Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj če bi pripeli cbd temo

kaj če bi pripeli cbd temo

Se strinjate, sa bi temo o cbd pripeli? Odgovarjala bi lahko Srečko in Pitra. Se mi zdita dobra poznavalca zadeve.
Ker se zdaj v dosti tem vtaknejo razni prodajalci in poznavalci, vsak z drugačnim mnenjem, in povprečen uporabnik težko loči zrnje od plev.
Smo za to?

če bo vse to pod eno temo, ne bosta dosegla toliko uporabnikov. Ti bodo namesto, da bi pri njima kupili čudežne zvarke, za vse živo rinili k zdravnikom in delali čakalne vrste. Jaz bom pa potem čakala kot budala, če me ne bo prej pobral.
sem za to, da jima pomagamo in zrihtamo čimveč strank.


Tako sem tudi sama donedavnega razmišljala.
Samo ko te pa zdravje treskne in vidiš, da ti stvar pomaga, gledaš pa iz drugega stališča.

Saj vsak ima lahko svoje mnenje, ampak preden ga napiše bi si pa lahko vsaj kaj prebral na temo CBD. Pa ponavadi komentirajo tisti, ki bolezni nimajo in tega sploh še niso poizkusili.
Mislim, da lahko napišem tudi za Srečka, da je pomembno o tem čim več govoriti in deliti mnenje tistih, ki o tem kaj vedo in imajo lastne izkušnje.
Industrijska konoplja je bila namerno prepovedana dolga leta. V Jugoslaviji se jo je gojilo iz zelo različnih ekonomskih razlogov. Jugoslavija je bila tako pomembna gojiteljica industrijske konoplje, da je celo določala ceno na svetovnem trgu. Zakaj je bila gojitev nato prepovedana, pa si lahko mislimo. Farmacevtski lobi je zelo močan.

Konopljo ni blokirala farmacija, temveč kemična industrija, oblačil, bombaža, papirja, vrvi.. in ker policija ter drugi zaradi ukinitve prohibicije alkohola niso imeli kaj početi – bi izgubili službe, jim je prav prišlo, da so kanabis preimenovali lepo rasistično v mehiško zveneče ime: marihuana.. in jo prepovedali.
Cel pok industrije je s tem onemogočil naravno konkurenco.. češ, da je škodljiva.

Kjer pa že v primerjavi smrti zaradi tobaka in trave, vidimo pravo razsežnost.. saj zaradi kajenja trave, torej ravno tistega, ker delu kanabisoviih rastlin očitajo, ni še nihče umrl. Zaradi tobaka redno.
So pa spremenili nekaj ljudi v vegetativno stanje z uporabo ekspirementalnih ekstraktov kanabisa.

De omnibus disputandum..


Tako sem tudi sama donedavnega razmišljala.
Samo ko te pa zdravje treskne in vidiš, da ti stvar pomaga, gledaš pa iz drugega stališča.
[/quote]

zakaj si torej proti, da se pitra vse povsod oglaša. Jaz sem 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za.

Konopljo ni blokirala farmacija, temveč kemična industrija, oblačil, bombaža, papirja, vrvi.. in ker policija ter drugi zaradi ukinitve prohibicije alkohola niso imeli kaj početi – bi izgubili službe, jim je prav prišlo, da so kanabis preimenovali lepo rasistično v mehiško zveneče ime: marihuana.. in jo prepovedali.
Cel pok industrije je s tem onemogočil naravno konkurenco.. češ, da je škodljiva.

Kjer pa že v primerjavi smrti zaradi tobaka in trave, vidimo pravo razsežnost.. saj zaradi kajenja trave, torej ravno tistega, ker delu kanabisoviih rastlin očitajo, ni še nihče umrl. Zaradi tobaka redno.
So pa spremenili nekaj ljudi v vegetativno stanje z uporabo ekspirementalnih ekstraktov kanabisa.
[/quote]
Pa saj ti je jasno o čem govorim. Ne razpravljam o THC, ampak o možnostih pomoči CBD telesu.

zakaj si torej proti, da se pitra vse povsod oglaša. Jaz sem 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za.
[/quote]
Zato, da bi bila vsa mnenja zbrana na enem mestu in bi tako lažje našla odgovore na vprašanja.


