Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški sami športajo, ženske pa ne?

Zakaj moški sami športajo, ženske pa ne?

Včasih opazujem tako na smučišču, v gorah, na kolesu. Moški pogosto športajo sami. Ženske pa redko pa še za te se ponavadi izkaže, da so samske.
Pa tudi, ko poslušam znannke, njihovi možje gredo sami kolesarit, smučat, v gore… one pa ne gredo same. Samo z možem ali pa s kako kolegico, ampak to drugo bolj po redko.

Kaj to pomeni? Da so ženske bolj lene in da se jim ne da športati?
Ali, da jim možje ne pustijo, da bi same okrog hodile?
Ali pa imajo toliko dela doma, da morajo vse sami postoriti, ker možu ni do dela in potem možje imajo čas, žene pa ne?

ne vem, kje ti to vidiš, jaz opažam ravno obratno – ženske okoli mene so bolj zagnane in disciplinirane pri športu, tudi sama športam več od moža.

Sploh pa – komu zdaj taka posploševanja koristijo oz. kaj si zdaj nagruntala s tem?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=9104066
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11103028
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11033747
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=8701255&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11033747&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=10484102&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

Stavit grem za burek, da si večino teh tem ti odprla, ker vzdevek lahko zamenjaš, stil pisanja je pa precej težje spremenit.

tudi nekatere ženske same športajo, evo mene, pa tudi nekaj drugih poznam.
Sicer pa ima mnogo žensk v glavi, da ne morejo same naokoli, kar je čisto razumljivo.
Ženske so namreč izpostavljene moškim, ki so velikokrat nasilni do žensk in je to lahko celo nevarno.
To je zgolj mehanizem preživetja. Mislim, da trenutno, za ženske ni nevarno športat sami, se pa zna to dokaj hitro, z uvažanjem migrantov spremeniti.

Ti moški so ponavadi samski frustratorji, ki s športom kompenzirajo to, da ne dobijo seksa/ženske. Ženska tudi če je samska, je to zato, ker se je ona tako odločila in ne ker ne more dobit družbe.

Velika razlika je.

v moji okolici je ravno obratno- ženske same športajo, ali pa se dobijo v majhnih gručah
govorim o poročenih ženskah z malo večjimi otroki

Ja, športajo same, ampak take vodene dejavnosti, recimo joga, pilates, zumba… to pa veliko ja.
Nasilni moški do ženk v hribih, na smučanju? To pa ne bo ravno držalo.

Nekateri imajo radi mir, nekatere pa rade čebljajo.

Ja, ampak kateri športi? Verjetno te vodene vadbe, nekje med štirimi stenami? To pa ja, je žensk dosti več kot moških.

Ti moški so ponavadi samski frustratorji, ki s športom kompenzirajo to, da ne dobijo seksa/ženske. Ženska tudi če je samska, je to zato, ker se je ona tako odločila in ne ker ne more dobit družbe.

Velika razlika je.
[/quote]

Hm, večina teh moških jih ima žene in otroke. Veliko jih je tudi upokojenih, imajo vnuke.

Ja, športajo same, ampak take vodene dejavnosti, recimo joga, pilates, zumba… to pa veliko ja.
Nasilni moški do ženk v hribih, na smučanju? To pa ne bo ravno držalo.
[/quote]

saj pravim, da zaenkrat to trenutno ne drži. Če recimo bereš Janeza Trdino, on je pisal, da so šli mladi moški peš in če so srečali žensko, ki je šla sama, so jo kar posilili in nikomur se ni zdelo, da je kaj narobe s tem. Pa v precej delih sveta, od koder se sedaj k nam selijo pretirano nakoteni mladiči, je ravno tako.

saj pravim, da zaenkrat to trenutno ne drži. Če recimo bereš Janeza Trdino, on je pisal, da so šli mladi moški peš in če so srečali žensko, ki je šla sama, so jo kar posilili in nikomur se ni zdelo, da je kaj narobe s tem. Pa v precej delih sveta, od koder se sedaj k nam selijo pretirano nakoteni mladiči, je ravno tako.
[/quote]

No jaz pišem za Slovenijo in sedanjost :).

Stvar je povsem logična. Poročena ženska ima doma dosti dela: pranje, kuhanje, likanje, čiščenje… v glavnem ni ravno veliko časa za take dejavnosti kot je smučanje, ki vzamejo veliko časa.
Poročeni moški imajo čas, ker jim žene rit odnašajo in zato lahko kolesarijo, smučajo dan za dnem.
Samske babe pa itak nimajo nobenega dela in se lahko zato preganjajo okrog dan za dnem.

Večina ljudi je v napačnih zvezah in namesto, da bi se ločili, vztrajajo skupaj.

Tip, ki športa sam, pa beži od žene, familije, obveznosti….da vsaj malo zadiha po svoje, ker nima jajc, da bi šel stran in končno živel normalno življenje.

