Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tega niso povedali

Tega niso povedali

Glede na to da so to predlogi tiste politične opcije, ki izhaja iz tradicije razmerja gospodar – hlapec, niso povedali kako si oni predstavljajo posodobitve trga dela in pokojninskega sistema.

Sprememba himne pa je res za blaginjo najnujnejša stvar:

“Za to, da bo Slovenija v prihodnje država večje blaginje in večje pravičnosti, so potrebne vsaj tri predpostavke – sprememba volilnega sistema v večinskega, sprava in sprememba zakona o himni, saj je himna Zdravljica, ne le njena sedma kitica, pa je ocenil Janez Janša (SDS).”

http://www.rtvslo.si/slovenija/v-razpravi-o-prihodnosti-slovenije-tudi-ocitki-o-nabiranju-politicnih-tock/449005

Zelo malo veš o tradiciji, o predvojnih socialdemokratih in prizadevanjih Prepeluha, Kocmurja, Cankarja…

Zelo malo veš o tradiciji, o predvojnih socialdemokratih in prizadevanjih Prepeluha, Kocmurja, Cankarja…
[/quote]

Pa ne da me hočeš prepričat, da naše desne stranke temeljijo na tradiciji predvojnih socialdemokratov?

nova
Uredništvo priporoča

Pa ne da me hočeš prepričat, da naše desne stranke temeljijo na tradiciji predvojnih socialdemokratov?
[/quote]

Vzemi si čas in preberi njihov program. Ne to, s čimer opletajo pred volitvami, ampak strankarski program.
Meni ne sedejo zato, ker imajo levičarski program. 😉

Vzemi si čas in preberi njihov program. Ne to, s čimer opletajo pred volitvami, ampak strankarski program.
Meni ne sedejo zato, ker imajo levičarski program. 😉
[/quote]

hočeš rečt, da imajo slovenski desničarji levičarski program, in se samo grejo desničarje? ja, no mogoče. ena strnka res deluje precej komunistično, ko imajo dosmrtnega predsednika. ampak njihov je bolj sovjetski model komunizma.

Joj, kako ste hecni oboževalci pred četrt stoletja propadlega eksperimenta. Intimno komuniste obožujete, javno to priznati se sramujete. Zato pa lepite domnevno slabšalne tovrstne oznake tistim, katerih ne marate in jih s tem pravzaprav počastite. Ma kdo bi vas razumel. 😛

hočeš rečt, da imajo slovenski desničarji levičarski program, in se samo grejo desničarje? ja, no mogoče. ena strnka res deluje precej komunistično, ko imajo dosmrtnega predsednika. ampak njihov je bolj sovjetski model komunizma.
[/quote]

Ne bi rekel, da je tako kot trdiš.
Je pa res, da v državi, kjer kraljujejo levičarji vsaka sredinska stranka izpade kot desna, desna kot skrajna desnica in zmerno leva kot sredinska.
Svoj čas so imeli SD in SDS tako zelo podoben program, da bi ju težko ločil.

New Report

Close