Pa saj ti je jasno o čem govorim. Ne razpravljam o THC, ampak o možnostih pomoči CBD telesu.
[/quote]

Pa saj ti je jasno o čem govorim: veliko različnih industrij, se je na konopljo spravilo zaradi konkurenčnosti te rastline na mnogih področjih, vendar pod istim izgovorom: THC – ki pa na koncu škoduje nekaj milijonkrat manj, kot dovoljene droge.

De omnibus disputandum..

pred petdesetemi leti je pa kefir zdravil vse.

Pa saj ti je jasno o čem govorim: veliko različnih industrij, se je na konopljo spravilo zaradi konkurenčnosti te rastline na mnogih področjih, vendar pod istim izgovorom: THC – ki pa na koncu škoduje nekaj milijonkrat manj, kot dovoljene droge.
[/quote]

Zakaj oba komentirava nekaj kar oba veva, ampak verjemi veliko jih ne ve o čem komentirava. Jaz govorim o industrijski konoplji, ki jo je z dovoljenjem možno gojiti, ti pa kar naprej o tisti ilegalni. Ja se strinjam, da ubija tobak, alkohol, prenažiranje, tranmaščobe, stres,..in če hočeš lenoba.

Zakaj oba komentirava nekaj kar oba veva, ampak verjemi veliko jih ne ve o čem komentirava. Jaz govorim o industrijski konoplji, ki jo je z dovoljenjem možno gojiti, ti pa kar naprej o tisti ilegalni. Ja se strinjam, da ubija tobak, alkohol, prenažiranje, tranmaščobe, stres,..in če hočeš lenoba.
[/quote]
Ne.. ne govorm o ilegalni (dasiravno je ta ilegalnost nesmiselna), temveč o tem zakaj so VSO konopljo uspeli prepovedati.
Z industrijsko so se potem sem in tja kakšne države uspele upirati.. ampak ne preveč uspešno. Šele s pohodom legalizacije v ZDA se stvari osvobajajo, tudi za “legalno” konopljo.
Absurd.

De omnibus disputandum..

Konopljo ni blokirala farmacija, temveč kemična industrija, oblačil, bombaža, papirja, vrvi.. in ker policija ter drugi zaradi ukinitve prohibicije alkohola niso imeli kaj početi – bi izgubili službe, jim je prav prišlo, da so kanabis preimenovali lepo rasistično v mehiško zveneče ime: marihuana.. in jo prepovedali.
Cel pok industrije je s tem onemogočil naravno konkurenco.. češ, da je škodljiva.

Kjer pa že v primerjavi smrti zaradi tobaka in trave, vidimo pravo razsežnost.. saj zaradi kajenja trave, torej ravno tistega, ker delu kanabisoviih rastlin očitajo, ni še nihče umrl. Zaradi tobaka redno.
So pa spremenili nekaj ljudi v vegetativno stanje z uporabo ekspirementalnih ekstraktov kanabisa.
[/quote]
Jp. Tako je.
Če jo lahko Avstrija uporablja v gradbeništvu in še kje, je Slovenija ne sme!
Zadeva za parlament in poiskati premirje, ki so to tudi podpirali, ter jih lustrirati!
Saj tudi plač v te namene ne smemo zvišati, ne, da ne moremo do tistih 8,84 btto/h za minimum. Kajne, politiki smrdljivi!

Samo z gojitvijo ind.konoplje bi lahko zacvetelo slovensko gospodarstvo, tudi kmetijsko.
Pa pet let nestrupane zemlje, preden se konopljo sploh lahko poseje? Kako bi to šlo kemijski industriji v nos?
Ni sprejemljivo, bi pocrkali vsi elitni koritarji!


Jp. Tako je.
Če jo lahko Avstrija uporablja v gradbeništvu in še kje, je Slovenija ne sme!
Zadeva za parlament in poiskati premirje, ki so to tudi podpirali, ter jih lustrirati!
Saj tudi plač v te namene ne smemo zvišati, ne, da ne moremo do tistih 8,84 btto/h za minimum. Kajne, politiki smrdljivi!

Samo z gojitvijo ind.konoplje bi lahko zacvetelo slovensko gospodarstvo, tudi kmetijsko.
Pa pet let nestrupane zemlje, preden se konopljo sploh lahko poseje? Kako bi to šlo kemijski industriji v nos?
Ni sprejemljivo, bi pocrkali vsi elitni koritarji!
[/quote]
Bravo! Sicer so prvi poizkusi v gradbeništvi tudi že pri nas.