Eni pa to športanje izrabijo zato, da pecajo ženske. Itak vedo, da če gre baba sama v gore, da je ziher samska.

Eni pa to športanje izrabijo zato, da pecajo ženske. Itak vedo, da če gre baba sama v gore, da je ziher samska.
[/quote]

ja, in pecajo v večini poročeni oz vezani!

No jaz pišem za Slovenijo in sedanjost :).
[/quote]

ja živjo norica, smo se že ustrašli, da te več ne bo. Pišem zaradi drugih, da bodo bolje razumeli vedenje, ki je lahko ostanek starih časov. meni ni bilo nikoli jasno, zakaj hodijo ženske skupaj na wc, dokler se mi ni posvetilo, da je to iz istega razloga – zaščita pred podivjanimi moškimi. zato so tudi wc ločeni, ker so moški lahko hitro nevarni ženskam, tudi v današnjih časih.

Babe tekcajo v črnih pajkicah, zdaj bodo kmalu začele, ko jih ne bo več v rit zeblo. Vse so športnice, sploh večno samske, krepko presegajo število moških, če pa ne športajo, so pa vsaj “na feng šuju” in strašanske “umetnice”.😁😁😁

ja, in pecajo v večini poročeni oz vezani!
[/quote]

To pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Samski nič kaj ne pecajo. Če tip navali, je ves slinast, ves pocukran, takoj veš, da je poročen.

Smo imeli obletnico valete. 40 let smo stari. In ja bo nekaj na tem, da ženske bolj športamo kot moški.
Namreč večina žensk vitkih, postavnih, ene dve samo malce bolj okrogli. Moški pa skoraj vsi z bierbauchom. Nič kaj ne skrbijo za svoje postave. Zgledajo krepko starejši od svojih sošolk.
Tako, da ne bo držalo. Ženske več športamo kot moški. Zato so pa moški pri 40ih bistveno starejši videt od sovrstnic.

ja živjo norica, smo se že ustrašli, da te več ne bo. Pišem zaradi drugih, da bodo bolje razumeli vedenje, ki je lahko ostanek starih časov. meni ni bilo nikoli jasno, zakaj hodijo ženske skupaj na wc, dokler se mi ni posvetilo, da je to iz istega razloga – zaščita pred podivjanimi moškimi. zato so tudi wc ločeni, ker so moški lahko hitro nevarni ženskam, tudi v današnjih časih.
[/quote]

Živjo babše, zakaj sama sebe vikaš?
Ženske hodijo skupaj na WC? Kje si pa to videla?

Ženske po mojem več športamo kot moški, samo si zbiramo bolj take ženstevene športe. Ti omenjeni so pa bolj taki možati športi. Nič kaj ženstveni.

Smo imeli obletnico valete. 40 let smo stari. In ja bo nekaj na tem, da ženske bolj športamo kot moški.
Namreč večina žensk vitkih, postavnih, ene dve samo malce bolj okrogli. Moški pa skoraj vsi z bierbauchom. Nič kaj ne skrbijo za svoje postave. Zgledajo krepko starejši od svojih sošolk.
Tako, da ne bo držalo. Ženske več športamo kot moški. Zato so pa moški pri 40ih bistveno starejši videt od sovrstnic.
[/quote]To o starosti nikakor ne drži, le da morate dve kili ometa vržt s face, pa se potem primerjajte, ne da primerjate videz poceni kitajske plastike z mladostnostjo. Saj vas je po deset popolnoma eankih na kupu, kot bi vas štancali na tekočem traku.😁. ženske ste dejansko v povprečju videt starejše od moških, vedno bile. Da ste pa bolj vitke, ki “športate”, se vam pa ta vitkost pošteno pozna tudi v glavi. Tako pač je.😁

To o starosti nikakor ne drži, le da morate dve kili ometa vržt s face, pa se potem primerjajte, ne da primerjate videz poceni kitajske plastike z mladostnostjo. Saj vas je po deset popolnoma eankih na kupu, kot bi vas štancali na tekočem traku.😁. ženske ste dejansko v povprečju videt starejše od moških, vedno bile. Da ste pa bolj vitke, ki “športate”, se vam pa ta vitkost pošteno pozna tudi v glavi. Tako pač je.😁
[/quote]

da polarc raje seksa z moškimi

To o starosti nikakor ne drži, le da morate dve kili ometa vržt s face, pa se potem primerjajte, ne da primerjate videz poceni kitajske plastike z mladostnostjo. Saj vas je po deset popolnoma eankih na kupu, kot bi vas štancali na tekočem traku.😁. ženske ste dejansko v povprečju videt starejše od moških, vedno bile. Da ste pa bolj vitke, ki “športate”, se vam pa ta vitkost pošteno pozna tudi v glavi. Tako pač je.😁
[/quote]

Veš v življenju se nisem šminkala, pudrala ali lakirala.
Zato si samo predstavljam kak bebček spravi tak post skupaj kot si ga ti.

New Report

Close