Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem debela,pa kaj pol

Sem debela,pa kaj pol

S kilami imam težave od svojih najstniških let zdaj sem čez 30 in dosegla sem 95kg pri svojih 167cm. Da sem nesamozavesna in nesrečna se izraža v moji društveni izolaciji. Čez dan ne pojem veliko lahko rečem da se ne našem sam ko pride večer hlastam za sladkim. Želim si spoznati moškega katerega ne bi motil videz,sem prijazna in komunikativna.

Moški na prijaznost in komunikativnost ne palijo kaj dosti. Važen je dober izgled in dober seks, tega pa pri tebi definitivno ni, zato kar pozabi na normalne moške. Kak pijanček mogoče…

Predvidevam, da imaš velike joške, kar je en velik plus pri meni.

nova
Uredništvo priporoča

Moškim videz toliko pomeni kot ženskam priskrbljen moški. Ako tip nič nima, nema seksa. Ako ženska ne zgleda, isti šmorn.

Kako kaj pol?!
Ce bi se dala na pol bi verjetno bila ok.

Kake spletne spoznavne portale ti odsvetujem, ker tam tipi gledajo samo na fotko. In ja, težko verjeti, ampak še tako zavaljen tip, bo pričakoval suhico.
Jaz sem malce okrogla. In so me res debeli tipi žalili, da da sem debela p… in podobno. Pa suhi tudi.

Tako, da spletne portale odsvetujem.
Drugače pa ne vem kaj reči kje najti normalne moške. Želim ti pa vso srečo.

Veliko debelih deklet je našlo in se celo poročilo z normalnimi moškimi. Njim ni važen videz temveč kaka oseba je dekle. Bolje da Ljubljana nego da zulja

Tezka bo.
Pa ne zato, ker si debela, ampak ker si zagrenjena, nesrecna in depresivna.
In se mislis si, da te bo moski resil vse tvoje nesrece…

Svetujem, da se upedenas v nulo, da vsaj z necim pritegnes pozornost.
In se s tem, ko bos zacela skrbeti za svoj top urrjen videz, bos prvo boljse volje in drugo: bo sla verjetno tudi kaksna kila dol. No, s tem pa bo ze padel kak spodoben moski.

Točno to tvoj problem poleg kg je sigurno zagrenjenost, nesamozavestnost in kup omejotev in problemov.
Lej prihaja pomlad in morda je to pravi čas za nov začetek. Ne posegaj po drastičnih dietah.morda omeji sladkarije ter vnesi v svoje življenje več gibanja na svežem zraku. Z vsako izgubo kg bos bolj srečna in samozavestna.
Tvpj cilj naj bo 85 kg za enkrat ne pa 57.

Če prebereš za sabo, boš takoj našla odgovor:

Čez dan ne pojem veliko lahko rečem da se ne našem sam ko pride večer hlastam za sladkim.

Čez dan torej tvoje telo nikakor ne dobi dovolj, zato si zvečer lačna, nato pa bum po sladkem. A ne bi bilo bolje, da čez dan poješ normalno, namesto da se nažiraš zvečer? Boš dobila dovolj hranljivih snovi, pa še zvečer ne boš pojedla vsega, kar ti pride na pot.

Disciplina, disciplina, pa bo.

Ah, dej no, ne oziraj se na take, ki te kar tako dajejo v nič.
Pozitivna miselnost je veliko vredna. Seveda je ogromno ljudi, ki največ stavi na videz in živijo v mehurčku zaljubljenosti dokler ta ne poči, mogoče je pa to celo prednost, da te kakšen puhoglavec obvozi.
Delaj na sebi, na osebnem razvoju, na stvareh, ki te veselijo, sreča pride, ko jo najmanj pričakuješ.

Prijavi se na MON in me kontaktiraj.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Upam, da nisem preveč tečna, ampak, če se v svoji koži počutiš nesrečno in nesamozavestno, zakaj tega ne spremeniš? Vem da je lažje reči kot narediti, ampak vse se da če se hoče. Pa to ne pomeni, samo izguba teže, ampak delaj tudi na samozavesti, na tem da boš sebe imela rada. Imam prijateljico, ki je obilnejša, ampak izredno samozavestna, pozitivna, komunikativna in moški se res kar lepijo nanjo, ker ima tako dobro energijo.
In namesto, da iščeš moškega, ki ga tvoj videz “ne bo motil”, raje išči moškega, ki bo tvoj videz oboževal.

Debela ženska ne obstaja. Obstsja sam ženska, ki nima zadost višine za svojo težo 😉

Prijavi se na MON in me kontaktiraj.
[/quote]

A zdaj boš pa rekel, da imaš rešitev zanjo? Če bo jemala tvoje zadeve, bo v hipu na 150 kilah!

Imam moža, ki povsod žanje poglede. Visok, športnik. In on ima mene, od 120 kg. Skupaj sva28let, v tem času sem pridobila vse kar je nad 100. Skratka že na začetku nisem bila suha. Ampak on pravi, da ni lepšega, kot me božat ali stiskat se k meni. Drug drugega ne zamenjava!!! Jaz sem njegova kraljica. Skratka s kilami ali brez njih ne dobiš dobrega moškega.

A zdaj boš pa rekel, da imaš rešitev zanjo? Če bo jemala tvoje zadeve, bo v hipu na 150 kilah!
[/quote]

Imam rešitev zanjo, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Je pa tudi na njej, če si želi normalno kilažo.
Brez njene odločitve, če to hoče, pa ne gre.
150 kg , kakšne trolarije pišeš.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kako mi lahko pomagate?

Od kdaj je pomemben samo izgled???
V mojih časih je bilo pomembno vse drugo!!!
Zgrožena sem!!!

Avtorica, kar pogumno, tudi za tebe se bo našel kdo, ki je še normalen!!!

Lahko ti pomagam z nekaj nasveti!
Če želiš pusti kontakt.

Tukaj ne boš našla rešitve, se samo norčujejo, nevzgojenci pač.

Če te moti, da si debela, potem se nehaj basati zvečer, sploh pa s cukrom, halo?? Če pa misliš sprejeti svojo debelost kot del tvoje osebnosti, potem pa delaj na tem, da boš samozavestna. Obstajajo moški, ki imajo radi debele, samo, če si sama nisi všeč, ti to ne nuca.

Srbi pravijo, ko ne jebe svašta, ne jebe ništa. Mislim, da sem odgovoril.

Pomembno je, da si TI srečna..

Tudi bajsike dobijo moškega, vendar nimajo ravno izbire kot suhice.

A zato vas je pol ločenih.

New Report

Close