Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V OS lezejo ucitelji v rit znani druzini

V OS lezejo ucitelji v rit znani druzini

Smo obcina okoli LJ in cela sola kleceplazi in lize tla pred eno medijsko znano druzino, katere otroci hodijo v solo. Vsi nastopi so rezervirani za te otroke, kot da so edini .. Uciteljice se dobesedno slinijo pred mamico on ocitom. Mama je v svetu starsev in max rine v rit uciteljem, starsem pise emaile, da morajo spostovati delo uciteljev in ne bkatit po druzabnih portalih…. Cela sola jih je polna. In potem strajkajo ucitelji, da drugi ne spostujejo njihovega dela. Dokler bodo Tako primitivni, nimam do njih nobenega spostovanja. Koliko nas je starsev ki so/smo od te medijske druzine bolj izobrazeni , bolj uspesni, otroci bolj vzgojeni ( njihovi otroci so ziv obup, razvajeni, zvezdniski, polni same sebe. Ko dobijo slabo oceno, uciteljice orosijo da jim napise visjo oceno v redovalnico itd itd). Pa ne, nisem ljubosumna na njih, vesela sem da so moji otroci lepo vzgojeni in niso taki razvajenci. Sem pa razocarana nad uciteljicami.

Kar naj..vse kar boste dobili ,si zaslužite. Upam, da pokažejo s svojim odnosom. Javnost jih ni podpirala. Naj delajo, kar morajo. Ostalo pa ..tudi to je štrajk. Za tak denar se jaz še smejal ne bi,

Upam, da ste hinavci skuhali in da boste sedaj požrli. kar lajajte o morali in o tem, kdo kaj mora, ampak naj se prvo začne začne vas.

Poznano, poznano. Tako sele vidis nivo uciteljev. Mi smo tudi imeli podoben primer v OS in lizenja tal pred takimi zvezdami. Komaj sem cakala da grejo otroci v SS, tam je vseeno bolje in ni tega toliko. Starsi ki se grebejo v svet starsev, pa samo iscejo protekcijo.

nova
Uredništvo priporoča

Si zihr da so tvoji tako lepo vzgojeni. V šoli se isto obnašajo? Spoštljivo? Zihr?
Ker kje so se pa tega navadili? Doma? 🙂 Kjer verjetno razlagaš kako so učitelji lenuhi, preplačani, naj gredo na zavod….potem se pa obrneš k otroku in rečeš da je učitelj avtoriteta in da se spoštljivo do njega obnaša?
Nobeni učitelji ne uničujejo otrok. Uničite jih vi čudoviti starši. S tem ker nimate spoštovanje do nikogar, avtoritete ne poznate…..kako za hudiča naj jih otroci?
In učitelji marajo družino ki se spoštljivo do njih obnaša (oz. po tvoje v rit leze), niso pa navdušeni nad kopico staršev ki vsakodnevno javkajo da preveč delajo za premalo denarja in sproti še po internetu blatijo učitelje njihovih otrok? Niste jim všeč. Hm. Čudno. Ziher je zato ker niste slavni.

Z zgornjim zapisom se nikakor ne strinjam. Imam magisterij, a ker sem bila iz neugledne revne druzine, me se danes uciteljice iz OS gledajo postrani, omalezevalno. To kar avtorica pravica, sem jaz dozivela na svoji kozi- zvezdniske razvajene smrklje, ki so se skruvale za hrbti slavnih starsev. Ko sem sla na gimnazijo Vic, sem zacvetela, ker nas profesorji niso obravnavali vec po starsih, ampak po znanju. Na faxu je pa se manj pomembno kdo so tvoji starsi. Danes zivim v domacem kraju in uciteljice, ki ucijo moje otroke, se vedno moje otroke presojajo po starsih. Zadnjic se je razrednicarka skoraj onesvestila, ko sem ji z uzitkom povedala svojo izobrazbo in svoj poklic ki ga opravljam. Kako to, jaz sem vendar otrok pijanca in revne sivilje. Ne zatiskajte si oci, to se dogaja. Svoje otroke ucim naj spostujejo ljudi glede ba dejanja, nebpa glede na zvezdnistvo in polozaj v druzbi.

Ti si pa s tem svojim nakladanjem čist mim mahenla. Učitelji so res taki kot jih je avtorica opisala. Vedno so bili taki. Se spomnim iz mladosti. Povsod so taki, na vasi ali pa v mestu.

Avtorica, kako poznano, mogoce sca celo iz istega kraja in poznava to solo. Pri nas enako, ena familija (znana medijsko prepoznavna) je zbuzerirala celo solo, mami v svetu starsev skoraj diktira starsem kako morajo spostovati ucitelje. Uciteljice ji lezejo v rit max.. Otroci od te familije so na vseh prireditvah, razvajeni, samovsecni. . Da bi jaz imela take otroke, bi se vprasala, kje sem zajebala. Sedaj moji hodijo v SS, tam je pa drugace in takih zvezdic ni.

