega?

na 160 cm D nikoli lepo ne izgleda, žal. Neproporcionalno je to. Povešeno pa sploh.
[/quote]

620ml oz. 620cc na vsadek (Ml in Cc sta isto) Podprsni obseg pa 80. Povešeno že, ko ima modrc gor pa lepo izgleda.

Joj, D ali E je pa res že ornk vime no! Kaj imaš ti v glavi, tja bi si morala montirat E, ne pa v joške.

Moja prijateljica je šla zmanjšat z E, ker to je taka obremenitev za hrbtenico, vrat, ramena, da ni mogla več živet. Zdaj ima košarico C, pa je ornk baba, visoka in nobena tanka suhica.

Če si vitka, sploh ne vem, kam so ti stlačili tak volumen.

Seveda ti ne bo nihče v obraz rekel, da si absurdna in nenaravna!

No, imam prijateljico z grdim nosom in tipi se tepejo za njo. Zaradi tega nosu je nekaj čisto posebnega, prav pristaja ji, ker ima tudi sicer dokaj izrazit obraz, močne kosti, najlepše možne oči, čudovito polt … res je prava lepotica sicer, edino ta nos. Pa si ga ni šla popravit.
Meni so všeč markantni nosovi, tudi na moških. Pred kratkim spoznala nekoga, ki je zaradi športa dal ven hrustanec in ima en tak krompir od nosa … enkratno.

Anatomske nad mišico? Kateri bedak, ti je pa to naredu?
Sama imam premajhne, tudi sicer sem drobne postave. Sem lansko leto resno razmišljala o povečavi. Prosila sem prijateljico, ki si jih je pred 10 leti povečala, na zmerno trojko, da sem jih otipala. Na izgled zelo lepo narejene, anatomske, pod mišico..lepo narejen, na otip pa katastrofa. Zame definitivno pretrde, umetne. Tako da, sem še vedno na A-ju:)

Nisem vitka, sem pa imela več tkiva in je šlo noter! Na otip je mehko, da sem kar presenečena. Vsekakor odvisno od posameznice, ene imajo pretrde ene pa mehkejše!

Vstavljanje silikonov je neumnost, operacija nosa je pa smiselna ob res zares čudni surli, pa še to je vprašljivo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ne blebeči, če nimaš izkušenj.

Za tiste, ki imajo sam še “čajne vrečke” po porodih ali pa ostanejo brez prsnega tkiva po bolezni, jim vsadek zelo povrne ženstvenost in samozavest.

620ml oz. 620cc na vsadek (Ml in Cc sta isto) Podprsni obseg pa 80. Povešeno že, ko ima modrc gor pa lepo izgleda.
[/quote]

Sorry, to je za voj podprsni obseg in višino preveč. Verjetno imaš tekoči gel, ne kohezivni . Vsadki po augmentaciji se ” uležejo” šele nekje po letu dni – torej pripravi se na mlahavost in povešenost – rippling ti ne uide zaradi teže.

Glede prijateljiinih pa:
Jebat ga, če mora seksat tudi v modrcu, da ne pade pimpek dol, ko vidi take povešene joške….

Sorry, to je za voj podprsni obseg in višino preveč. Verjetno imaš tekoči gel, ne kohezivni . Vsadki po augmentaciji se ” uležejo” šele nekje po letu dni – torej pripravi se na mlahavost in povešenost – rippling ti ne uide zaradi teže.

Glede prijateljiinih pa:
Jebat ga, če mora seksat tudi v modrcu, da ne pade pimpek dol, ko vidi take povešene joške….
[/quote]

Imam silikonski kohezivni gel. Ne vem zakaj me rabiš strašit, govorimo vednar o silikonskih ne naravnih, torej ne morejo biti povešeni. Verjamem, da so moji vsadki vrhunsko kvalitetni.:)

