Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Klub gurmanov Skaručna

Klub gurmanov Skaručna

Je že kdo praznoval rojstni dan ali bil na kakšnem od organiziranih dogodkov pri njih?

Se zanimam, da tam naredim fešto, pa bi mi vaše izkušnje prav prišle.

Tnx.

Enkrat je ena tu gor pisala, da se je vleklo sto let, da se ga lastnik napije, drago je za znoret in da če nisi pripravljen na slow food, ne pojdi tja. Se ji ni zdelo primerno za družinska srečanja.

Treba je ločit : eno je Gostilna Skaručna, drugo je Klub gurman Skaručna. To sta dve različni zadevi, vsako ima ” čez” drug. Gostilno ima Slavc ml., Klub pa Mare . Sta pa brata.

Pojdi raje k pr matick

Malo razlike pa je med GOSTILNO Skarucna in KLUBOM GURMANOV Skarucna.

Slavko (Gostilna) je slow food in “napijmo se do onemoglosti” – ampak je kul. MIdva sva mela ohcet, leta kasneje pa se kosilo po krstu od otroka tam, no 😀

Klub Gurmanov pa ne vem, ampak glede na to, da je se en od Zagarjevih bratov ne more bit slabo!

Sicer še nisem bila tam, ampak če je res, da šef tam pije in pijan hodi okrog gostov, je to nagravžno!!!

Imeli fešto za rojstni dan.
Kuhali sami, nekatere sestavine za kuhanje že zelo preko roka uporabnosti, zelenjava na pol gnila, eno meso je smrdelo…
Vino na voljo v neomejenih količinah, za glasbo ni skrbel nihče, šef pa nalit ko mamba (pa ne od vina ampak viskija).
Meni ni bilo všeč. Cena 50 eur po osebi

Normalen clovek je prisiljen, da se vsak dan napije, da bi prezivel med vami norci.
– Ernesto Heming Vej

Ste, upam, vstali in takoj povedali, ane?

Aja… Niste. Ker nikolu tudi blizu nisi bila, ane, tele fovsljivo?

Ste, upam, vstali in takoj povedali, ane?

Aja… Niste. Ker nikolu tudi blizu nisi bila, ane, tele fovsljivo?
[/quote]

Seveda smo povedali, pa je bil nesramen. In kot smo slišali ni bilo prvič.

Mal poguglajte. Jaz sem enkrat prebirala izkušnje obiskovalcev – vsekakor nepozaben dogodek, če si hočeš ta rojstni dan res zapomnit 🙂

Nekdo je napisal v mojem imenu.
Zakaj tele nevoščljio? In zakaj bi pisala o tem, če ne bi bila tam?
Povedali smo mu, da meso smrdi (zakaj bi vstali, če smo pa kuhali v klubu??? Nismo bili na slow food varianti) pa je trdil da je uredu, no jaz in še nekaj drugih tega pač nismo jedli.
Povedala sem svoje mnenje, jaz tja ne grem več, mislim na klub, kjer kuhaš sam. Najbrž pa tudi v njihovo gostilno ne, čeprav tam sploh nisem bila.

New Report

Close