Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko od vas zensk bi bilo s takim moskim?

Koliko od vas zensk bi bilo s takim moskim?

Sexal z vso mozno golaznijo… porocenimi, locenimi, starejsimi, orgomno prostitutkami, narkomankami, nosecimi, skupinske orgije. Njegova najresnejsa zveza je bila s starejso loceno zensko z otrokom. Tudi se druge so bile starejse s tujimi otroki. Ena porocena je imela splav z njim. Pa to je verjetno 20 procentov vsega.

Kaj se vam zdi taka preteklost?

tole mi je pa znano … pravi monster ☺

Neki podobnega jih počne veliko moških. Ta vsaj pove, za vse ostale pa ne vemo. Kk pa lahko veš da bo naslednji partner po reglcih? Tud jz nisem med najbolj pridnimi pa kaj.

nova
Uredništvo priporoča

Sem pa jaz pridna. Zato se mi zdi to mal prevec.

A mož ve za tvoje uderground delovanje?

Sem single.

Niti slučajno.

Se priporočam. :))))))))))))

Taki dedci so kot ene moške kur.be najhujše vrste. Po možnosti prenašalci spolnih bolezni. Ne vem, zakaj bi tak moški zanimal povprečno žensko, kaj šele tako, ki je malo nad povprečjem.

Kaj pa tvoj mož pravi na to? 😛

Posrečeno hehe, ti z.k. 🙂

Taki dedci so kot ene moške kur.be najhujše vrste. Po možnosti prenašalci spolnih bolezni. Ne vem, zakaj bi tak moški zanimal povprečno žensko, kaj šele tako, ki je malo nad povprečjem.
[/quote]
Kaj pa če ne veš da je tak? OK za tega ona ve, večina ženska pa ne ve kaj vse je šlo mimo…pa nima veze nadpovprečne in pod, pojma nimate.

sicer ni vprašanje za moške ampak vsak človek, ki je intimen z narkomani je nevaren. To so ljudje, ki so v podnu.

Se oglasiš na mail?

Jaz mislim da kar velik procent žensk.
Ker si rade domišljajo da so tako nekaj posebnega, da bo čisto drugačen ko bo z njimi. Veliko jih je takih. Prepričanih da one so pa samozavestne pametne ženske, ampak razmišljajo in odločajo se pa na nivoju komarja.
Sem ženska da ne bo pomote.
Ampak velikokrat sem res razočarana nad svojim spolom. Leta poslušam javkanje ker so jih možje/fantje varali, kako so ljubice prasice… sedaj pa poslušam kako super je njihov nov (ne samski seveda) in kako je to čisto drugače in one so nekaj posebnega.
Patetično.
Če nekatere ženske ne bi bile tako tupe in se nebi tako poceni prodajale, tudi moški ne bi bili taki bebci.


Podpis. Pa da je šla ena splavit njunega otroka, ti tudi pove, da je totalno neodgovoren, da ne zna kondoma nataknit in je ziher staknil že vse živo.
Drugače pa ne vem, zakaj bi nekdo, ki mu nikoli ni bilo do resne zveze, sedaj kar naenkrat zamenjal svoje preference. Osebnosti ne moreš spremenit s pritiskom na gumb, navada je pa železna srajca.


Podpis. Pa da je šla ena splavit njunega otroka, ti tudi pove, da je totalno neodgovoren, da ne zna kondoma nataknit in je ziher staknil že vse živo.
Drugače pa ne vem, zakaj bi nekdo, ki mu nikoli ni bilo do resne zveze, sedaj kar naenkrat zamenjal svoje preference. Osebnosti ne moreš spremenit s pritiskom na gumb, navada je pa železna srajca.
[/quote]
Aja, pa da afer s poročenimi sploh ne omenjam…

Se javim na mail ok.

Saj pravim da za resno zvezo ga zanimajo starejse locenke s tujimi otroki.

Ne vem , cuden okus.

To kaj vam pravim, da same mamice i samske preko 30 je dobar svaki, tako da u akciju.

S takšnim moškim ne bi bila niti v sanjah. Če bi se mi pa to po nekem čudnem ključu dogodilo, bi si želela najmanj na kemijsko čiščenje. Je pa ponavadi tako, da za tako preteklost prepozno zveš. Manipulacija takim ogabnežem (lepih samo nazven, če že) ni tuja, a ženske imamo na srečo intuicijo, ki jo velja vedno poslušati do potankosti.


Ta zihr ni “števca nazaj vrtel”!

Da sexa z poročenimi ali starejšimi, me nebi zmotilo, če je bil zaščiten. Ampak prostitutke, narkomanke??? Ni šans!!!

A imaš tatoo na nogi?

Ljudje smo neke vrste živali, pri vseh živalih je tako, da ima samec več samic hkrati. Živalski samec samice tudi pridno menja, vsako leto ima nove samice.
Ljudje se od živali razlikujemo samo toliko, da znamo razmišljati, čeprav bi bilo včasih bolje, da nebi nič razmišljali. Izmislili smo si tudi neke družbene norme, ki so naučene in so daleč od narave človeka.

Dec je normalen, okus izbire pa je njegova stvar, vsak svoje …

New Report

Close