Sem imela operacijo prsi letos. Iz A na D/E. Anatomski vsadki, nad mišico. Izgled je neverjeten, naraven. Kirurg je opravil vrhunsko! Če bi se še enkrat odločila definitivno grem spet k njemu. Priporočam anatomske vsadke zaradi naravnega videza. Jaz sem bila v hudih bolečinah, pa čeprav imam nad mišičo. Pod mišico še bolj boli. Ne skrbi večinoma po 1-2 tednih bolečine izginejo. Jaz pa neverjetno zadovoljna in srečna:) Mogoče bi izbrala še malce večje vsadke, ampak pač drugič:) Zato ti priporočam, da izbereš malce večjo številko, ponavadi ženske po operaciji razmišljamo če so dost velike…Believe me:) Še danes ne morem spat na trebuhu in boku… Potrebno je počakati 2-3 mesece, je rekel kirurg. V prvih 2 tednih čutiš vsadke tako trde kot, da imaš kamen notri. Za tek, plavanje priporočam, da počakas največ dva meseca. Da rane opomorejo. Občutek, kot sem rekla zgoraj na začetku tako trdi kot kamen, po enem mesecu so že fajn mehki:D Od pol leta do enega leta pa ratajo prav mehki, nč bat. Najboljša odločitev v mojem življenju!:)
[/quote]

Najboljsa odlocitev v tvojem zivljenju? V primerjavi s cim..kaj bos danes jedla? ….

Skratka, zdaj si ena taka debela joškarca.
Sploh ne morem razumeti, kako si si lahko všeč v taki izdaji, z ogromnimi umetnimi joški in po možnosti s presušeno, celulitično ritjo. Jaz si te predstavljam ko eno karikaturo, resno. Namesto da bi shujšala, se šla malo nabildat, pa bi tudi joški zgledali čisto proporcionalni glede na tvojo postavo, tipi bi jezik pozabili pospravit, ko bi te videli.
Ne moreš biti fejst, če imaš več kot 80 kg. Pač ni teoretične variante, joški gor ali dol. In glede na kg ti bo to itak padlo dol ali pa se ti bo dekolte tako nagubal, da ne bo za nikamor. Joj, zakaj si to šla naredit?

Jaz sem se pred par leti zredila, posledično dobila tudi malo večje oprsje, ampak kaj, ko se mi je dekolte ful nagubal! Pa sploh ni bilo neke omembe vredno oprsje, samo malo večje kot prej. Ko sem shujšala, so tudi te gube izginile. Kaj šele, če imaš velike joške …

Ne blebeči, če nimaš izkušenj.

Za tiste, ki imajo sam še “čajne vrečke” po porodih ali pa ostanejo brez prsnega tkiva po bolezni, jim vsadek zelo povrne ženstvenost in samozavest.
[/quote]

Ok, imaš prav, po bolezni je smiselno vzpostaviti simetrijo, tu ti ne morem ugovarjati.

Če pa pri zdravi ženski ‘ženstvenost’ in ‘samozavest’ prebivata v joškah, taki ženski ni pomoči. Velikost ‘vimen’ pri meni res nikdar ni igrala neke pomembne vloge, celo raje imam manjše. Verjamem pa, da obstajajo tipi, ki se slinijo kot bernardinec ob pogledu na kako bujno oprsje.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pozorno izberi kirurga.
Pozanimaj se o kakovosti sivov. Vrhunski kirurgi ponujajo 20 letno garancijo za sive.
Tega sama nisem storila in sem imela stalo.
Pri nerodnem skoku z bungeejem, so se mi razparali sivi. In je prislo do “premikov”.
Ko so me potegnili gor, sem imela eno josko na celu, drugo pa na vratu.
Da ne govorim o kasnejsi izbiri modrca.
Tako da s tem niso heci.

Imam silikonski kohezivni gel. Ne vem zakaj me rabiš strašit, govorimo vednar o silikonskih ne naravnih, torej ne morejo biti povešeni. Verjamem, da so moji vsadki vrhunsko kvalitetni.:)
[/quote]

Lubca, 600+ ml se ti bo kljub trenutni “samostoječnosti” povesilo v roku leta dni…. :). Se boš pojokcala na kvaliteto in certifikat. ker ti bo taka teža “zdrsnila” dol nižje, sploh, ke rjih nimaš pod mišico in niso fiksirane z mišico. Koža je pa elastični organ in gravitacija nanjo tudi dela….. Keri kirurg ti je pa tako gmoto silikona vstavil nad mišico, no……. Nonsense….

New Report

Close