Zakaj oba komentirava nekaj kar oba veva, ampak verjemi veliko jih ne ve o čem komentirava. Jaz govorim o industrijski konoplji, ki jo je z dovoljenjem možno gojiti, ti pa kar naprej o tisti ilegalni. Ja se strinjam, da ubija tobak, alkohol, prenažiranje, tranmaščobe, stres,..in če hočeš lenoba.
[/quote]

Dj, ne bodi tumasta in ne serji v lastno skledo!
Tvoj cbd ni le ena izmed uporabnosti konoplje.
Gre za siromašenje celotne nacije, populacije, ker NE SME! gojiti industrijske konoplje! Pika!
Če je sedaj že dovoljeno, je dovoljeno pod zelo strogimi pogoji!
Ampak, o koristi te konoplje, ki je desetletja preživljala lačno nacijo, številne generacije, ti seveda, pojma nimaš.
Ter o tem, da bi slovensko industrijo zopet spravila na noge.
In tisti cbd si lahko vsak vzgoji ter predela!
Ali se posluži drugih enakovrednih snovi!


Bravo! Sicer so prvi poizkusi v gradbeništvi tudi že pri nas.
[/quote]

Pa kakšni poskusi neki, to je tradicija!
Stepni ti je točno povedal, kako in kaj!
A o tem sploh kaj veš?

Dj, ne bodi tumasta in ne serji v lastno skledo!
Tvoj cbd ni le ena izmed uporabnosti konoplje.
Gre za siromašenje celotne nacije, populacije, ker NE SME! gojiti industrijske konoplje! Pika!
Če je sedaj že dovoljeno, je dovoljeno pod zelo strogimi pogoji!
Ampak, o koristi te konoplje, ki je desetletja preživljala lačno nacijo, številne generacije, ti seveda, pojma nimaš.
Ter o tem, da bi slovensko industrijo zopet spravila na noge.
In tisti cbd si lahko vsak vzgoji ter predela!
Ali se posluži drugih enakovrednih snovi!
[/quote]
Kakšno lastno skledo? Sem napisala, da so že pri nas poizkusi z gradnjo hiše, le nekaj ampak vendarle. Zame osebno pa je CBD najpomembnejši, ker mi je pomagal. Pa oprosti ti ne seri, ker je gojenje mogoče, z dovoljenjem in ni nič komplicirano. Imaš njivo, prijaviš gerk, kupiš seme in oddaš prijavo na MKGP in čakaš, da ti odobrijo in seješ. Se strinjam, da bi slovenski obrtniki in kmetje lahko s konopljo kar dobro služili, industrija pa je dejansko v SLO propadla. In katere so enakovredne snovi CBD, razsvetli me.


Kakšno lastno skledo? Sem napisala, da so že pri nas poizkusi z gradnjo hiše, le nekaj ampak vendarle. Zame osebno pa je CBD najpomembnejši, ker mi je pomagal. Pa oprosti ti ne seri, ker je gojenje mogoče, z dovoljenjem in ni nič komplicirano. Imaš njivo, prijaviš gerk, kupiš seme in oddaš prijavo na MKGP in čakaš, da ti odobrijo in seješ. Se strinjam, da bi slovenski obrtniki in kmetje lahko s konopljo kar dobro služili, industrija pa je dejansko v SLO propadla. In katere so enakovredne snovi CBD, razsvetli me.
[/quote]

Sama veš, da prodajaš sinove zvarke. Mene to nič ne moti, dokler se ne delaš pametne tam, kjer nimaš treh čistih.
Jaz pa ne prodajam ničesar in te ne nimam v ničemer razsvetljevati.
Že pri konoplji si prebutasta.

Sama veš, da prodajaš sinove zvarke. Mene to nič ne moti, dokler se ne delaš pametne tam, kjer nimaš treh čistih.
Jaz pa ne prodajam ničesar in te ne nimam v ničemer razsvetljevati.
Že pri konoplji si prebutasta.
[/quote]
o kakšnih zvarkih ti to? Če že govoriva o smoli, ki jo jemljem, je s certifikatom. Konoplja iz katere je CBD ima dovoljenje za gojenje. Sem ti napisala, da me rasvetli, kaj le sem napisala narobe? In ja sem preštudirala kar nekaj literature, pa na lastni koži preizkusila, pa ti?


o kakšnih zvarkih ti to? Če že govoriva o smoli, ki jo jemljem, je s certifikatom. Konoplja iz katere je CBD ima dovoljenje za gojenje. Sem ti napisala, da me rasvetli, kaj le sem napisala narobe? In ja sem preštudirala kar nekaj literature, pa na lastni koži preizkusila, pa ti?
[/quote]

Lej, spoštovana, iz posta v post imaš druge zahteve. Sploh bereš za sabo, če že za drugimi ne?
Funkcionalna pismenost pač ni tvoja boljša stran, se nima smisla razpravljat, res ne.
Samo toliko v vednost, da nisem proti cbd. Pa o tem z mojega vidika niti ni bilo govorjenega.

