Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pomeni če ti moški reče da rabi čas?

Kaj pomeni če ti moški reče da rabi čas?

Da si more vzeti premor. Da pride nazaj?

hoče zaključit s tabo, samo hkrati pa je pićkica in ti tega ni sposoben direkt v faco povedat

sori, tak je

če bi hotel bit s tabo, ne bi “rabil premora”

Rad bi legalno sprobal uno tadrugo, če ima ožjo kot ti, če nima, se bo pač vrnu k teb.

Tale film je poučen (razen konca, konec ga pokvari in je holivudsko narejen)

https://www.youtube.com/watch?v=sCWvVSE0WMk

Da bo odšel in ga ne bo več nazaj.Zavil je v celofan, zato da ne skačeš za njim.
Nič hudega.Moški so kot avtobusi.Enega zamudiš, pa pride drugi.

Jaz podobno kot tipi razmišljsm 🙂 Jaz res rabim kdaj čas. Pa me mogoče pol zadane. Ponavadi pa ne. Če to rečeš, imaš strahove in velik premalo nekih čustev in naklonjenosti do nekoga. 1x se je pri meni zgodilo, da mi je tip šel 6 mesecev na živce, pol sem se pa zatrapala.

To pomeni, da si raje poišči nekoga ki ve kaj hoče.

Pojdi dalje, pzabi čim prej.

Podpis.

Bodite realni!

Hiša se tudi ne zgradi v enem dnevu.

In gradnja hiše je naša MOŠKA dolžnost….

Bodite strpni, potrpežljivi in nežni z njim. Pride dan, ko vas bo nesel čez prag novega, skupnega domovanja, ki ga sedaj rihta. Za to pa rabi čas. Pomagajte mu!

Vesel oče

baj, baj stisnu je in šel. Ne daj mu druge priložnosti! Z njim nimaš prihodnosti.

Kdorkoli to reče, ko se gresta dva neko partnerstvo, je brezvezen v vsakem pogledu, škoda cajta za njega, kaj šele, da upaš in čakaš na njegovo odločitev, čista komedija..

Da mu ni najbolj do tebe in da bi se rad razgledal okoli, če najde kaj pametnega. Tebe drži še na ziher, če slučajno ne najde, kaj boljšega od tebe. Žal :/

Ni ravno zainteresiran za tebe, pa nima poguma, da bi ti direktno povedal oz. te ne želi prizadeti.

dal ti je čas, da sebe prepričaš na oralo in analo ☺

Pomeni, da se želi malo na okrog razgledat, če slučajno najde boljšo od tebe. Če jo bo našel, greš ti adijo. Če je ne najde bo prišel nazaj, če se mu bo dalo.

Da ne ve kaj bi.
Samo je odvisno od konkretnega primera in tvoje situacije ne poznam.

To skoraj vedno pomeni, da se poleg tebe ukvarja še z eno drugo, ali pa tudi tretjo, četrto. Ampak model hoče bit fin, da ga kdo ne označi, da vara, da se ukvarja z več ženskami naenkrat in potem si izmisli takšne floskule. Ali pa se z žensko dobiva več mesecev,pa še kar noče hitet, zavlačuje, da vse uradno ostaja nedorečeno, da ja ni to neka zveza, še seksa se vzdrži. No, takšni fantiči imajo vedno več žensk v igri. Pametna ženska pa bo sama prva dokončno prekinila to igro.

Pa lej, če moški rabi premor od tebe, pa naj si vzame ves premor tega sveta, le ti ne rabiš biti več del tega. Tistemu, ki bi mu res bilo do tebe, bi iskal tvojo bližino čim pogosteje, ne pa iskal premor od tebe. Saj sama veš pri sebi, kako je s tem. Zato ne išči izgovorov zanj.

Hvala za odgovore, ampak mogoče bi bilo potrebno omeniti, da sva se skregala pred tem in skoraj že končala.

:-)))))))
Zakon

Kdor je gledal nadaljevanko “Prijatelji”, ta ve, da se to nikoli dobro ne konča,
Ross in Rachel ti lahko povesta.

samo po desetih letih sta vseeno končala skupaj. torej… samo dovolj časa mu moraš dat, pa bo 😛

Scena na letalu? ” You were on a break!” 😀

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Podobno, kot če preveč radovedni okolici reče, da še ni srečal prave.

New Report

Close