Forum.Over.Net

Starševski čvek

The biggest loser, 2. sezona

Default avatar

dosti mlajši

se samo meni zdi, ali so kandidati tokrat kar precej mlajši...
Default avatar

premalo debeli

nobenega zelooo debelega ni, bi pričakovala kakšnega ameriško zavaljenega, ampak ga ni.
Default avatar

šarmer

Opa, eden od tekmovalcev

Znan je kot šarmer, ki ima 30 let mlajšo partnerico.
Default avatar

to pa niso debeluhi

To so drugačni osebki, kot so bili v prvi sezoni, se mi zdi, da so manj psihično na tleh in da jim bo laže hujšati.
Default avatar

Me prav zanima

kaj dela Henrik tam?
Default avatar

kratek čas in preveč kg

premalo debeli je napisal/a:
Zato, ker za pretirano hranjene ni zdravo, da v tolikšnem času, kot je planiran šov, hujšajo in stradajo telo "na veliko". tako hujšanje je velik stres za telo, predvsem za ledvici in jetra, ker morajo toliko predelati odpadkov in maščibe v tako kratkem času, kot traja ta šov, sklatit s sebe napirmer 40 kg, kot so to že nekateri v prvem delu.

Ja, tekmovalci so tudi dosti mlajši, manj rizični ( kap, infarkt - ki so najpogostejši pri debelih pri 50-em...).
Default avatar

Se je začelo

Evo, začelo se je.
Default avatar

skode1ica

Dva sploh nista debela, vsaj ne tako zelo, da sta v šovu. A so imeli premalo kandidatov?
Default avatar

super jee

Do zdaj so imeli vsi krepko nad 100 kg, torej so kar debeli. Eni bolj, drugi manj. Tale Edo je bomba :-)

Markovo vodenje mi je top.
Default avatar

Jutri dalje

Ste opazili, da so nehali sodelovati s proteini pika si.....
Default avatar

bomo videli

Mogoče še pridejo na vrsto? Zdaj so samo predstavitve tekmovalcev.

Sicer pa proteini.si ni nek faktor.....
Default avatar

dpadk

Kva bi dal za en reality MON show.
Default avatar

Marko je kar strog voditelj

Se mi ne zdi prav, da je tekmovalki rekel “Si se pozno odločila za otroka”. Lahko je pameten, zdaj. Pa ko se je čudil “v enem mesecu si se zredila 4 kg??” Ja, Marko, vse se da, ljudje s težavami v prehrani, depresivni, to dobro poznamo in vemo. In ni nujno, da smo zato slabi ljudje.
Default avatar

tAJGR

ALO...

LETOS ZGLEDA, DA BO POUDAREK BOLJ NA BESEDI "LUZER", KOT PA NA KILOGRAMIH.
Default avatar

neprimerno

Marko je kar strog voditelj je napisal/a:
Tudi meni se je zdela ta pripomba glede otroka neprimerna. Skoraj na ravni Zahovića. :)

Ženska je stara 41 let, njena deklica pa 10 ali malo manj, torej je imela otroka še pred 35. letom, on pa, kot da je zanosila pri 55.
Default avatar

Itak prestara

Lej rodila je pri 33 letih, bla je že stara baba. Sploh zdaj je pri 41 full stara.
Default avatar

Tara_S

Tudi meni se je zdelo, da so pogovori Marka s tekmovalci preveč strogi. Ja, in točna ta pripomba - o pozni odločitvi za otroka - je tudi mene najbolj zmotila. Možno je sicer, da je ta ženska sama v pogovorih pred oddajo razlagala, da se je odločila najprej živeti in pozneje imeti otroka. In je voditelj uporabil te njene besede in jih malo potenciral.
Default avatar

v tem je point

Taki, kot ti, s takim razmišljanjem potrebujejo ravno take, kot je "Marko", da jih "streznijo", ker sami se ne zmorejo.... niti si ne "zmorejo sami ""dat "brce v rit".
Default avatar

pohodka

Meni je bil Marko kar všeč. So sicer že sami povedali kar so želeli, pa itak morajo vedeti, da bodo potem tiste besede obračali tako in drugače. In vsako napako v besedi potencirali, da bo zgledalo za nas zanimivo. Čeprav hujšanje, je tole žal samo še en resničnostni šov. Sploh ne vem, če je več dobrega ali več slabega. Se bo videlo po par letih, kako jim je vplivalo na zdravje. Če bodo obdržali težo, vsekakor bolje kot od debelosti umreti.