Lej, spoštovana, iz posta v post imaš druge zahteve. Sploh bereš za sabo, če že za drugimi ne?
Funkcionalna pismenost pač ni tvoja boljša stran, se nima smisla razpravljat, res ne.
Samo toliko v vednost, da nisem proti cbd. Pa o tem z mojega vidika niti ni bilo govorjenega.
[/quote]
Hvala, da si me opredelil za funkcionalno nepismeno in v mojih odgovorih ni nobene zahteve. Vedno napišem samo svoje mnenje in izkušnje in s tem končujem razpravo. Očitno ste eni takoj užaljeni, ne vem zakaj, ampak mislite, da imate v vsem prav.


Hvala, da si me opredelil za funkcionalno nepismeno in v mojih odgovorih ni nobene zahteve. Vedno napišem samo svoje mnenje in izkušnje in s tem končujem razpravo. Očitno ste eni takoj užaljeni, ne vem zakaj, ampak mislite, da imate v vsem prav.
[/quote]

Si res toliko glupa ali se samo delaš?
Govorim o izgubi cele nacije, skozi generacije, ker je bilo pri nas prepovedano gojiti konopljo!
Ponavljam, da je to pri nas TRADICIJA, za kaj vse, ti je naštel že Stepnivolk, ti pa govoričiš zopet o POSKUSU GRADNJE NEKE HIŠE!
Tepka, a poskus neke gradnje enačiš ti s tradicijo, kar pomeni ogromno znanje in samih veščin generacij ljudi, ki so bile precej širše, kot je sedanje ozemlje Slovenije?

1. In čemu je k temu potrebno vmešavati cbd s tvoje strani?
2. Zakaj naj ti naštevam enakovredne naravne snovi, ki te niti najmanj ne zanimajo?
Zakaj naj te razsvetlim?
3. Zakaj naj ti ponovno naštevam, kje ga krasiš, če si že takoj dobila odgovor?
Ker ga ignoriraš ali, ker si funkcionalno nepismena oz.oboje?
4. In kolikokrat ti je potrebno še jih ponoviti, da ti bo prišlo?

Kot običajno je tema zašla s poti.
Pitra, lepo te prosim, ne spopadaj se z nekom, ki sploh ne ve, kaj mu skušaš dopovedati.
Pa še njegov nivo je primitiven, da bolj ne bi mogel biti.

A si res toliko naivna, da se bo t ema prilepila?
Sploh pa ne za zasebno prodajo.
Lahko si privoščite svoj blog ali svoj forum in tam prodajate.

Si res toliko glupa ali se samo delaš?
Govorim o izgubi cele nacije, skozi generacije, ker je bilo pri nas prepovedano gojiti konopljo!
Ponavljam, da je to pri nas TRADICIJA, za kaj vse, ti je naštel že Stepnivolk, ti pa govoričiš zopet o POSKUSU GRADNJE NEKE HIŠE!
Tepka, a poskus neke gradnje enačiš ti s tradicijo, kar pomeni ogromno znanje in samih veščin generacij ljudi, ki so bile precej širše, kot je sedanje ozemlje Slovenije?

1. In čemu je k temu potrebno vmešavati cbd s tvoje strani?
2. Zakaj naj ti naštevam enakovredne naravne snovi, ki te niti najmanj ne zanimajo?
Zakaj naj te razsvetlim?
3. Zakaj naj ti ponovno naštevam, kje ga krasiš, če si že takoj dobila odgovor?
Ker ga ignoriraš ali, ker si funkcionalno nepismena oz.oboje?
4. In kolikokrat ti je potrebno še jih ponoviti, da ti bo prišlo?
[/quote]

Vidi se, da nimaš pojma, o čem pišeš, zato odgovarjaš z butastimi vprašanji…..

New Report

Close