Pri nas pa županova otroka nenehno v ospredju. Pri vsem šolskih prireditvah nastopata v vseh predstavah (glavnih), starejši otrok že tudi vodi prireditve, pri pevskem zboru solirata, vedno v prvih vrstah… mislim, bruha sem mi že od tega. KOt da ostali otroci ne znajo nič.

V prvi triadi je imel sin učiteljico, ki je bila odvisnik od pomembnežev. Midva z možem to takrat nisva bila, sva bila komaj na začetku karier, dva outsiderja, tako da je bil sin marsikdaj spregledan. Kot učitejica mislim, da je bila dobra, vsaj glede sistema navajanja otrok na šolo, prenašanja znanja, tu ji nimam kaj oporekat in sem ji hvaležna, ker je sinu dala odlične temelje za nadaljnje šolanje, le v odnosu do staršev in otrok se je vedno posvečala le pomembnim, skozi te nastope, pohvale in podobno, naši nepomembni otroci, kot da jih ni bilo.
Sin je zaljučil osnovno šolo kot najboljši v generaciji in še nekaj generacij pred in za njim, zaključil zahtevnejšo gimnazijo kot zlati maturant in zdaj študira na zahtevnem faksu. Ko ga ta učiteljica sreča, je vsa hepi in povsod se hvali, da je bil to njen najboljši učenec v njeni 30 letni karieri učenja.
Tako da, vse se obrne.

Nata64, a si iz Grosuplja?

je v Grosuplju tako znan. Jankovičev več ni.

Kje je to?

Đabe tudi tebi magisterij, ker se nisi naučila o življenju nič bistvenega. Namreč imeti (magisterij , otroke,…… ) je le imeti. Za užitek kakor pišeš… :-))))))

Ker podn, da uživaš, ko si si nekaj prilastila!

Kakor je razlika med pametjo in modrostjo, je tudi med užitkom in srečo.

Đabe tudi tebi magisterij, ker se nisi naučila o življenju nič bistvenega. Namreč imeti (magisterij , otroke,…… ) je le imeti. Za užitek kakor pišeš… :-))))))

Ker podn, da uživaš, ko si si nekaj prilastila!

Kakor je razlika med pametjo in modrostjo, je tudi med užitkom in srečo.
[/quote]

Ne vem kaj si hotela povedati. Saj verjetno tudi sama ne ves. Ja, uciteljici ki je tudi mene ucila , sem z uzitkom povedala, da ceprav sem bila iz neugledne revne druzine in zapostavljena s strani uciteljev, ki so se trudili in plesali samo okoli pomembnezev, imam danes magisterij iz fizike in delam kot znanstvenik na Institutu. V SS nisem nikoli obcutila take pritlehnosti in prilizovanja pomembnim. V gimnaziji Vic je bilo profesorjem vseeno, kdo si, steje znanje. In v 30 letih se ni nic spremenilo.

Saj to je vedno bilo.. tudi službo taki prej dobijo itd… polno bonitet..

Jaz sem komaj čakala, da so naši otroci šli v SŠ. Tam je drugače, bolj na nivoju, pomembno je znanje, ne pa pedigre. Medtem ko OŠ učitelji dejansko gledajo otroke po starših in lezejo v rit ta pomembnim. In potem štrajkajo, da jih ne spoštujemo. Ja, zakaj neki le bi jih spoštovali.

tudi v Šiški na eni od šol je v razredu veliko otrok nekih “znanih” in pomembnih ljudi in res od ravnateljice navzdol do kuharic se klanjajo tem otrokom in samo oni obstajajo, ko so prireditve, ko pogledaš internetno stran šole samo oni, oni, oni, ostalih otrok, kot da ni.
Učitelji brez hrbtenice, samo da vidije nekoga iz TV-zaslona pa na kolena padejo, ni ne duha ne sluha o profesionalnosti in ocenjevanju rezultaov po dejanskem znanju.

Večni problemi nekaterih iz “neuglednih, revnih” družin. Pa četudi so doktorji znanosti, “slavni, bogati”, se počutijo odrinjene in nekako manjvredne. Celo življenje. In so nevoščljivi vsem drugim. Meni je popolnoma vseeno, če kdo leze v rit nekomu drugemu. Vseeno, niti opazim ne. Ker me ne gane. In vprašaj, če je to sploh res. “Žrtev” vidi vedno veliko problemov, ki jih v bistvu sploh ni.

New Report

Close