Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meghan bi lahko bolj pazila, ko se je zaročila

Meghan bi lahko bolj pazila, ko se je zaročila

Stara je 36 let in če namerava živeti na britanskem dvoru, bi lahko bolj pazila, da ne bi povzročala škandalov. Kdove, koliko časa bo zdržala v življenju po britanskem protokolu. Princ je noro zaljubljen vanjo, zato niti predporočne pogodbe ne bosta imela.

http://thefappening.pro/meghan-markle/meghan-markle-fappening-nude-15-leaked-photos-and-video/

dzabe slava in denar, če imaš piščančje možgane

Čist običajne slike iz plaže, pa sploh ni gola ampak v kopalkah.

Ima lepo telo, mi je všeč.

Kakšen škandal ???

So ji pač “ventilčki” ušli v javnost…. 🙂

Njen bodoči tast je skoraj javno varal svojo ženo, tu je pa problem ena bradavička ali dve?

Ženska se sonči zgoraj brez. So what?
Heri je šele 6. v vrsti za prestol, zaročen je z mulatko, ki je bila že 1x poročena, njene fotke zgoraj brez so najmanjši problem.

Kera panika zaradi enih joškov!!

se že prodaja….angl. kraljeva družina je top brand, more funny, more money, prodajo vse kar lahko, ona ni nobena izjema….

Mal je že stara. Diana je bila mlajša od nje, ko je preminila. Tole z Meghan se ne bo izšlo tako super fajn, kot je zdaj mogoče videti.

Dvomim, da se bo ta zveza obdržala.

A bo še ta lahko špilala v filmih, kjer se bo poljubljala in slačla?

Po kriterijih Mona bi morala bit že babica, ne pa da se poroča in najbrž namerava tudi rodit kakšnega froca, ki bo 8. v vrsti za prestol. 🙂

Hja, telo ustreza letom, to je pa tudi vse.

Meni osebno ni zanimiva. Pač guma kot guma. Bela Diana mi je bila pa naravnost grda. Kate Middleton je malo popravila lepotno poprečje …tale Meghan ga niti ne bo.

Te punce vturijo tej degenerirani kraljevi familiji, da bi imeli boljše (bolj zdrave) potomce, ker, če pogledamo dobro, je Charles pravi idiot (zato mu njegova nemška mati ne zaupa krone).

Bomo videli, če bosta William in Harry kaj man idiota, saj Diana tudi ni bila ne vem kako zdrava in zdravih genov….

Vesel oče

Filmski karieri se je zaradi poroke odpovedala.

Za otroke je prestara. Ampak vsaj enga mu bo zrihtala, da bo doživljensko vezana na kraljevo familijo (beri: finance), tipu bo pa hudo žal, da nima podpisane predporočne.

New Report

Close