Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Podprite novo stranko

Podprite novo stranko

http://www.gibanjeskupajnaprej.si/wp-content/uploads/2018/02/Sporočilo-17.-3.-2018.pdf
Jaz res ne morem več gledati, kaj se dogaja v Sloveniji. Pridružila se jim bom. Politika me ni nikoli zanimala, ampak zdaj nam pa res teče voda v grlo. Ko gledam Janšo in ostale jastrebe, ki si manejo roke, me vse mine. Prestara sem za selitev v tujino. Dajte, prosim, brcnite se v rit. Postali bomo dežela revnih starcev, z mizernimi penzijami in peščica bogatunov nam bo krojila usodo.

Jaz bom tudi glasovala za to stranko. Upam, da se jim pridruži, če se jim še ni tudi dr. Erik Brecelj. Ta Šarec me spominja na Cerarja in za slednjega vidimo kakšen je epilog njegovega dela in dela njegovih sodelavcev.


da se tudi sedaj ne vpletaš v politiko, raje pojdi k šporgetu in kuhaj..
Pa nič se ne boj enega Janše, boj se raje 99 Nejanš, ki ropajo Slovenijo.

nova
Uredništvo priporoča

Oglej si danasnje novice o bogato preplacanih vladnih zunanjih svetovalcih, o novih koruptivnih podrobnostih glede bogato preplacane neuporabne makete, o stevilnih novih zaposlitvah vlade v odhajanju in se boj Janse se naprej.


da se tudi sedaj ne vpletaš v politiko, raje pojdi k šporgetu in kuhaj..
Pa nič se ne boj enega Janše, boj se raje 99 Nejanš, ki ropajo Slovenijo.
[/quote]
Haha, totalno janšistične in cerkvenjaške fore, babo za šporget.
Janše se je treba bati, v Sloveniji ni večjega zdraharja in lopova.
Koliko procentov bančne luknje je nastalo v času Janševe vlade?
Tožilec je včeraj na Tv Slo povedal, da cca 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.


Haha, totalno janšistične in cerkvenjaške fore, babo za šporget.
Janše se je treba bati, v Sloveniji ni večjega zdraharja in lopova.
Koliko procentov bančne luknje je nastalo v času Janševe vlade?
Tožilec je včeraj na Tv Slo povedal, da cca 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
[/quote]

A to tisti tožilec, kjer Jankovićeve zadeve zastarajo že na njegovi mizi?

A to tisti tožilec, kjer Jankovićeve zadeve zastarajo že na njegovi mizi?
[/quote]

Ali pač tisti, ki ima brata, pripadnika zdravstvene mafije?

A je to tisti tožilec, ki je v sorodu z gradbenim baronom? Sve sami biseri, od zla oca, i još gore majke.

Pardon, mislil sem na ministra? A je to tisti minister, ki mu žena volontira brezplačno ob sredah, čez pol ure pa zastopa največje lopove tranzicije?

Tudi janšo je. :))))

Dinastija Zidar in Klemenčič temelj visokih moralnih standardov, etičnosti, poštenja,in enakopravnosti. Prave moralne vertikale nacije.

Predno jih voliš, preberi tole:
https://www.portalplus.si/2640/po-milojki-marjeta/
Imajo svojo predzgodovino!!!!

New Report

Close